Plumlov 2017 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 07. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-8167.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRMartin Ondra
22Soběsuky PVMartin Ondra
33Líchovy PBMartin Ondra
44Oponešice TRJiří Lečbych
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Sedlatice JIHonza Nosek
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Pravčice  KMHonza Adamec
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Břevenec OLLukáš Kyselý
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Pasohlávky BVMartin Ondra
2626Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Neplachovice OPJiří Čech
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Niva PVJarek Novotný
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov  TRHonza Adamec
3838Bílovice PVJan Krupa
3939Jasenice VSJakub Kopřiva
4040Krasonice JILukáš Pivonka
4141Krasice PVKarolína Burešová
4242Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
4343Ludéřov OLPavel Navrátil
4444Domamyslice PVDavid Vykopal
4545Kelčice PVAntonín Tesárek
4646Olešnice OLPetra Hubáčková
4748Vážany BKMilan Veselý
4849Vrchoslavice PVSDH Vrchoslavice
4951Kuřim BOJara
5052Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
5156Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
5257Sobíšky PRHonza Balint
5358Lipová PVMartin Barták
5460Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice  KMHonza Adamec
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1112Soběsuky APVKamila Krychtálková
1213Pěnčín PVMartin Bartoš
1314Malé Hoštice OPKlára Konečná
1415Bílovice APVJan Krupa
1516Krasice PVKarolína Burešová
1617Olešnice OLPetra Hubáčková
1718Žernovník BKPetra Dvořáková
1820Bílovice BPVJan Krupa
1922Soběsuky BPVKamila Krychtálková
2030Radíkov PRMagdaléna Hlavová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,0316,3516,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,2516,5716,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevcehle JI16,8615,9116,862008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vitiněves JC17,3716,3217,372016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Myštěves HK16,4917,3917,392016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT17,4117,4417,442008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Úherce PS17,4617,4617,462006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Výčapy TR--17,492003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sychotín BBK17,5016,5017,502016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lhotky CZR17,0617,5317,532008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nevcehle JI16,6417,6217,622014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Výčapy TR16,7717,7917,792005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC17,9416,8317,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chrášťany LT17,9117,9517,952009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výčapy TR18,0818,0918,092002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychotín BK18,0118,1218,122009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB18,1216,4918,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pravčice KM17,0919,2918,292009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Stará Ves FM--18,302003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Opatovice PR18,1818,1818,472001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR18,5317,9618,532016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychotín BK18,5717,0918,572008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Kunovice VS16,9518,6018,602008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice APV18,3818,6118,612017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chválenice PJ18,3418,6418,642002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černovice BK18,7118,2518,712006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bolatice OP18,7717,5118,772016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velký Ořechov ZL18,8317,9518,832009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Výčapy TR18,6418,6418,882001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lhotky ZR17,9318,9018,902006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Výčapy TR18,1118,9318,932004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychotín BK18,9718,2618,972014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Výčapy GKH18,6519,0319,032009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Loukov KM18,7819,0419,042005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nevcehle JI18,0719,0619,062009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Černovice BK19,2118,2119,212005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílovice BPV19,3419,3919,392017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Ivanovice na Hané VY19,0319,5619,562009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kunovice VS19,5719,4119,572004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Úherce PS19,6718,2219,672005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rychlov KM18,6918,6919,792001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Radíkov PR19,3519,3519,842001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Stará Ves FM18,3319,9119,912002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Podmoklany HB19,4420,0120,012009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Lhotky ZR20,0419,0420,042005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kunovice VS19,4419,4420,052001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nevcehle JI17,9520,0520,052005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dětkovice PV19,6519,6520,072001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Radíkov PR19,5120,2720,272006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dětkovice PV20,2820,0320,282004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM20,3319,2020,332006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stará Ves FM20,3818,1120,382004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krumsín PV20,5520,4020,552002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Radíkov PR19,6920,7220,722004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kunovice VS17,6820,7920,792002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Stará Ves FM20,4020,4020,952001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Chrášťany LT21,0615,7821,062014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Krumsín PV--21,182003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malé Hoštice OP18,7421,2121,212016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Moravská Chrastová SY21,2421,5221,522002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kunovice VS--21,572003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sychrov MB19,1421,5821,582006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Kunovice VS21,1921,7421,742005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Opatovice PR21,9622,0122,012005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Radíkov PR--22,232003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Vitiněves JC22,3017,2822,302014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Petrov HO19,7122,3922,392008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Krumsín PV20,9720,9722,682001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Soběsuky PV22,8422,1222,842005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Pěnčín PV18,2122,9122,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Niva PV--23,042003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Niva PV22,2922,2923,342001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Štětovice PV23,2023,2023,472001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Šošůvka BK21,8423,7223,722005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kunovice VS23,9224,2323,922006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Lhotky ZR--23,962003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Soběsuky PV--23,972003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bělotín PR22,3022,3024,252001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Soběsuky PV22,5324,4724,472004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Soběsuky PV23,4624,6424,642002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Dětkovice PV--24,702003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dětkovice PV22,6224,8624,862002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Soběsuky PV25,5125,5125,982001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Výčapy TR26,4924,3926,492009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Brněnec SY26,9118,8726,912005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Hlinsko PR25,8625,8627,142001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Soběsuky BPV27,2119,4127,212017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Výčapy TR26,5227,4827,482008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Sychotín BK24,6327,5327,532002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Krumsín PV27,7327,3627,732004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Moravská Chrastová SY27,7927,7927,932001/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Dětkovice PV28,2128,9128,912005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Úherce PS19,2729,1929,192004/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dětkovice PV19,7229,6429,642008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga