Olomouc stadion Lokomotiva TFC 2016 - Olomouc stadion Lokomotiva TFC

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-7747.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ješov OLLukáš
22Svésedlice OLAleš Zavadil
33Nová Dědina OLEva Dušková
44Ludéřov OLLukáš Navrátil
55Rozvadovice OLRostislav Navrátil
66Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
77Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
88Velký Týnec OLAnna Majerova
99Loučany OLLukáš Navrátil
1010Haňovice OLJiří Hofschneider
1111Měrotín OLTomáš Hlavinka
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1313Šumvald OLBoB Kobylka
1414Nenakonice OLFrantišek Buršík
1515Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1616Klokočí PRJosef H
1717Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1818Slavětín OLVít Slavíček
1919Prchalov NJJakub Těšický
2020Břevenec OLJosef Šenk
2121Grygov OLBarbora Špásová
2222Lošov OLJiří
2323Moravičany SUMartin
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLDagmar Bartoňková
22Ješov OLLukáš
33Pěnčín PVLukáš Navrátil
44Nová Hradečná OLEva Dušková
55Štěpánov OLJiří Spáčil
66Velký Týnec OLAnna Majerova
77Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Hlubočky OLGabriela Krejčí
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Svésedlice OLAleš Zavadil
1313Nenakonice OLFrantišek Buršík
1414Dolní Studénky SUMichal Bureš
1515Medlov OLMagdalena Břeňová
1616Klokočí PRJosef H
1717Grygov OLEliška Vávrová
1818Radíkov PRVlastimil Hynčica


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,3917,5917,592014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlubočky OL18,0218,0218,022015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,2618,1318,132015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL18,8117,1618,812015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Dědina OL18,9518,9918,992014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL17,8919,1119,112014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín JN19,2517,4419,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nová Hradečná OL19,2618,9619,262015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkovice ChvádrožOL19,6919,6719,692014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Týnec OL18,4119,7019,702015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kožušany OL19,8618,9719,862015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Medlov AKM19,5419,9519,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svésedlice OL19,7720,1020,102014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ludéřov OL20,2520,4020,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Medlov OL19,3220,4320,432015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Droždín ChvadrožOL19,0420,5720,572015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL20,5820,6020,602014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nenakonice OL20,7220,7020,722015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svésedlice OL19,8420,7620,762015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Hradečná OL20,8020,6020,802014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chválkovice OL22,0620,5822,062015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešnice OL23,0420,7123,042014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ludéřov OL28,3129,6029,602015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kožušany - TážalyOL33,0333,0133,032014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velký Týnec OL41,3542,0042,002014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Haňovice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radíkov PRNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Dědina OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/12/09 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2017/12/16 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Zahořany - fotb.hřiště, O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga