Plinkout 2017 - Plinkout

Liga: HE
Místo: Plinkout
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 12. 08. 2017 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 08. 2017 18:00
Konec rezervace: 12. 08. 2017 13:00
Začátek tipování:  12. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-plinkout-8281.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mostkov SUPavel Hlavinka
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Hlubočky OLGabriela Krejčí
44Nemrlov SUDominik Hanák
55Janovice BRJan Navrátil
66Bohuslavice SULukáš Verner
77Dětkovice PVPavel Hlavinka
88Haňovice OLJiří Hofschneider
99Domamyslice PVDavid Vykopal
1010Ludéřov OLPavel Navrátil
1111Plinkout OLPavel Hlavinka
1212Měrotín OLTomáš Hlavinka
1313Střelice OLTábuk Kubát
1414Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
1515Břevenec OLLukáš Kyselý
1616Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1717Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1818Bílovice PVJan Krupa
1919Olešnice X teamOLTomáš Hlavinka
2020Nová Dědina OLEva Dušková
2121Ráječek SUpetrb boxan
2222Šumvald OLBoB Kobylka
2323Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2425Medlov OLMagdalena Břeňová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Haňovice OLMafka Sobotová
22Hlubočky OLGabriela Krejčí
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Nová Dědina OLEva Dušková
55Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Břevenec OLLukáš Kyselý
88Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
99Blatec OLKateřina Skládalová
1010Bílovice PVJan Krupa
1111Pěnčín PVAlžběta Polanská
1212Olešnice OLLukáš Navrátil
1314Dolní Libina SUAdéla Blažková
1417Svésedlice OLAleš Zavadil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemrlov SU16,4917,2617,262016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plinkout OL17,2716,9017,272016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Ludéřov OL17,2717,1317,272017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,2817,1717,282016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Polkovice PR17,2617,3817,382017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Ráječek SU17,4417,4317,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Břevenec OL17,2817,4617,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nemrlov SU17,0917,6017,602017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludéřov OL17,6617,3517,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bílovice PV17,5317,7117,712017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Náměšť na Hané OL17,0717,8117,812016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ráječek SU17,6517,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Loučany OL17,7717,8317,832016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plinkout OL17,3917,8417,842017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olešnice OL16,5817,8817,882017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL17,4717,9617,962016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Janovice BR18,2018,1418,202016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mostkov SU18,1618,3718,372017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Domamyslice BPV18,4617,7618,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlubočky OL18,4618,1118,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešnice OL18,4617,2718,462016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Střelice OL18,0518,4618,462017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bohuslavice SU17,2618,5518,552017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nová Dědina OL18,6417,7218,642016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Šumvald OL18,6518,4318,652017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,7317,9718,732017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chválkovice OL18,8918,2318,892017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov-výběr SU18,4218,9618,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mostkov SU19,0117,8819,012016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Haňovice OL19,0918,9119,092016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bílovice PV17,4619,1519,152016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Čelechovice na Hané PV19,1518,1119,152016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlubočky OL19,2219,4219,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Janovice BR18,9519,4419,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Domamyslice DvojkaPV19,0020,1220,122016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Pavlov výběrSU20,6618,3820,662016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chválkovice OL20,7219,1320,722016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nová Dědina OL19,8521,1721,172017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Domamyslice APV22,9618,5922,962017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dětkovice PV24,1423,7024,142016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dětkovice PV26,1124,5326,112017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Šumvald OLNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bohuslavice SUNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stará Ves BRNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1616,9217,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bílovice APV17,4217,3817,422017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pěnčín PV17,8317,4417,832017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hlubočky OL18,6418,3918,642017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dolní Libina SU17,4318,7018,702017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,2518,8318,832017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nová Dědina OL18,9218,2418,922017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Náměšť na Hané OL18,7218,9818,982016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hlubočky OL19,2018,5619,202016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pěnčín PV19,3218,7719,322016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Haňovice OL19,2119,4419,442017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Droždín ChvadrožOL19,5718,9019,572017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice PV18,7519,6219,622017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Droždín ChvadrožOL19,6919,7719,772016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Haňovice OL19,1719,9119,912016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešnice OL19,7720,5720,572016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PV19,7320,8420,842016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Nová Dědina OL21,9221,1521,922016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Svésedlice OL22,3723,6223,622017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nová Hradečná OL32,6731,4932,672016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Blatec OLNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břevenec OLNPNPNP2017/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/09 Plinkout, OL,
HE
2009/08/08 Plinkout, OL,
HE
2014/08/09 Plinkout, O pohár
HE
2015/08/08 Plinkout, Plinkout
HE
2016/08/13 Plinkout, Hanácká Extraliga 3b
-
2016/08/13 Plinkout, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/08/12 Plinkout, Plinkout
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže