Olomouc stadion Lokomotiva TFC 2016 - Olomouc stadion Lokomotiva TFC

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-7747.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ješov OLLukáš
22Svésedlice OLAleš Zavadil
33Nová Dědina OLEva Dušková
44Ludéřov OLLukáš Navrátil
55Rozvadovice OLRostislav Navrátil
66Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
77Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
88Velký Týnec OLAnna Majerova
99Loučany OLLukáš Navrátil
1010Haňovice OLJiří Hofschneider
1111Měrotín OLTomáš Hlavinka
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1313Šumvald OLBoB Kobylka
1414Nenakonice OLFrantišek Buršík
1515Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1616Klokočí PRJosef H
1717Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1818Slavětín OLVít Slavíček
1919Prchalov NJJakub Těšický
2020Břevenec OLJosef Šenk
2121Grygov OLBarbora Špásová
2222Lošov OLJiří
2323Moravičany SUMartin
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLDagmar Bartoňková
22Ješov OLLukáš
33Pěnčín PVLukáš Navrátil
44Nová Hradečná OLEva Dušková
55Štěpánov OLJiří Spáčil
66Velký Týnec OLAnna Majerova
77Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Hlubočky OLGabriela Krejčí
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Svésedlice OLAleš Zavadil
1313Nenakonice OLFrantišek Buršík
1414Dolní Studénky SUMichal Bureš
1515Medlov OLMagdalena Břeňová
1616Klokočí PRJosef H
1717Grygov OLEliška Vávrová
1818Radíkov PRVlastimil Hynčica


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,2017,0217,202016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,2817,0317,282015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,4417,1817,442014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,5117,5017,512014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,3917,5317,532016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL16,8417,6917,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6117,7117,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Janovice BR17,6717,7717,772015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL17,1117,8517,852016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice BPV17,9517,5317,952014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,9617,4017,962015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,9817,6017,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,1118,0418,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL18,2317,7318,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Určice PV18,2417,9718,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL18,2717,3918,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice APV17,3618,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,3217,1018,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,8818,3518,352015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,4617,1218,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL18,3718,4818,482014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OL17,9518,7718,772014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL19,0318,7419,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ješov OL18,9019,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1219,4019,402015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,2719,5819,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,3019,6719,672015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov výběrSU19,8819,4519,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice APV18,1120,3020,302015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kožušany OL20,5020,0220,502015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plinkout OL19,9920,7220,722014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velký Týnec OL21,1520,4021,152016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlubočky OL21,1719,2921,172016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Haňovice OL18,2921,5221,522015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Haňovice OL21,5819,5121,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nová Hradečná OL20,3321,5921,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tršice AOL21,8619,4421,862014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nenakonice OL21,9421,0021,942015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Cholina OL22,1017,3322,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Domamyslice BPV21,9522,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Slavětín OL22,5521,7822,552016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lošov OL22,1922,5922,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Medlov OL21,2422,6022,602014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lošov OL22,6522,8222,822015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hlubočky OL17,7823,7023,702014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Droždín OL22,4223,7623,762014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Týnec OL23,8322,5923,832014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hlubočky OL23,9524,1024,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina OL26,5817,2526,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Niva PV27,2426,6927,242014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lesnice SU29,3629,2229,362014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL34,6433,1334,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice BOL41,1322,9541,132014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Svésedlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Řídeč OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pavlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nenakonice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Janovice BR--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Tršice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Luboměř NJNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Stražisko PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Odrlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Niva PVNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nemrlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Droždín OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Křenovice PRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Haňovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Pavlov JI--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Svésedlice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Luboměř NJNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nenakonice OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Náměšť na Hané OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Domamyslice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Měrotín OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čelechovice na Hané PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Moravičany SUDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bílovice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Droždín ChvadrožOL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/05/01 hřiště TJ Družba Hlavnice, Memoriál Rostislava Tesaře pohárová soutěž
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/05/06 Malý Čepčín, Maločepčianska osmička
-
2017/05/06 Slavíkovice, Pouťový pohár
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/06 Hukovice, O pohár obce Bartošovice
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2017/05/07 Hasičský areál na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2017/05/07 Rakšice - Hřiště, o Pohár města Moravský Krumlov
-
2017/05/07 Brusné, o Pohár SDH Brusné na 2B
-
2017/05/12 Děhylov - školní hřiště, Noční soutěž o Bohušův krygel / 1. kolo NHHL
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2017/05/13 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Menhartice, O Putovní pohár starostky obce Menhartice
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/05/13 Armypark Slavičín, O pohár SDH Slavičín
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga