Nepomuky 2017 - Nepomucký pohár

Liga: VCU
Místo: Nepomuky
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 06. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 10:00
Konec rezervace: 25. 06. 2017 10:00
Začátek tipování:  25. 06. 2017 00:00
Konec hlasování: 25. 06. 2017 00:00
Zadal: Martin Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-nepomuky-8921.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Letohrad JeleniUOLukáš Lešikar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,1715,8616,172017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Orlice AUO--16,692016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Kunčice BUO16,6616,8116,812017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--16,812016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice BUO--16,912014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Kunčice CUO--16,932016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice CUO--17,112014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Myštěves HK17,1416,5717,142017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bystřec AUO17,1916,7517,192017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice BUO--17,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO--17,332014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrobice PA16,4817,4117,412017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bystřec AUO--17,432014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lukavice AUO--17,552014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Letohrad JeleniUO17,2317,5817,582017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC17,6817,3017,682017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pšánky HK17,3417,7217,722017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnov RK17,3217,7817,782017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mostek UO--17,902016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lukavice AUO--17,912015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bystřec BUO--18,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bystřec BUO--18,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lukavice UO17,4318,1018,102017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mostek UO--18,122014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřec AUO--18,162016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Horní Čermná AUO--18,202016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bystřec AUO--18,262015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bystřec BUO18,3317,5918,332017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bošín UO--18,432015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dolní Čermná UO--18,442014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Třešňovec AUO--18,452015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dolní Čermná UO--18,562016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lanšperk UO--18,612016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Orlice BUO--18,632015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Lanšperk UO--18,722014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Horní Čermná AUO--18,822015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bystřec BUO--18,872016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Brandýs nad Orlicí UO--18,892014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Horní Čermná AUO--18,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Třešňovec AUO--19,002014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Třešňovec AUO--19,042016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dolní Čermná UO--19,082015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Bošín UO--19,102014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Letohrad - Kunčice DUO--19,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Přívrat UO--19,172016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nepomuky UO--19,192015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lanšperk UO--19,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dolní Dobrouč UO18,3219,2019,202017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Přívrat UO--19,292015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mostek UO--19,322015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Letohrad - Červená UO--19,352015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bošín UO--19,362016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Brandýs nad Orlicí UO--19,362015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nepomuky UO--19,512016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Čermná BUO--19,582014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Orlice BUO--19,602016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Lanšperk UO19,6519,5019,652017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nekoř UO--19,822014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lukavice AUO--19,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Lukavice BUO--19,942014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Nepomuky UO--19,962014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Horní Čermná UO19,8419,9819,982017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Letohrad - Červená UO--20,142014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Horní Třešňovec AUO20,2219,6320,222017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Záchlumí UO--20,302016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nepomuky UO19,8020,3720,372017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dlouhoňovice UO20,6820,3720,682017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lukavice BUO--20,752015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Černovír BUO--22,442015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Dolní Dobrouč UO--26,022015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Černovír AUO--26,132015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Ústí nad Orlicí UO--26,162014/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bošín UO31,9932,2932,292017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Nekoř UO38,8838,4238,882017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nekoř UO--50,372016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Letohrad - Orlice BUO17,14NPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Zderaz ACRNPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dolní Čermná UONPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Letohrad - Kunčice DUO17,70NPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Záchlumí UONPNPNP2017/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO--17,322016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nepomuky UO--17,742016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Česká Rybná UO--18,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--18,432016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lanšperk UO--18,442016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Letohrad - Červená UO--18,502016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lukavice UO--18,832016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Třešňovec AUO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bystřec UO--19,112016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nekoř UO--21,662016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Horní Čermná UO--26,962016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2015/07/18 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2016/07/02 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, Nepomucký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže