Nepomuky 2017 - 7. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Nepomuky
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 24. 06. 2017 23:59
Začátek tipování:  25. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 25. 06. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-8215.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nekoř UOOndrej Kavalek
24Hrobice PAHonza Pajer
35Moravany PAHonza Pajer
46Dubenec TUHonza Pajer
57Bystřec AUOHonza Pajer
68Roudnice HKHonza Pajer
79Zderaz ACRHonza Pajer
810Trnov RKHonza Pajer
911Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1012Myštěves HKHonza Pajer
1113Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1214Pšánky HKHonza Pajer
1315Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1416Velký Třebešov NAHonza Pajer
1517Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1618Bašnice JCHonza Pajer
1719Záchlumí UOTomáš Cabalka
1820Dolní Čermná UOMartin Prachař
1921Bošín UOFerda
2022Lanšperk UOpetr
2123Stéblová  DPAPatrik Kučera
2224Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
2325Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2426Lukavice UOJosef Lehký
2527Dlouhoňovice UODavid Třešňák
2650Nepomuky UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
77Nekoř UOTereza Štěpánková
88Rokytno PAMichaela Knížková
99Holice PAVeronika Janusová
1010Letohrad - Červená UOadus
1130Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,1715,8616,172017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Orlice AUO--16,692016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice BUO16,6616,8116,812017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--16,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice BUO--16,912014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO--16,932016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice CUO--17,112014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Myštěves HK17,1416,5717,142017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bystřec AUO17,1916,7517,192017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice BUO--17,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO--17,332014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrobice PA16,4817,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bystřec AUO--17,432014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lukavice AUO--17,552014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad JeleniUO17,2317,5817,582017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC17,6817,3017,682017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pšánky HK17,3417,7217,722017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnov RK17,3217,7817,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mostek UO--17,902016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lukavice AUO--17,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bystřec BUO--18,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bystřec BUO--18,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lukavice UO17,4318,1018,102017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mostek UO--18,122014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec AUO--18,162016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Horní Čermná AUO--18,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bystřec AUO--18,262015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bystřec BUO18,3317,5918,332017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bošín UO--18,432015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolní Čermná UO--18,442014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Třešňovec AUO--18,452015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dolní Čermná UO--18,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lanšperk UO--18,612016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Orlice BUO--18,632015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lanšperk UO--18,722014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Horní Čermná AUO--18,822015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bystřec BUO--18,872016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Brandýs nad Orlicí UO--18,892014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Horní Čermná AUO--18,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Třešňovec AUO--19,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Třešňovec AUO--19,042016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dolní Čermná UO--19,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bošín UO--19,102014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Kunčice DUO--19,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Přívrat UO--19,172016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nepomuky UO--19,192015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dolní Dobrouč UO18,3219,2019,202017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lanšperk UO--19,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Přívrat UO--19,292015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mostek UO--19,322015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Letohrad - Červená UO--19,352015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bošín UO--19,362016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Brandýs nad Orlicí UO--19,362015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nepomuky UO--19,512016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Čermná BUO--19,582014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Orlice BUO--19,602016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Lanšperk UO19,6519,5019,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nekoř UO--19,822014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lukavice AUO--19,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lukavice BUO--19,942014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nepomuky UO--19,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Horní Čermná UO19,8419,9819,982017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO--20,142014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Horní Třešňovec AUO20,2219,6320,222017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Záchlumí UO--20,302016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nepomuky UO19,8020,3720,372017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dlouhoňovice UO20,6820,3720,682017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lukavice BUO--20,752015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Černovír BUO--22,442015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dolní Dobrouč UO--26,022015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Černovír AUO--26,132015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Ústí nad Orlicí UO--26,162014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bošín UO31,9932,2932,292017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Nekoř UO38,8838,4238,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nekoř UO--50,372016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Zderaz ACRNPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dolní Čermná UONPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Letohrad - Kunčice DUO17,70NPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Záchlumí UONPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Letohrad - Orlice BUO17,14NPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO--17,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nepomuky UO--17,742016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Česká Rybná UO--18,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--18,432016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lanšperk UO--18,442016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Červená UO--18,502016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lukavice UO--18,832016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bystřec UO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--21,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Čermná UO--26,962016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga