Olomouc stadion Lokomotiva TFC 2016 - Olomouc stadion Lokomotiva TFC

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-7747.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ješov OLLukáš
22Svésedlice OLAleš Zavadil
33Nová Dědina OLEva Dušková
44Ludéřov OLLukáš Navrátil
55Rozvadovice OLRostislav Navrátil
66Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
77Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
88Velký Týnec OLAnna Majerova
99Loučany OLLukáš Navrátil
1010Haňovice OLJiří Hofschneider
1111Měrotín OLTomáš Hlavinka
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1313Šumvald OLBoB Kobylka
1414Nenakonice OLFrantišek Buršík
1515Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1616Klokočí PRJosef H
1717Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1818Slavětín OLVít Slavíček
1919Prchalov NJJakub Těšický
2020Břevenec OLJosef Šenk
2121Grygov OLBarbora Špásová
2222Lošov OLJiří
2323Moravičany SUMartin
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Loučany OLDagmar Bartoňková
22Ješov OLLukáš
33Pěnčín PVLukáš Navrátil
44Nová Hradečná OLEva Dušková
55Štěpánov OLJiří Spáčil
66Velký Týnec OLAnna Majerova
77Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Hlubočky OLGabriela Krejčí
1111Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1212Svésedlice OLAleš Zavadil
1313Nenakonice OLFrantišek Buršík
1414Dolní Studénky SUMichal Bureš
1515Medlov OLMagdalena Břeňová
1616Klokočí PRJosef H
1717Grygov OLEliška Vávrová
1818Radíkov PRVlastimil Hynčica


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/03/12 V. Karlovice, Skiareál Razula, Zimní železný hasič Velkých Karlovic
-
2017/03/25 Sportovní hala Velká n/V, VELICKÁ HALA
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2017/04/15 areál u školy v Litovanech, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/19 Hřiště TJ Velká Lhota, O pohár starosty SDH Velká Lhota
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
Kdy Kde Liga