Nevřeň 2017 - ICE CUP 2017

Liga: -
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 11. 02. 2017 11:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775 655 463

Začátek rezervace: 01. 01. 2017 11:00
Konec rezervace: 11. 02. 2017 11:00
Začátek tipování:  11. 02. 2017 20:00
Konec hlasování: 11. 02. 2017 00:00
Zadal: Houk

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrouvolných hasičů v Nevřeni pro Vás připravuje zimní hasičskou soutěž ICE CUP 2017.

Soutěž proběhne dne 11.2. 2017 v Nevřeni na hřišti před požární zbrojnicí.

Dle pravidel ZČHL, 2B pro kategorie mužů a žen, skolopné terče s el. časomírou.

Presence soutěžních družstev do  10:30 (11:00 - zahájení soutěže)

Soutěž bude zařazena do POHÁRU VLÁDCE SEVERU (14.1. 2017 - Dolní hradiště, 28.1. 2017 - Úněšov, 11.2. - Nevřeň)

Finále POHÁRU VLÁDCE SEVERU

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-8243.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Neznašovy KTMartin Salamánek
22Úněšov Pepařky (ženy)PSNikola Kalousová
33Nová Ves mužiDOVáclav Pejsar
44Štítary muži BDOPetr Lešek
55Mělník Blata - mužiMEMarkéta Veselá
66Černuc ,,Šmejdi"KLAntonín Henych
77Zahorčice KTJosef Kolář
88Vidice MužiDOTereza Voráčová
99Vranovice Peklo - mužiPBStanda Strnad
1010Štítary mužiDODenis Balounová
1111Nevřeň PSHouk
1212Horšovský Týn ŽenyDOAdéla Chejlavová
1313Mělník Blata - ženyMEMarkéta Veselá
1414Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1515Mirošov -mužiROsmatlak vaclav
1616Úněšov PSMiloslav Pytlik
1717Štítary ženyDODenis Balounová
1818Chotíkov PSSDH Chotikov
1919Příšov PSJitka Racková
2020Obora PSHouk
2121Radětice PBRadětice Vaci
2222Letiny PJDušan Faitenhanzl
2323Buková PBPavel Fiřt
2424Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vranovice PEKLOPB15,3715,4715,472016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bolkov PJ15,9816,0216,022016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevřeň PS16,1516,8016,802016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mirošov RO17,7817,3517,782016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Střeziměř KT17,9518,1118,112016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Neznašovy KT17,7619,2919,292016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Úněšov PS19,8219,1519,822016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hradiště PM20,1818,6920,182016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Liblín RO19,8420,4820,482016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Štítary ADO20,6120,6920,692016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štítary BDO21,6321,8421,842016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Křelovice PS22,2022,7222,722016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Příšov PS17,5428,5528,552016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obora PS30,0529,4530,052016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mělník ME29,4830,0730,072016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hostivice PZ18,1950,7550,752016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vidice DO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nové Dvory LT19,5418,5119,542016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vidice DO24,3624,6724,672016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevřeň PS24,4624,7024,702016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Úněšov PS28,8122,6928,812016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Obora PS--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov RO--NP2016/02/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/21 Brně - Městská hala Vodova, Štafeta 4x60 (2x2x60m)
-
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/02/19 Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/22 Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/24 Knínice, hříště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
Kdy Kde Liga