Novosedly 2017 - O pohár starosty obce Novosedly

Liga: ZČHL
Místo: Novosedly
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 16. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Tauber
Telefon:  +420 608 781 793

Začátek rezervace: 03. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  16. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-novosedly-8189.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Novosedly STHonza Adamec
22Úherce PSPetr Štejr
33Bolkov PJVladimír Štýs
44Žebnice PSHonza Adamec
55Mokrouše PJHonza Adamec
66Horní Lukavice PJHonza Adamec
77Kalenice STHonza Adamec
88Útušice PJHonza Adamec
99Dehtín KTHonza Adamec
1010Poděvousy DOHonza Adamec
1111Únětice PJHonza Adamec
1212Nišovice STTomáš Rezek
1313Chrást PBHonza Adamec
1414Úněšov PSMiloslav Pytlik
1515Horní Kamenice DOVlastimil Žák
1616Bezdědovice STJosef Motyka
1717Doubravice u Volyně STVáclav Buben
1818Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1919Přechovice STMíra Zdychynec
2020Nevřeň PSJícháč
2121Robčice PJRadek Růt
2222Krč PITomáš Vlášek
2323Nové Kestřany STPavel Kaněra
2424Milenovice PITomáš Vlášek
2525Hlubyně PBJiří Novotný
2626Drachkov STHonza Adamec
2727Hejná KTHonza Adamec
2828Zahorčice STMilan Přibyl
2929Štichovice PSRichard Hlous
3030Dražejov STOndřej Vít
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Mrtník PSHonza Adamec
33Úněšov PSDenisa Joudalová
44Hradec PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJVerča Hrubá
66Chotíkov PSMonča
77Štichovice PSRichard Hlous
88Vacov APTKatka Nováková
99Nihošovice STMilan Daňa
1010Útušice PJVojtěch Mareš
1111Poděvousy DOAnděla Mašková
1212Dražejov STMonika Hůdová
1313Dolany PTTereza Chvalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Novosedly ST16,6416,8716,872017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chrást PB17,0616,7617,062017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chrást PB17,0616,7617,062017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice PJ16,4417,1417,142017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Únětice PJ16,4417,1417,142017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Doubravice u Volyně ST17,1616,9017,162017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kalenice ST--17,282016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ17,3317,2617,332017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Novosedly ST--17,402016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dehtín KT17,3417,4717,472017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kalenice ST16,7717,5317,532017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kalenice ST16,7717,5317,532017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Drachkov ST17,6817,0817,682017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Milenovice PI17,7417,7617,762017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Přechovice ST17,5917,8017,802017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nišovice ST--17,962016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Poděvousy DO17,9818,0518,052017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Robčice PJ18,0618,0218,062017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Štichovice PS18,1018,0318,102017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mokrouše PJ18,1118,1518,152017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Doubravice u Volyně ST--18,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nevřeň PS17,5318,3718,372017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bezdědovice ST17,6518,4418,442017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dolany PT18,5118,2618,512017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zahorčice ST--18,522016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Útušice PJ18,5517,7418,552017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Přechovice ST--18,822016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Krč PI17,8019,0719,072017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Nové Kestřany ST18,8819,8119,812017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Úněšov PS18,5320,1020,102017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dolany PT--20,592016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dražejov ST--20,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Kocelovice ST--21,202016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Štěnovický Borek PJ21,9221,3821,922017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dražejov ST23,1923,0923,192017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Bezdědovice ST--25,482016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chobot ST--28,322016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Úherce PS17,32NPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nišovice ST18,11NPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žebnice PSNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Horní Kamenice DONP16,93NP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hejná KTNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hlubyně PBNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bolkov PJNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zahorčice STNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Vacov PT--NP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/09 Novosedly, Novosedly
ŠHL
2017/07/16 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2017/07/16 Novosedly, Novosedly
ŠHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/10/21 Galavečer Plzeň, Galavečer Plzeň
ZČHL
2018/05/26 Úherce, K Mexiku, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
Kdy Kde Liga