Pavlov hasičský areál 2017 - Pavlov

Liga: HE
Místo: Pavlov-výběr
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Kdy: 06. 08. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 07. 2017 18:00
Konec rezervace: 06. 08. 2017 11:00
Začátek tipování:  06. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 06. 08. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-pavlov-vyber-8280.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pavlov-výběr SUPavel Hlavinka
22Ludéřov OLTomáš Palička
33Bílovice PVJan Krupa
44Olešnice X teamOLTomáš Hlavinka
55Rájec SUPavel Hlavinka
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Hlubočky OLGabriela Krejčí
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1111Haňovice OLJiří Hofschneider
1212Domamyslice PVDavid Vykopal
1313Medlov KMZdeněk Bršlica
1414Břevenec OLLukáš Kyselý
1515Střelice OLTábuk Kubát
1616Blatec OLKateřina Skládalová
1717Plinkout OLivo šnejdar
1818Polkovice PRTomáš Mareček
1919Šumvald OLBoB Kobylka
2020Nová Dědina OLEva Dušková
2121Moravičany SUMartin
2222Měrotín OLIvo Hél
2323Svésedlice OLAleš Zavadil
2429Hrabová SU890321 Šnobl
2530Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVJan Krupa
22Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Svésedlice OLAleš Zavadil
55Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Hlubočky OLGabriela Krejčí
88Olešnice OLMartina Hubáčková
99Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1010Blatec OLKateřina Skládalová
1111Dětkovice PVLadislav Kořínek
1213Pěnčín PVAlžběta Polanská
1314Nová Dědina OLEva Dušková
1415Bílovice BPVJan Krupa
1516Břevenec OLVeronika Hrabáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice PV18,4618,2918,462017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlubočky OL18,0318,7818,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Měrotín OL18,8418,0118,842017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL17,4319,2619,262017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chválkovice OL19,2419,2619,262017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Domamyslice BPV19,4319,1119,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pavlov SU19,4318,7219,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Břevenec OL18,2019,4519,452017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plinkout OL19,5919,0819,592017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Domamyslice PV17,6819,7219,722017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bílovice PV18,3719,8619,862017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Moravičany SU19,9520,1020,102017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Nová Dědina OL18,1420,9920,992017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Střelice OL19,6221,3621,362017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Svésedlice OL22,4519,8722,452017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pavlov-výběr SU23,4219,3223,422017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludéřov OL23,8523,8823,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Polkovice PR23,9219,6423,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Šumvald OL24,1823,8124,182017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ráječek SUNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Medlov OLNPNPNP2017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže