Pamětice 2017 - O pohár SDH Pamětice

Liga: VCBL
Místo: Pamětice
Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 16. 07. 2017 12:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 07. 2017 08:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 30. 09. 2017 00:00
Zadal: Aleš Havelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Náběh a dráha tráva, okolí základny dlažba.

Dráhá mírně do kopce.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-pametice-8772.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pamětice BKAleš Havelka
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Netín CirkusZROndřej Pešek
44Senetářov BKAleš Havelka
55Okrouhlá BKJiří Horák
66Stražisko PVzdenek
77Lysice BKOndřej Daněk
88Vážany BKMilan Veselý
99Jabloňany BKMarek Vlach
1010Žernovník BKMiroslav Sokol
1111Pasohlávky BVJakub Sirbu
1212Bořitov ABKFilip Páral
1313Buková PVMarek Vlach
1414Obora BKJan Havíř
1515Kotvrdovice BKJosef Zouhar
1616Chrastavec SYJakub Šudoma
1717Sychotín BKAleš Havelka
1818Černovice ABKKatka Jílková
1919Malá Lhota BKEva Kotolanová
2020Rudice BKKamil SDH Rudice
2121Bořitov BBKFilip Páral
2222Žernovník BKMiroslav Sokol
2323Sychotín BBKAleš Havelka
2424Černovice BBKKatka Jílková
2525Brodek u Konice PVMilan Burget
2626Sebranice BKJan Špidlík
2727Niva PVJarek Novotný
2828Brumov BKJaroslav Culek
2929Šošůvka BKJaroslav Zouhar
3030Míchov BKMartin Koutný
3131Benešov BKMartin Švéda
3240Žďár BKKateřina Štefková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Němčice BKAleš Havelka
22Senetářov BKAleš Havelka
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
55Černá Hora BKPetra Dvořáková
66Malá Lhota BKEva Kotolanová
77Černovice ABKKatka Jílková
88Sychotín BKAleš Havelka
99Sebranice ABKJan Špidlík
1010Sudice BKOndřej Špidlík
1111Žďár BKKateřina Štefková
1212Černovice BBKKatka Jílková
1313Senetářov BBKLuboš Šebela


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sychotín BK17,5317,5817,582014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žernovník BK17,6117,4517,612016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hluboké TR17,4517,6717,672012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stražisko PV17,7217,7217,722013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Obora BK17,8117,7217,812015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Poříčí BK17,9817,8517,982011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čikov TR18,0417,9918,042016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hluboké TR18,0518,0318,052014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stanoviště BO18,2217,9318,222015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Míchov BK17,7218,2218,222015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stražisko PV18,2618,1818,262010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hluboké TR18,2718,1818,272016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nesvačilka BO18,1818,2918,292015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hluboké TR18,3217,7418,322011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hluboké TR18,1118,3618,362013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrastavec SY18,3717,9218,372016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žernovník BK18,4218,4718,472010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Horní Poříčí BK17,9818,4918,492012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chrastavec SY18,2618,5318,532014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jabloňany BK18,4418,5418,542015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bílovice PV18,3818,5418,542011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Maršovice ZR18,5918,0918,592010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žernovník BK18,3518,6218,622011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Benetice TR18,6718,1318,672010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Stražisko PV18,7218,3118,722014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žernovník BK18,7417,7718,742015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stražisko PV18,7718,1618,772015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Černovice BK18,4318,8018,802011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Němčice BK18,8118,6118,812010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obora BK18,8318,0418,832016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sychotín BK18,8318,7918,832011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lipová PV18,8418,2818,842011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nesvačilka BO18,8918,6418,892016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Míchov BK18,6018,9118,912014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Stražisko PV18,9518,0518,952011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Malá Lhota BK18,9718,3918,972015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Černovice BK18,6019,0719,072013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bílovice PV19,0718,5719,072015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sychotín BK18,5319,0819,082012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Sebranice BK18,8119,0819,082014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bílovice PV19,1118,5119,112012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Černovice BK19,0719,1419,142014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jevíčko SY18,8119,1419,142014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jabloňany BBK19,0719,1719,172011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Chrastavec SY19,2119,0819,212015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Hluboké TR19,2418,6019,242010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Malá Lhota BK19,2419,3119,312011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Malá Lhota BK19,3519,2819,352012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bořitov BK18,4119,3619,362015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Němčice BK19,3819,3319,382011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sychotín BK19,3918,6719,392015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Okrouhlá BK19,4218,3319,422012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Senetářov BK19,2619,4419,442016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Černovice BK19,4618,6019,462015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Olešnice OL18,1819,4619,462016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Horní Poříčí BK19,4718,9919,472010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bořitov BK19,4719,3919,472012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Benetice TR18,7619,5019,502011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jabloňany BK19,5218,3619,522011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Černovice BBK19,5419,3619,542012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Starý Lískovec Sport BM19,5619,3119,562010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Pamětice BK19,6019,4019,602014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rudice BK19,6219,0119,622016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jabloňany BK19,2819,6219,622013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Obora BK19,4519,7219,722013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kuřim BBO19,7317,9319,732016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Chrastavec BSY19,7419,6819,742011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Buková PV19,1919,7519,752015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Jabloňany BK19,7618,7119,762016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sychotín BK19,1019,8019,802008/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Maršovice ZR19,7619,8819,882008/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Petrovice SKBK19,0419,9119,912016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chrastavec SY19,9219,8019,922012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Uhřice BK19,8919,9219,922011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Niva PV19,7719,9319,932014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Pamětice BK19,9419,8719,942012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Pamětice BK19,3219,9519,952011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Chrastavec SY19,9519,9619,962010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Sudice BK19,9819,1219,982015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Lipová PV19,9818,9519,982010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Sudice BK19,9819,8519,982010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Brumov BK19,8219,9819,982016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Senetářov BK19,5419,9819,982015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Rudice BK19,5320,0420,042015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Uhřice BK19,6920,0420,042012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Míchov BK20,0520,0220,052011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Stražisko PV19,4520,0520,052016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sebranice BK19,4320,2320,232016/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Jabloňany BBK20,2620,2120,262010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bílovice PV19,0720,2620,262013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jabloňany BK20,1220,2920,292008/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sudice BK20,2919,5820,292011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Okrouhlá BK20,3019,2520,302015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Žďár BK20,0620,3020,302015/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Pamětice BK20,0120,3120,312008/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Vážany BK20,1020,3120,312013/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bořitov BK20,3219,8120,322010/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Chrastavec SY19,7020,3320,332011/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Ostrov u Macochy BK20,3519,6420,352012/07/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Malá Lhota BK19,9220,3620,362014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/07/15 Pamětice, BK, O pohár SDH
VCBL
2008/07/11 Pamětice, BK, O pohár SDH
VCBL
2009/07/12 Pamětice, BK, O pohár SDH
VCBL
2010/07/11 Pamětice,
VCBL
2011/08/07 Pamětice,
VCBL
2012/07/01 Pamětice, VCB Pamětice
VCBL
2012/07/01 Pamětice, IX.ročník Pamětického poháru zařazený do seriálu l
-
2013/06/23 Pamětice, O pohár SDH Pamětice
VCBL
2014/06/22 Pamětice, O pohár SDH Pamětice
VCBL
2015/07/19 Pamětice, O pohár SDH Pamětice
VCBL
2016/07/24 Pamětice, O pohár SDH Pamětice
VCBL
2017/07/16 Pamětice, O pohár SDH Pamětice
VCBL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/30 Černovice, Memoriál Kamila Doležala
VCBL
2017/08/05 Obora, O pohár SDH Obora
VCBL
2017/08/13 Němčice, O pohár SDH Němčice
VCBL
2017/08/20 Rudice, O pohár SDH Rudice
VCBL
2017/08/27 Sychotín, O pohár SDH Sychotín a města Kunštát
VCBL
2017/09/03 Lysice, O pohár SDH Lysice
VCBL
2017/09/16 Sudice, O pohár SDH Sudice
VCBL
Kdy Kde Liga