Nevřeň 2017 - ICE CUP 2017

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 11. 02. 2017 11:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2017 11:00
Konec rezervace: 11. 02. 2017 11:00
Začátek tipování:  11. 02. 2017 20:00
Konec hlasování: 11. 02. 2017 00:00
Zadal: Houk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrouvolných hasičů v Nevřeni pro Vás připravuje zimní hasičskou soutěž ICE CUP 2017.

Soutěž proběhne dne 11.2. 2017 v Nevřeni na hřišti před požární zbrojnicí.

Dle pravidel ZČHL, 2B pro kategorie mužů a žen, skolopné terče s el. časomírou.

Presence soutěžních družstev do  10:30 (11:00 - zahájení soutěže)

Soutěž bude zařazena do POHÁRU VLÁDCE SEVERU (14.1. 2017 - Dolní hradiště, 28.1. 2017 - Úněšov, 11.2. - Nevřeň)

Finále POHÁRU VLÁDCE SEVERU

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-8243.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Neznašovy KTMartin Salamánek
22Úněšov Pepařky (ženy)PSNikola Kalousová
33Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
44Štítary muži BDOPetr Lešek
55Mělník Blata - mužiMEMarkéta Veselá
66Černuc ,,Šmejdi"KLAntonín Henych
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Vranovice Peklo - mužiPBStanda Strnad
1010Štítary mužiDODenis Balounová
1111Nevřeň PSHouk
1212Horšovský Týn ŽenyDOAdéla Chejlavová
1313Mělník Blata - ženyMEMarkéta Veselá
1414Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1515Mirošov -mužiROsmatlak vaclav
1616Úněšov PSMiloslav Pytlik
1717Štítary ženyDODenis Balounová
1818Chotíkov PSSDH Chotikov
1919Příšov PSJitka Racková
2020Obora PSHouk
2121Radětice PBRadětice Vaci
2222Letiny PJDušan Faitenhanzl
2323Hostivice PZMilan Bláha
2424Bolevec ženyPMZdeněk Vykoupil
2525Mělník Chloumek (muži)MEMilan Corna
2626Jelence PBHouk
2727Robčice PJRadek Růt
2828Bolevec mužiPMZdeněk Vykoupil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahorčice ST14,9915,6215,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevřeň PS15,6015,8415,842017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radětice PB17,1115,9417,112018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mělník ME16,7117,3617,362018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Příšov PS17,5016,9617,502018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nebílovy PJ17,5817,2017,582018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čelákovy PJ17,2617,6217,622018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS17,8816,3817,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahorčice KT17,8917,2117,892018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Horní Metelsko DO18,5318,4218,532018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum PJ17,4418,7118,712018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO19,0318,5819,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želčany PJ19,0818,3919,082018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letiny PJ19,1519,2619,262018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Božkov PM20,8119,7220,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevřeň BPS18,8121,2521,252017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kdyně DO22,3920,4522,392018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chrást PS23,8723,1523,872017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Štěnovický Borek PJ23,3324,0024,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Stýskaly PS25,8825,5125,882018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Přehýšov PS24,9127,0027,002018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ledce PS27,6318,9927,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Obora PS25,8028,0628,062018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenný Újezd RO29,0729,4829,482018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Všeruby PS32,6230,8132,622017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Příšov PSNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Štítary BDONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Neznašovy KTNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Úněšov PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nevřeň PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Brodeslavy PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Mirošov RONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Robčice PJNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Křelovice PSNPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Štítary ADONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Mirošov BRONPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Úněšov PS19,8218,7519,822018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štítary DO21,0318,9321,032018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevřeň PS21,0918,9921,092017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chlum PJ21,4720,9621,472018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov RO22,0122,2722,272018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rožmitál pod Třemšínem PB23,0522,2423,052018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Příšov PS23,8123,4623,812017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Záluží PS26,3131,5531,552017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zruč PS32,5533,8833,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Doubravka PM45,4445,9945,992017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mělník MENPNPNP2018/02/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/02/25 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2018/03/10 Velká nad Veličkou - hala, VELICKÁ HALA
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Litovany, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/04/21 Holice, 4. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/22 Kněžpole, O pohár starosty obce Kněžpole.
-
2018/08/04 Přílepy, II. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2018/08/11 Lesná, fotbalové hřiště, VII. Ročník noční Lesná, 2B(b65, c42)
-
Kdy Kde Liga