Nepomuky 2017 - 7. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Nepomuky
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 24. 06. 2017 23:59
Začátek tipování:  25. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 25. 06. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-8215.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Čeperka NPALeoš Kříž
23Nekoř UOOndrej Kavalek
34Hrobice PAHonza Pajer
45Moravany PAHonza Pajer
56Dubenec TUHonza Pajer
67Bystřec AUOHonza Pajer
78Roudnice HKHonza Pajer
89Zderaz ACRHonza Pajer
910Trnov RKHonza Pajer
1011Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1112Myštěves HKHonza Pajer
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1314Pšánky HKHonza Pajer
1415Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1718Bašnice JCHonza Pajer
1819Záchlumí UOTomáš Cabalka
1920Dolní Čermná UOMartin Prachař
2021Bošín UOFerda
2122Lanšperk UOpetr
2223Stéblová  DPAPatrik Kučera
2324Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
2425Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2526Lukavice UOJosef Lehký
2627Dlouhoňovice UODavid Třešňák
2750Nepomuky UOLukáš Lešikar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
77Nekoř UOTereza Štěpánková
88Rokytno PAMichaela Knížková
99Holice PAVeronika Janusová
1010Letohrad - Červená UOadus
1130Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice AUO--16,692016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO--16,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice BUO--16,912014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice CUO--16,932016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice CUO--17,112014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice BUO--17,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO--17,332014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bystřec AUO--17,432014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lukavice AUO--17,552014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mostek UO--17,902016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lukavice AUO--17,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bystřec BUO--18,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bystřec BUO--18,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Mostek UO--18,122014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bystřec AUO--18,162016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Čermná AUO--18,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bystřec AUO--18,262015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bošín UO--18,432015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Čermná UO--18,442014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Horní Třešňovec AUO--18,452015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dolní Čermná UO--18,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lanšperk UO--18,612016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Orlice BUO--18,632015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lanšperk UO--18,722014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Horní Čermná AUO--18,822015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bystřec BUO--18,872016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Brandýs nad Orlicí UO--18,892014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Horní Čermná AUO--18,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Horní Třešňovec AUO--19,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Horní Třešňovec AUO--19,042016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dolní Čermná UO--19,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bošín UO--19,102014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice DUO--19,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Přívrat UO--19,172016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Nepomuky UO--19,192015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lanšperk UO--19,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Přívrat UO--19,292015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mostek UO--19,322015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Letohrad - Červená UO--19,352015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Brandýs nad Orlicí UO--19,362015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bošín UO--19,362016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nepomuky UO--19,512016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Horní Čermná BUO--19,582014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Orlice BUO--19,602016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nekoř UO--19,822014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Lukavice AUO--19,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lukavice BUO--19,942014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Nepomuky UO--19,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Letohrad - Červená UO--20,142014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Záchlumí UO--20,302016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lukavice BUO--20,752015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Černovír BUO--22,442015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Dolní Dobrouč UO--26,022015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Černovír AUO--26,132015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Ústí nad Orlicí UO--26,162014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nekoř UO--50,372016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO--17,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nepomuky UO--17,742016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Česká Rybná UO--18,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--18,432016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lanšperk UO--18,442016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Červená UO--18,502016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lukavice UO--18,832016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bystřec UO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--21,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Čermná UO--26,962016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/08/27 Nepomuky, Pořadatel SDH Dolní Čermná
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga