Myslibořice -hřiště u ZŠ 2016 - Noční soutěž v požárním útoku

Liga: -
Místo: Myslibořice
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 10. 09. 2016 20:00
Kontakt:   Roman Benda
Telefon:  602481607

Začátek rezervace: 05. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 10. 09. 2016 18:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Roman Benda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční soutěže v požárním útoku

 

Soutěž se koná v sobotu 10.9.2016 ve sportovním areálu u ZŠ od 20.00. Soutěž zahájí ženy. Kategorie mužů je otevřena do startu posledního družstva.

 

Startovné:  200 Kč.

Pravidla: soutěž bude provedena dle Směrnice hasičských sportovních soutěží pro muže a ženy - platné od 1. 1. 2012 (Soubor předpisů SH ČMS - 1/17-2011) a v souladu se Statutem OLHS okresu Třebíč.

Povoleny hadice dle EXTRALIGY ČR v PÚ, bez použití přetlakového ventilu, možno použít pojistky, elektronická časomíra SDH Myslibořice, sklopné terče.

Dráha travnatá,asfaltová základna 7x19 m.

Dráha i základna osvětlena.

 

Pořadí: dle rezervace na Firesportu, poté dle příjezdu.

 

Kategorie: ženy 2B, muži 3B.

 

Výhry: první 3 družstva v obou kategoriích: poháry, finanční odměny, věcné ceny.

 

 

                   Bude zajištěno bohaté občerstvení, SDH Myslibořice se těší na Vaši účast. Kontakt: Roman Benda 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-mysliborice-8056.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
22Bačice TRPetra Mezírková
33Blatnice TRSDH Blatnice
44Příložany TRJarda Blatný
56Černín ZNJiří Veselý
67Horní Lhotice TRRadek Staněk
78Police TRAleš Coufal
89Litovany TRPetra Mezírková
910Střížov JIPetr Kabátek
1013Dešná BJHAleš Coufal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myslibořice TRRoman Benda
23Bačice TRPetra Mezírková
34Šebkovice TRVeronika Matoušková
45Výčapy TRVít Svoboda
56Stařeč TRSabina Maštalířová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,1716,7716,772012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR16,7716,3316,772017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Budišov TR17,0016,7817,002015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Budišov TR17,2317,1817,232016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myslibořice TR17,1717,5717,572017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrůvky TR16,9417,8117,812016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT17,8417,4417,842015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslibořice TR17,8817,4517,882016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Petrovice TR17,9217,6817,922015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nárameč TR18,1617,9318,162015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radonín TR18,1118,1618,162017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nevcehle JI17,2818,2318,232014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,2617,9218,262014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bačice TR18,2917,2418,292016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stařeč TR18,3117,2318,312017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,3817,2518,382017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svatoslav TR17,5818,4118,412011/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myslibořice TR18,4318,3918,432012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výčapy TR17,3318,4818,482012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslibořice TR18,5917,9118,592014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mladoňovice TR18,5518,6018,602014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jakubov u Moravských Budějovic TR18,6218,5218,622017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jaroměřice nad Rokytnou BTR18,6418,0818,642017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výčapy TR18,6618,5318,662016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radonín TR18,6618,3218,662013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Trnava BUSTRTR18,6918,3218,692013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Budišov TR18,7818,7518,782015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bačice TR18,8318,5318,832014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radonín TR18,8417,4718,842016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Stařeč TR18,8618,9118,912016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Budišov TR17,6319,0019,002014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nárameč TR18,4919,0219,022016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myslibořice TR19,0518,7219,052013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bačice TR18,6219,1219,122016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Budišov TR19,1717,7819,172017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bačice TR19,2018,7619,202017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Radonín TR18,4219,2419,242014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hrotovice TR19,2519,1119,252015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrotovice TR18,5919,3619,362014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Stařeč TR19,5018,6419,502015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jaroměřice nad Rokytnou TR19,1919,5519,552012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bačice TR19,5818,9319,582015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Mladoňovice TR--19,632013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kamenná TR--19,722013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myslibořice TR19,7918,1319,792015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Myslibořice TR19,8119,4419,812014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Vítonice ZN19,0219,8219,822017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kamenná TR18,6619,9219,922014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Výčapy TR20,0119,4820,012015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Petrovice TR20,1020,0920,102017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,1618,8720,162014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Radonín TR17,6420,2920,292015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Myslibořice GreenersTR20,6620,6420,662014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bačice TR19,9220,7120,712014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lipník TR20,8320,5720,832015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Vítonice ZN21,2317,0221,232011/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lipník TR19,5221,2921,292013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kamenná TR20,8121,4121,412012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nárameč TR21,4521,2421,452014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jakubov u Moravských Budějovic TR21,6419,9921,642015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lipník TR--21,652013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Radonín TR--21,762013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nárameč TR22,0120,8622,012015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bransouze TR--22,082013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Budišov TR--22,522013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Bačice TR21,4522,8722,872013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nárameč TR--22,972013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Stařeč TR22,9922,7822,992016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,7323,1123,112014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Budkov TR23,1322,4223,132013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Častohostice TR23,2322,9223,232012/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Stařeč TR22,9323,7323,732014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Hrotovice TR24,2224,1124,222014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Myslibořice TR24,4618,3624,462011/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--24,852013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolní Vilémovice TR25,0224,7425,022015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Myslibořice TR--25,752013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rokytnice nad Rokytnou TR26,6426,5726,642014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Výčapy TR26,8225,4126,822017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Šebkovice TR27,7229,9527,952016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Petrovice TR--28,412013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Hornice TR26,0628,5228,522011/06/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Myslibořice TR18,5420,5928,592015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Petrovice TR25,7729,3929,392015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Budišov TR29,0330,0330,032014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Jaroměřice nad Rokytnou TR30,4930,1130,492015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Lipník TR31,3920,3231,392014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Myslibořice TR31,5331,7931,792016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nárameč TR32,2828,3532,282017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Častohostice TR--32,722013/06/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Krahulov TR33,2919,9633,292015/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Radkovice u Hrotovic TR31,9834,5534,552013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Častohostice TR35,5933,5435,592014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Petrovice TR42,0241,7142,022016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Hrotovice TR43,6045,4145,412013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,7345,9745,972015/05/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Hrotovice TRNPNPNP2016/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Lesůňky TR--NP2013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Petrovice TRNPNPNP2014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Jakubov u Moravských Budějovic TRNPNPNP2014/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/26 Myslibořice,
TRL
2012/07/01 Myslibořice,
TRL
2012/08/24 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ
-
2013/06/30 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2013/08/24 Myslibořice, sportovní areál, Noční soutěž v PÚ, ženy 2B, muži 3B
-
2014/05/11 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2014/08/23 Myslibořice, hřiště, Noční soutěž v PÚ
-
2015/05/10 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2015/10/04 Myslibořice, Otevření nové základny
-
2016/05/08 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2016/09/10 Myslibořice -hřiště u ZŠ, Noční soutěž v požárním útoku
-
2017/05/28 Myslibořice areál u ZŠ, O pohár starosty obce
TRL
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2017/07/22 Široký Brod areál u Sokolovny, O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B
-
2017/07/22 aaaaaa, aaaaaaa
-
2017/07/22 Hřiště Chotěnice, Soutěž zmenšených družstev
-
2017/07/22 Útušice, O pohár obce Útušice
-
2017/07/22 Fotbalové hřiště Racková, Soutěž mužů nad 35 let
-
2017/07/22 areál hz SDH Služovice, Služovice 2017 - O putovní pohár starosty obce+MSP
-
2017/07/22 Slavošovice, Noční PS 8 2B široké
-
2017/07/22 cvičiště Kojatín, NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY V KOJATÍNĚ
-
2017/07/22 Medlov, hasičský areál, Memoriál Libora Válka - VIII. ročník, 2B
-
2017/07/22 Hřiště Kašava, Noční soutěž
-
2017/07/22 Čelechovice na Hané - NOČNÍ, 3. ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2017/07/23 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2017/07/23 Poděvousy, fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2017/07/23 Areál SDH Vřesina, 5. Ročník Poháru SDH Vřesina na 2B
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/04 Bílovec-Výškovice, XVII. ročník noční soutěže, 2B
-
2017/08/04 Areál SDH - Mokřinka, DolnoLhotská lucerna
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy)
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2017/08/06 nový sportovní areál, 9. kolo MSL - Větřkovice - 6.8.2017
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL)
-
2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra
-
2017/08/12 Přáslavice, O pohár Starosty obce Přáslavice M, Ž
-
2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B
-
2017/08/12 Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž
-
2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8
-
2017/08/12 Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2017/08/13 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník
-
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
Kdy Kde Liga