Olešnice 2016 - O pohár

Liga: VCPV
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 11. 09. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 09. 2016 20:00
Konec rezervace: 11. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 11. 09. 2016 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-7796.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slavětín OLTomáš Hampl
23Haňovice OLJiří Novák
34Haňovice OLJiří Novák
45Soběsuky PVStanislav Režný
56Domamyslice PVMartin Vykopal
67Lipová PVStanislav Režný
78Dětkovice PVLadislav Kořínek
89Čelechovice na Hané PVJan Makovec
910Ludéřov OLLukáš Navrátil
1011Bílovice PVStanislav Režný
1112Plinkout OLivo šnejdar
1214Domamyslice DvojkaPVMartin Vykopal
1315Loučany OLPetr Kohoutek
1416Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1517Olešnice OLStanislav Režný
1619Plumlov PVFilip Krampla
1720Měrotín OLTomáš Hlavinka
1821Míchov BKlukin28
1935Benešov BKMartin Švéda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
22Soběsuky PVStanislav Režný
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Pěnčín PVMartin Bartoš
55Bílovice PVStanislav Režný
66Soběsuky PVStanislav Režný
77Krasice PVKarolína Burešová
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Žernovník BKPetra Dvořáková
1013Olešnice OLMartina Hubáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Janovice BR--17,552013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Niva PV--18,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Cholina OL--18,792013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Palonín SU--18,832013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Olešnice AOL--23,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Odrlice OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Měrotín OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Ješov OL--NP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Soběsuky BPV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL18,9819,3319,332015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bílovice APV19,4719,2219,472016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL19,5718,9519,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Droždín ChvadrožOL19,9318,1619,932015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky APV20,0219,9120,022016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlubočky OL18,5220,0620,062015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hlubočky OL20,1619,8420,162014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Haňovice OL20,1719,6720,172015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Hradečná OL19,3320,1920,192014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dětkovice PV18,8520,3320,332016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krasice PV19,7620,3720,372016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Náměšť na Hané OL17,2620,4420,442015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Olešnice OL--20,632013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Dědina OL20,7920,7920,792015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice BPV18,8421,2121,212016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ludéřov OL19,9221,2221,222014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL20,8921,2421,242015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chválkovice OL21,3820,2321,382015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Luká OL--21,422013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chválkovice ChvádrožOL22,0820,8322,082014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ješov OL--22,482013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Řídeč OL20,1922,5922,592015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Dědina OL23,2119,2823,212014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Svésedlice OL19,5323,4223,422015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Haňovice OL20,7224,3424,342014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Žernovník BK18,2425,5825,582016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešnice OL27,3722,5227,372014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OLNP24,23NP2016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže