Olšovec 2017 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Olšovec
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 09. 07. 2017 09:30
Kontakt:  
Telefon:  +420 777 608 059

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  25. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 07. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-olsovec-8168.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Olšovec PRFilip Staněk
22Sedlatice JIHonza Nosek
33Mladcová ZLMartin Ondra
44Malhotice PRLuboš Lehnert
55Sobíšky PRJiří Kočař
66Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Pravčice  KMHonza Adamec
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Oponešice  TRHonza Adamec
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525TAG Zahnašovice  KMHonza Adamec
2626Špičky PRVeronika Květoňová
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Neplachovice OPJiří Čech
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov  TRHonza Adamec
3838Dětkovice VYMichal Hrabánek
3939Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
4040Karolín KMMartin Ondra
4141Zderaz CRJan Tměj
4242Hrabůvka PRHonza
4343Luboměř NJAdam Melichar
4444Jasenice VSLuboš Kopřiva
4545Líchovy PBJakub Čermák
4646Hranice PRmartin humplik
4747Hranice PRVítězslav Stratil
4848Křenovice PRSDH Křenovice
4949Opatovice PRlibor roman
5050Radkova Lhota PRJan Klimecký
5151Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
5252Hlinsko PRPetr Šromota
5353Pšánky HKDan Všetečka
5454Jamnice OPDominik
5555Vrchoslavice PVRadim Janečka
5656Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
22Chrášťany LTMartin Ondra
33Stará Říše JIMartin Ondra
44Libuň JCMartin Ondra
55Dvorce TAMartin Ondra
66Louňovice pod Blaníkem BNMartin Ondra
77Radíkov PRMartin Ondra
88Skrochovice OPMartin Ondra
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil SMMartin Ondra
1111Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1212Dětkovice VYMichal Hrabánek
1313Drahotuše (Hranice IV) PRTereza Borbélyová
1414Malé Hoštice OPKlára Konečná
1515Špičky PRLukáš
1616Pravčice BKMMishi
1717Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1818Opatovice PRlibor roman
1919Kunovice VSMarkéta Gábová
2020Hlinsko PRPetr Šromota
2121Paršovice PRMichaela Mlčáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sychotín BK--15,762015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BBK15,8515,8615,862016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT15,9815,9915,992013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,0416,1216,122012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT--16,212015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov PR16,2415,7516,242016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR16,2415,7516,242016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rokytno PA16,3016,5616,562017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Rokytno PA16,3016,5616,562017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevcehle JI--16,572015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chrášťany LT16,6115,7416,612017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrášťany LT16,6115,7416,612017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radíkov PR16,6916,1016,692017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radíkov PR16,6916,1016,692017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychotín BK16,7016,5516,702014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pravčice KM16,3316,8116,812013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Skrochovice OP16,2716,8316,832017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Skrochovice OP16,2716,8316,832017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chrášťany LT16,8816,8816,882016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nevcehle JI15,9416,9116,912016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Vitiněves JC15,6816,9216,922013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radíkov PR16,7116,9316,932012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radíkov PR16,7116,9316,932012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevcehle JI16,9416,7316,942012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Výčapy TR16,8116,9616,962012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  TAG Zahnašovice KM--16,972015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Milotice nad Bečvou PR16,8016,9816,982013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nevcehle JI17,0117,0017,012014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Radíkov OL17,0516,9417,052014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radíkov PR17,0516,9417,052014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Radíkov PR17,1316,4917,132013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chrášťany LT17,1316,2617,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Vitiněves JC--17,152015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Libuň JC16,6717,3517,352016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Louňovice pod Blaníkem BN17,4816,8217,482016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlinsko PR--17,522015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Orlice UO17,0517,5317,532016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychotín BK17,4817,5917,592012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Petrůvky TR17,6517,2317,652013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Myštěves HK17,6517,5317,652016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sychotín BK17,6616,1617,662013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Hlinsko PR17,5017,6617,662017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Hlinsko PR17,5017,6617,662017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kunovice VS16,7717,6617,662013/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rychlov KM17,6917,4417,692014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rychlov KM17,6917,4417,692014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malé Hoštice OP17,7017,2817,702017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malé Hoštice OP17,7017,2817,702017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bolatice OP17,2217,7317,732016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Milotice nad Bečvou PR17,7916,8217,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Milotice nad Bečvou PR17,7916,8217,792014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Ždírec nad Doubravou HB17,8217,1817,822012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Stará Říše JI17,2017,8317,832017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rychlov KM--17,882015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Kunovice VS--18,012015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Špičky PR18,0117,3118,012016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Špičky PR18,0117,3118,012016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kunovice BVS--18,032008/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Milotice nad Bečvou PR17,1118,0318,032016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Milotice nad Bečvou PR17,1118,0318,032016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  TAG Zahnašovice KM18,1217,7318,122017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  TAG Zahnašovice KM18,1217,7318,122017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Libuň JC--18,142015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Louňovice pod Blaníkem BN18,1018,1518,152017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Střítež nad Ludinou PR17,8118,1918,192014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Střítež nad Ludinou PR17,8118,1918,192014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Střítež nad Ludinou PR--18,212015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Milotice nad Bečvou PR18,2617,5018,262017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Milotice nad Bečvou PR18,2617,5018,262017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rychlov KM17,9418,2718,272012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Opatovice PR17,9318,3018,302017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Opatovice PR17,9318,3018,302017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Paršovice PR--18,302015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pravčice BKM18,3217,1118,322017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Pravčice BKM18,3217,1118,322017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Radkova Lhota PR18,1618,3518,352010/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Malé Hoštice OP17,3318,4918,492016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Benešov u Semil SM18,5617,1718,562017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Paršovice PR17,2618,5718,572016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Paršovice PR17,2618,5718,572016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Paršovice PR18,4918,5818,582012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Paršovice PR18,4918,5818,582012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Kunovice VS18,6218,5718,622016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Opatovice PR--18,672015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bohuslávky PR18,7018,5518,702010/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Milotice nad Bečvou PR16,8018,7118,712012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Milotice nad Bečvou PR16,8018,7118,712012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Libuň JC17,3918,7418,742017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dvorce TA18,8418,8118,842017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Pravčice KM18,8816,7218,882014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Pravčice KM18,8816,7218,882014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Partutovice PR18,8918,3618,892012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Partutovice PR18,8918,3618,892012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Střítež nad Ludinou PR17,6018,9218,922017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Střítež nad Ludinou PR17,6018,9218,922017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Kunovice VS18,9617,4818,962017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Kunovice VS18,9617,4818,962017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kunovice VS18,6218,9718,972016/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Olší BO16,8418,9718,972012/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Kunovice VS--19,012008/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Olšovec, PR, O pohár SDH OLšovec
VCPR
2004/06/19 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2005/06/11 II. kolo - Olšovec, PR, II. kolo
VCPR
2005/06/18 Olšovec, PR, O pohár SDH Olšovec
VCPR
2006/06/17 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2007/06/16 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2008/06/21 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2009/06/20 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2010/06/19 Olšovec, PR, O pohár starosty OU
VCPR
2011/06/18 Olšovec, O pohár starosty OU
VCPR
2012/06/23 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2012/06/23 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2013/06/29 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2013/06/29 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2014/06/14 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2014/06/14 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2015/06/13 Olšovec, O pohár Olšovec
EXČR
2015/06/13 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2016/07/24 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/24 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, O pohár starosty OÚ
VCPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/20 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga