Pěnčín 2016 - O pohár

Liga: VCPV
Místo: Pěnčín
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 03. 09. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 03. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  24. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2016 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-7795.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice PVStanislav Režný
22Loučany OLStanislav Režný
33Polkovice PRStanislav Režný
44Ludéřov OLStanislav Režný
55Čelechovice na Hané PVStanislav Režný
66Soběsuky PVStanislav Režný
78Lipová PVStanislav Režný
89Želeč PVSDH Želeč
910Olešnice XOLMartina Hubáčková
1011Jabloňany BKMarek Vlach
1112Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1213Plinkout OLivo šnejdar
1314Kelčice PVAntonín Tesárek
1415Senetářov BKLuboš Šebela
1516Náměšť na Hané OLMatěj Sedláček
1619Plumlov PVFilip Krampla
1721Dětkovice PVLadislav Kořínek
1822Cholina OLPatrik Maksant
1931Domamyslice PVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín PVLenka Kopečná
22Soběsuky APVStanislav Režný
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Olešnice OLMartina Hubáčková
55Soběsuky BPVStanislav Režný
66Želeč PVSDH Želeč
77Dětkovice PVLadislav Kořínek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,3616,9117,362016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plinkout OL17,9217,3717,922016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV16,6518,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV18,6318,4318,632016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Soběsuky PV18,6717,7418,672016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Domamyslice BPV19,0618,5419,062016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Domamyslice PV19,1017,0119,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dětkovice PV19,1018,4319,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Cholina OL19,6520,2620,262016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ludéřov OL20,7417,7520,742016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lipová PV20,7718,6020,772016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bílovice PV20,8318,0220,832016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kelčice PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Olešnice OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Niva PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,3816,7917,382016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Soběsuky APV18,1617,2718,162016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílovice APV19,3918,7719,392016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL18,6719,4419,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pěnčín PV18,1019,5619,562016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice PV18,0520,9820,982016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice BPV24,3725,4425,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Soběsuky BPVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/19 Pěnčín, PV,
PROL
2016/08/21 Sportovní areál Pěnčín, První ročník dětské pohárové soutěže
-
2016/09/03 Pěnčín, O pohár
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže