Sportovní areál Pěnčín 2016 - První ročník dětské pohárové soutěže

Liga: -
Místo: Pěnčín
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 21. 08. 2016 10:00
Kontakt:   Martin Bartoš - SDH Pěnčín
Telefon:  +420608355749

Začátek rezervace: 09. 08. 2016 11:00
Konec rezervace: 19. 08. 2016 23:00
Začátek tipování:  09. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Martin Bartoš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: MH
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/PencinSDH/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-8069.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice PVKarolína Burešová
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice PVKarolína Burešová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,3616,9117,362016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plinkout OL17,9217,3717,922016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV16,6518,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Čelechovice na Hané PV18,6318,4318,632016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Soběsuky PV18,6717,7418,672016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Domamyslice BPV19,0618,5419,062016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dětkovice PV19,1018,4319,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Domamyslice PV19,1017,0119,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Cholina OL19,6520,2620,262016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Ludéřov OL20,7417,7520,742016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lipová PV20,7718,6020,772016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bílovice PV20,8318,0220,832016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Niva PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kelčice PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,3816,7917,382016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Soběsuky APV18,1617,2718,162016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílovice APV19,3918,7719,392016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL18,6719,4419,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pěnčín PV18,1019,5619,562016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dětkovice PV18,0520,9820,982016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice BPV24,3725,4425,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Soběsuky BPVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/19 Pěnčín, PV,
PROL
2016/08/21 Sportovní areál Pěnčín, První ročník dětské pohárové soutěže
-
2016/09/03 Pěnčín, O pohár
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/03/25 Sportovní hala Velká n/V, VELICKÁ HALA
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2017/04/15 areál u školy v Litovanech, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/19 Hřiště TJ Velká Lhota, O pohár starosty SDH Velká Lhota
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
Kdy Kde Liga