Olešnice Hřiště 2017 - Olešnice

Liga: HE
Místo: Olešnice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 16. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 16. 07. 2017 11:00
Začátek tipování:  16. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olesnice-8278.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice X-teamOLLukáš Navrátil
22Hlubočky OLGabriela Krejčí
33Kožušany OLPetr Zmeškal
44Tršice OLTomáš Hradil
55Plinkout OLivo šnejdar
66Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Rozvadovice OLRostislav Navrátil
99Kožušany OLPetr Zmeškal
1010Ludéřov OLLukáš Navrátil
1111Měrotín OLTomáš Hlavinka
1212Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1313Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1414Haňovice OLJiří Novák
1515Střelice OLEva Dušková
1616Šumvald OLBoB Kobylka
1717Ráječek SUlallin
1818Bílovice PVJan Krupa
1919Polkovice PRTomáš Mareček
2020Břevenec OLJosef Šenk
2121Nová Dědina OLEva Dušková
2222Domamyslice PVDavid Vykopal
2323Nemile SUMartin Sitta
2430Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olešnice OLLukáš Navrátil
22Trusovice OLTomáš Hradil
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
55Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
66Břevenec OLGabriela Krejčí
77Hlubočky OLGabriela Krejčí
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Kožušany OLPetr Zmeškal
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Dětkovice PVLadislav Kořínek
1313Pěnčín PVAlžběta Polanská
1414Haňovice OLMafka Sobotová
1515Přáslavice OLHana Bartoňková
1616Svésedlice ženyOLMarkéta Bečáková
1717Bílovice APVJan Krupa
1818Blatec OLKateřina Skládalová
1920Bohuňov SYBarbora Svojanovská
2021Bílovice BPVJan Krupa


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Hlubočky, Hlubočky
HE
2017/09/16 Dětkovice, Dětkovice
HE
Kdy Kde Liga