Němetice-výletiště 2017 - Noční pohárová soutěž mužů a žen.

Liga: -
Místo: Němetice
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 14. 07. 2017 22:00
Kontakt:   Lubomír Kunovský
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 07. 2017 17:15
Konec rezervace: 14. 07. 2017 22:00
Začátek tipování:  14. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2017 00:00
Zadal: Lubomír Kunovský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Noční pohárová soutěž mužů a žen,

6. ročník Memoriálu Václava Kunovského.

 

SDH Němetice si Vás dovoluje pozvat na noční pohárovou soutěž v požárním útoku.

 

Tato soutěž se koná v Němeticích na výletišti dne 14. 7. 2017

Začátek ve 22:00 hod.

 

Čas je měřen elektronicky, terče sklopné. Soutěž bude dle pravidel VS Ligy + Pravidla vlastní.

Pravidlo Vlastní:

- Soutěž bude mít základní kolo, z něhož postoupí do finálového kola prvních 6 týmů z mužské kategorie a první 4 týmy z ženské kategorie. Pro vyhodnocení soutěže se bude počítat lepší čas z obou pokusů. Nárok na ceny mají pouze týmy, které se účastní obou kol. Pravidlo vlastní platí pouze, pokud na začátku soutěže bude registrováno v součtu obou kategorií méně než 20 družstev.

 

Požární útok se provádí na travnaté ploše, prostor kolem základny - beton.

 

Internetová registrace na Firesportu začne 6. 7. 2017 od 12:00

 

Vyhodnocení soutěže bude po skončení posledního požárního útoku do 15 minut.

 

Startovné: 150,- Kč

 

Ceny: Muži Ženy

1. místo: 1200,-Kč + Pohár 1. místo: 1000,-Kč + Pohár

2. místo: 800,-Kč + Pohár 2. místo: 800,-Kč + Pohár

3. místo: 500,-Kč + Pohár 3. místo: 500,-Kč + Pohár

4. místo: 300,-Kč

5. místo: 200,-Kč

 

 

Bližší informace na tel. 608 87 11 44 Lubomír Kunovský. Těšíme se na Vás.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-nemetice-8981.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Němetice mužiVSLubomír Kunovský
22Komárovice ženyVSLubomír Kunovský
33Hustopeče nad Bečvou A mužiPRLubomír Kunovský
44Luboměř MužiNJAleš Pěkník
55Císařov MužiPRAleš Pěkník
66Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
77Loukov ŽenyKMmarta
88Hustopeče nad Bečvou B, mužiPRLubomír Kunovský
99Podolí VSAleš
1010Zámrsky mužiPRLubomír Kunovský
1111Opatovice PRDalibor Vašíček
1212Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
1313Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
1414Dolany OLPetr Holoubek
1515Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
1616Jasenice VSJakub Kopřiva
1717Lešná ženy VSHarry
1818Francova Lhota Muži "B"VSRoman Silvestr
1919Sobíšky PRJiří Kočař
2020Oznice MužiVSSkypy
2121Malhotice PRLuboš Lehnert
2222Mikulůvka ženyVSLubomír Kunovský
2323Choryně ženyVSLubomír Kunovský
2424Velká Lhota ŽenyVSJakub Adámek
2525Loučka VSOndřej
2626Dolní Bečva ženyVSDominik Babinec
2727Milotice nad Bečvou MužiPRLubomír Kunovský
2828Dolní Bečva VSDominik Babinec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS17,9217,7917,922014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mladcová ZL18,0318,1218,122014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS18,2917,4318,292013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Špičky PR18,4318,7418,742014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR18,5418,8318,832013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hostašovice NJ18,9719,0919,092014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olšovec PR17,5219,1519,152013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kelč VS18,8519,3819,382013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velké Karlovice VS19,5619,2319,562013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vítonice KM19,9319,1919,932013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Valašské Meziříčí DEZAVS19,8220,0420,042013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lešná VS19,1020,1220,122013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Karolinka VS20,1419,8920,142013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Babice VS19,7220,3720,372013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Opatovice PR20,2720,5220,522014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bystřička VS20,7820,9820,982013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Velké Karlovice VS19,7321,1021,102014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hostašovice NJ20,1221,5321,532013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Němetice VS21,2321,7521,752014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rajnochovice KM20,6221,8121,812013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lidečko VS21,9219,9221,922013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Partutovice PR21,4121,9421,942013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malhotice PR22,1018,9122,102014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mikulůvka VS22,8022,2322,802014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Horní Lideč VS22,5822,8822,882013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rouské PR22,3923,3023,302014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Zámrsky PR23,5123,3523,512014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Prostřední Bečva VS23,9425,9525,952013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malhotice PR25,8026,0226,022013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Opatovice PR39,0238,3139,022013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Loučka VS24,1549,4749,472014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Luboměř NJNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Závišice NJNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Těšice PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jasenice VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mirošov ZLNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zámrsky PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Provodovice PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Milotice nad Bečvou PRNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Potštát PRNPNPNP2014/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Juřinka VS18,5319,75NP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Němetice VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Veselá VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Pozděchov VSNPNPNP2013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/24 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/06/23 Němetice, Pohárová soutěž Němetice
VHL
2013/07/19 Němetice, výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen
-
2014/06/29 Němetice-Sportovní dráha, Pohárová soutěž
VHL
2014/07/18 Němetice-Výletiště, Noční Pohárová soutěž
-
2015/06/28 Němetice, Pohárová soutěž
VHL
2015/07/17 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen
-
2016/07/15 Němetice-výletiště, 5.Ročník Noční soutěže na 2B
-
2017/06/25 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2017/07/14 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž mužů a žen.
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/23 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2017/07/23 Poděvousy, fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2017/07/23 Areál SDH Vřesina, 5. Ročník Poháru SDH Vřesina na 2B
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/07/30 hřiště Lužná, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/04 Bílovec-Výškovice, XVII. ročník noční soutěže, 2B
-
2017/08/04 Areál SDH - Mokřinka, DolnoLhotská lucerna
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy)
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2017/08/06 nový sportovní areál, 9. kolo MSL - Větřkovice - 6.8.2017
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL)
-
2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra
-
2017/08/12 Přáslavice, O pohár Starosty obce Přáslavice M, Ž
-
2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B
-
2017/08/12 Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž
-
2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8
-
2017/08/12 Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2017/08/13 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník
-
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
Kdy Kde Liga