stadion Lokomotiva olomouc 2017 - Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 09. 2017 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2017 10:00
Začátek tipování:  23. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-9107.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ludéřov OLMatěj Sedláček
22Břevenec OLJosef Šenk
33Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
44Měrotín OLTomáš Hlavinka
55Blatec mužiOLEva Sahligerová
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
88Hlubočky OLGabriela Krejčí
910Nemile SUJaroslav Hecl
1011Dolní Studénky SUMichal Bureš
1112Radíkov PRPavel Hlavinka
1213Nová Dědina OLPavel Hlavinka
1314Ráječek SUlallin
1415Nenakonice OLPavel Hlavinka
1516Dolany AOLPetr Holoubek
1617Ješov OLLukáš Pluháček
1718Medlov OLLukáš Debnár
1819Svésedlice OLAleš Zavadil
1920Kožušany OLPetr Zmeškal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Blatec ženyOLEva Sahligerová
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
55Hlubočky OLGabriela Krejčí
66Velký Týnec OLBernard ŠAFAŘÍK
77Nenakonice OLPavel Hlavinka
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Medlov OLMagdalena Břeňová
1111Svésedlice OLAleš Zavadil
1212Ješov OLLukáš Pluháček
1313Droždín Chvadrož OLAnna Majerova
1414Olšovec PRpetr


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,3917,5917,592014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlubočky OL18,0218,0218,022015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,2618,1318,132015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL18,8117,1618,812015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Dědina OL18,9518,9918,992014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL17,8919,1119,112014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín JN19,2517,4419,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nová Hradečná OL19,2618,9619,262015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chválkovice ChvádrožOL19,6919,6719,692014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velký Týnec OL18,4119,7019,702015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kožušany OL19,8618,9719,862015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Medlov AKM19,5419,9519,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svésedlice OL19,7720,1020,102014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ludéřov OL20,2520,4020,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Medlov OL19,3220,4320,432015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Droždín ChvadrožOL19,0420,5720,572015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Haňovice OL20,5820,6020,602014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nenakonice OL20,7220,7020,722015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Svésedlice OL19,8420,7620,762015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Hradečná OL20,8020,6020,802014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chválkovice OL22,0620,5822,062015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešnice OL23,0420,7123,042014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ludéřov OL28,3129,6029,602015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kožušany - TážalyOL33,0333,0133,032014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velký Týnec OL41,3542,0042,002014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radíkov PRNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nová Dědina OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Haňovice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/12/09 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
Kdy Kde Liga