Obora 2017 - O pohár SDH Obora

Liga: ZČHL
Místo: Obora
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 30. 07. 2017 10:00
Kontakt:   Pavel Hyneš
Telefon:  605065136

Začátek rezervace: 17. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  30. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-obora-8191.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žebnice PSHonza Adamec
24Mokrouše PJHonza Adamec
35Horní Lukavice PJHonza Adamec
46Kalenice STHonza Adamec
57Útušice PJHonza Adamec
68Dehtín KTHonza Adamec
79Poděvousy DOHonza Adamec
810Únětice PJHonza Adamec
912Chrást PBHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
24Hradec PJHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice PJ17,3717,9417,942016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hradec PJ17,6518,3618,362016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dehtín KT18,3219,9119,912016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bučí PS20,752,0420,752016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Úněšov PS21,1618,5321,162016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štěnovický Borek PJ22,732,2522,732016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Útušice PJ22,9625,2125,212016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Mrtník PS25,0729,7529,752016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotíkov PS28,5430,2230,222016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Obora PS31,9422,2631,942016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Štichovice PS39,3437,8739,342016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Poděvousy DONPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Lukavice PJNPNPNP2016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/05/28 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2017/05/28 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2017/06/10 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2017/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2017/07/02 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2017/07/15 Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice
ZČHL
2017/07/16 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2017/07/29 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/10/20 Galavečer Plzeň, Galavečer Plzeň
ZČHL
Kdy Kde Liga