Olomouc - pohár starosky OSH 2017 - Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 09. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 09. 2017 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2017 11:00
Začátek tipování:  23. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-8887.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,2017,0217,202016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,2817,0317,282015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,4417,1817,442014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,5117,5017,512014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,3917,5317,532016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL16,8417,6917,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6117,7117,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Janovice BR17,6717,7717,772015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL17,1117,8517,852016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice BPV17,9517,5317,952014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,9617,4017,962015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,9817,6017,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,1118,0418,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL18,2317,7318,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Určice PV18,2417,9718,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL18,2717,3918,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice APV17,3618,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,3217,1018,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,8818,3518,352015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,4617,1218,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL18,3718,4818,482014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OL17,9518,7718,772014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL19,0318,7419,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ješov OL18,9019,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1219,4019,402015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,2719,5819,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,3019,6719,672015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov výběrSU19,8819,4519,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice APV18,1120,3020,302015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kožušany OL20,5020,0220,502015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plinkout OL19,9920,7220,722014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velký Týnec OL21,1520,4021,152016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlubočky OL21,1719,2921,172016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Haňovice OL18,2921,5221,522015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Haňovice OL21,5819,5121,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nová Hradečná OL20,3321,5921,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tršice AOL21,8619,4421,862014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nenakonice OL21,9421,0021,942015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Cholina OL22,1017,3322,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Domamyslice BPV21,9522,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Slavětín OL22,5521,7822,552016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lošov OL22,1922,5922,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Medlov OL21,2422,6022,602014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lošov OL22,6522,8222,822015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hlubočky OL17,7823,7023,702014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Droždín OL22,4223,7623,762014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Týnec OL23,8322,5923,832014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hlubočky OL23,9524,1024,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina OL26,5817,2526,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Niva PV27,2426,6927,242014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lesnice SU29,3629,2229,362014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL34,6433,1334,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice BOL41,1322,9541,132014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Droždín OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Křenovice PRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Haňovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Svésedlice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pavlov JI--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Luboměř NJNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Svésedlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pavlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Řídeč OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nenakonice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Tršice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Janovice BR--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Luboměř NJNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stražisko PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Odrlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Niva PVNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Nemrlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Čelechovice na Hané PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Moravičany SUDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bílovice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nenakonice OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Náměšť na Hané OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Domamyslice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Měrotín OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Droždín ChvadrožOL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc - pohár starosky OSH, Olomouc stadion Lokomotiva - Pohár starostky OSH
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/29 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/07/30 hřiště Lužná, O Zlatou přilbu Luženských kotárů - soutěž na 2B
-
2017/08/04 Oldřišov, Pohárová soutěž kategorie mladší a starší žáci
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/04 Bílovec-Výškovice, XVII. ročník noční soutěže, 2B
-
2017/08/04 Areál SDH - Mokřinka, DolnoLhotská lucerna
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2017/08/05 O Zámecký pohár SDH Přílepy, (3B - muži/ 2B - ženy)
-
2017/08/05 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2017/08/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Noční soutěž, 2B
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/06 Široká Niva, fotbalové hřiště, O POHÁR STAROSTKY
-
2017/08/06 nový sportovní areál, 9. kolo MSL - Větřkovice - 6.8.2017
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
2017/08/11 Suchá Rudná,lyžařská sjezdovka, Noční pohárová soutěž, 2B
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/12 Studená, za hasičárnou, Memoriál Tomáše Čelouda, III. ročník (JHHL)
-
2017/08/12 Mirošov fotbalové hřiště, O pohár města Mirošov ,2B, sklopky el. časomíra
-
2017/08/12 Přáslavice, O pohár Starosty obce Přáslavice M, Ž
-
2017/08/12 Tršice zámecký areál, Netradiční soutěž 2B
-
2017/08/12 Kujavy, Memoriál A.Slezáka, O pohár starostky obce
-
2017/08/12 Lesná, Fotbalové hřiště, VI. Ročník Noční Lesná 2B, C42,B65
-
2017/08/12 Šebkovice, Noční soutěž
-
2017/08/12 Zborovice, hřiště T. J. Pilana, I.ročník noční soutěžě PS a soutěže v PS8
-
2017/08/12 Kujavy, O pohár HVP a 100 000 Kč
-
2017/08/13 Sportovní areál Dolní Bečva, ŠTÍT RADHOŠTĚ 55. ročník
-
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční) NHHL 2017
-
2017/08/19 Věžky, Vlčí Doly, Rescue Věžky 2017 soutěž v poskytování 1. pomoci
-
2017/08/19 Chudenice (KT), Memoriál Václava Zoubka
-
2017/08/19 fotbalové hřiště ve Staňkově, O pohár města Staňkova 2B
-
2017/08/19 Velký Týnec - TFC, Velký Týnec - TFC
-
2017/08/19 Vícenice ,sportovní areál, Hasické závody v požárním útoku
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2017/08/19 Putimov, O pohár Starosty obce Putimov M,Ž
-
2017/08/19 Vítonice - hřiště, NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE
-
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2017/08/20 Výletiště Vysoká, 18.ROČNÍK POHÁROVÉ SOUTĚŽE O POHÁR SDH VYSOKÁ
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky, MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/08/26 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 3.ročník Memoriálu Jury Bartoňa, 2B
-
2017/08/26 Myslibořice, Noční soutěž v PÚ - jubilejní 10. ročník
-
2017/09/01 NOČNÍ HASIČSKÉ ZÁVODY Kostníky, hřiště u Hájku, KOSTNÍKY
-
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/09/02 Markvarec, O pohár Starosty obce Markvarec M,Ž
-
Kdy Kde Liga