Olešnice 2016 - O pohár

Liga: VCPV
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 11. 09. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 09. 2016 20:00
Konec rezervace: 11. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 11. 09. 2016 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-7796.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slavětín OLTomáš Hampl
23Haňovice OLJiří Novák
34Haňovice OLJiří Novák
45Soběsuky PVStanislav Režný
56Domamyslice PVMartin Vykopal
67Lipová PVStanislav Režný
78Dětkovice PVLadislav Kořínek
89Čelechovice na Hané PVJan Makovec
910Ludéřov OLLukáš Navrátil
1011Bílovice PVStanislav Režný
1112Plinkout OLivo šnejdar
1214Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal
1315Loučany OLPetr Kohoutek
1416Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1517Olešnice OLStanislav Režný
1619Plumlov PVFilip Krampla
1720Měrotín OLTomáš Hlavinka
1821Míchov BKlukin28
1935Benešov BKMartin Švéda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
22Soběsuky PVStanislav Režný
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Pěnčín PVMartin Bartoš
55Bílovice PVStanislav Režný
66Soběsuky PVStanislav Režný
77Krasice PVKarolína Burešová
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Žernovník BKPetra Dvořáková
1013Olešnice OLMartina Hubáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Domamyslice 2PV16,3914,8616,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Svésedlice OL16,7716,4716,772017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Janovice BR--17,552013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Slavětín OL17,6816,6417,682017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Niva PV--18,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Cholina OL--18,792013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Palonín SU--18,832013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Náklo MeziceOL20,4018,3820,402017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice AOL--23,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olešnice AOL19,9530,7630,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kožušany OL43,0215,4043,022017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Odrlice OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Měrotín OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ješov OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky BPV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Svésedlice OL18,8718,3918,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pěnčín PV18,8917,7518,892017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Olešnice OL18,2719,0519,052017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olešnice OL18,9819,3319,332015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Svésedlice OL18,7119,4319,432017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bílovice APV19,4719,2219,472016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Loučany OL19,5718,9519,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Droždín ChvadrožOL19,9318,1619,932015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL19,9719,0719,972017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Soběsuky APV20,0219,9120,022016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hlubočky OL18,5220,0620,062015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Haňovice OL19,6220,1120,112017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlubočky OL20,1619,8420,162014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL20,1719,6720,172015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nová Hradečná OL19,3320,1920,192014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dětkovice PV18,8520,3320,332016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Olešnice OL18,5420,3320,332017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Krasice PV19,7620,3720,372016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Náměšť na Hané OL17,2620,4420,442015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bílovice APV20,4519,4120,452017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krasice PV20,5918,1820,592017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Droždín ChvadrožOL19,6820,6120,612017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OL--20,632013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Dědina OL20,7920,7920,792015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Pavlov-výběr SU20,9721,0921,092017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Přáslavice OL21,1619,1921,162017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bílovice BPV18,8421,2121,212016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mladeč OL19,4521,2121,212017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Dědina OL19,5921,2221,222017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Ludéřov OL19,9221,2221,222014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ludéřov OL20,8921,2421,242015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chválkovice OL21,3820,2321,382015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Luká OL--21,422013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chválkovice ChvádrožOL22,0820,8322,082014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Ješov OL--22,482013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Řídeč OL20,1922,5922,592015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nová Dědina OL23,2119,2823,212014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Svésedlice OL19,5323,4223,422015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlubočky OL23,7818,2323,782017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Trusovice OL24,2922,6424,292017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Haňovice OL20,7224,3424,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Břevenec OL18,7224,5524,552017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Žernovník BK18,2425,5825,582016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bohuňov SY26,5420,9626,542017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Olešnice OL27,3722,5227,372014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Hradečná OL31,0219,5831,022017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Blatec OL21,3132,9232,922017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olešnice OLNP24,23NP2016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Haňovice OLNPNPNP2017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nové Dvory OLNPNPNP2017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bílovice BPV20,4420,97NP2017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže