Náměšť na Hané 2017 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Náměšť na Hané
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 05. 08. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Kotraš Tomáš
Telefon:  775 208 600

Začátek rezervace: 30. 07. 2017 19:00
Konec rezervace: 05. 08. 2017 17:00
Začátek tipování:  05. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 05. 08. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-N%C3%A1m%C4%9B%C5%A1%C5%A5-na-Han%C3%A9-337445329683667/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Hasičský areál u Koupaliště


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-namest-na-hane-8365.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Náměšť na Hané mužiOLPavel Navrátil
22Břidličná BRJíří Skopal
33Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
44Pěnčín PVPeťa Bartoňková
55Bělkovice-Lašťany SDH KOŽUŠANY-TÁŽALYOLDavid
66Ludéřov OLPavel Navrátil
77Dolany OLPetr Holoubek
88Svésedlice mužiOLMarkéta Bečáková
99Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
1010Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1111Střížov OLMartin Andrýsek
1212Loučany OLDagmar Bartoňková
1313Svésedlice OLAleš Zavadil
1414Cholina OLPatrik Maksant
1515Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1616Kožušany OLPetr Zmeškal
1717Krasice PVBarča Burešová
1818Laškov ŽenyPVAlžběta Polanská
1919Hlubočky OLGabriela Krejčí
2020Měrotín OLTomáš Hlavinka
2121Domamyslice DvojkaPVMichal Zbořil
2222Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil
2323Dolany BOLPetr Holoubek
2424Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
2525Laškov mužiPVŠtěpánka Kovářová
2626Olešnice X teamOLTomáš Hlavinka
2727Bílovice PVJan Krupa
2828Ondratice PVHana Černá
2929Cholina ŽenyOLPatrik Maksant
3030Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
3131Šumvald OLBoB Kobylka
3232Trusovice ŽenyOLTomáš Hradil
3333Drahanovice OLJan Řezníček
3434Krasice MužiPVBarča Burešová
3535Nenakonice OLJiří Tomecek
3636Tršice OLTomáš Hradil
3737Střelice OLTábuk Kubát
3838Velký Týnec muži OLAnna Majerova
3939Bohuňovice ŽenyOLZbyněk Cenkl
4040Medlov ženyOLMagdalena Břeňová
4141Domamyslice DvojkaPVPavel Navrátil
4242Nenakonice ŽenyOLJiří Tomecek
4343Hlubočky OLGabriela Krejčí
4444Čechy pod Kosířem MužiPVAdam Buigl
4545Břevenec mužiOLvenca nesporý
4646Podolí PRBřeťa Koplík
4747Štěpánov ženy OLLenka Rotterová
4848Břevenec ženyOLvenca nesporý
4949Grygov MužiOLštěpán dvorský
5050Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdam Buigl
5151Lošov MužiOLJiří
5252Dolní Měcholupy Troubelice, MužiABDominik Hanák
5353Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
5454Droždín OLJiří Hájek
5555Bohuňovice MužiOLZbyněk Cenkl
5656Grygov ŽenyOLštěpán dvorský
5757Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
5858Studená Loučka MužiSUMartin Kroupa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/06 Náměšť na Hané, koupaliště, 1. Noční soutěž SDH Náměšť na Hané na koupališti
-
2017/08/05 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže