Plumlov 2017 - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 07. 2017 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 07. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-8167.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRMartin Ondra
22Soběsuky PVMartin Ondra
33Líchovy PBMartin Ondra
44Oponešice TRJiří Lečbych
55Dětkovice PVLadislav Kořínek
66Sedlatice JIHonza Nosek
77Prchalov  NJHonza Adamec
88Babice  VSHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Chrášťany  LTHonza Adamec
1111TAG Zahnašovice KMMartin Ondra
1212Bohdalín  PEHonza Adamec
1313Pravčice  KMHonza Adamec
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Olešná  HBHonza Adamec
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Břevenec OLLukáš Kyselý
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Pasohlávky BVMartin Ondra
2626Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Neplachovice OPJiří Čech
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Niva PVJarek Novotný
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov  TRHonza Adamec
3838Bílovice PVJan Krupa
3939Jasenice VSJakub Kopřiva
4040Krasonice JILukáš Pivonka
4141Krasice PVKarolína Burešová
4242Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
4343Ludéřov OLPavel Navrátil
4444Domamyslice PVDavid Vykopal
4545Kelčice PVAntonín Tesárek
4646Olešnice OLPetra Hubáčková
4748Vážany BKMilan Veselý
4849Vrchoslavice PVSDH Vrchoslavice
4951Kuřim BOJara
5052Rohovládova Bělá PAHonza Volejník
5156Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
5257Sobíšky PRHonza Balint
5358Lipová PVMartin Barták
5460Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice  KMHonza Adamec
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Dětkovice PVLadislav Kořínek
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1112Soběsuky APVKamila Krychtálková
1213Pěnčín PVMartin Bartoš
1314Malé Hoštice OPKlára Konečná
1415Bílovice APVJan Krupa
1516Krasice PVKarolína Burešová
1617Olešnice OLPetra Hubáčková
1718Žernovník BKPetra Dvořáková
1820Bílovice BPVJan Krupa
1922Soběsuky BPVKamila Krychtálková
2030Radíkov PRMagdaléna Hlavová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC15,6515,7715,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,2616,2616,262009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Babice VS16,3316,4616,462016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Trnava TR16,5016,0116,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Lestkov SM16,5316,4616,532009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lhenice TP16,5516,2116,552008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OP15,8516,5816,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov NJ16,6016,1716,602016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mladoňovice TR16,6115,9216,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Babice VS16,6716,3116,672017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lavičky ZR16,2916,6916,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Úherce PS16,6716,7416,742009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7616,5816,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žernovník BK16,7716,6916,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bašnice JC16,4316,7916,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Starý Lískovec Sport BM16,2916,8016,802016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Čechtín TR16,8316,5816,832008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Letohrad - Kunčice CUO16,5216,8316,832016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vrbětice ZL16,6216,8716,872008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Plumlov PV16,8916,4016,892008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Prchalov NJ16,9016,7016,902014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stará Říše JI16,9016,2616,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Únětice PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Únětice PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sychotín BK16,8816,9116,912014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Velké Hoštice OP16,8916,9616,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Petrovice TR16,9616,9216,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sedlatice JI16,0616,9916,992017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Libuň JC16,7616,9916,992014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Petrovice BTR16,8417,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Litava BO16,6817,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lhotky Sport ZR16,5017,0217,022016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Plumlov PV16,8117,0317,032009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Velké Hoštice OP16,6517,0317,032014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Benetice TR17,0516,9417,052009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kámen HB17,0816,8617,082009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olšovec PR17,0816,7917,082014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Ludéřov OL16,8217,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Líchovy PB16,5017,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Letohrad - Orlice UO17,0916,5417,092016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Plumlov PV16,8817,1117,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Plumlov PV16,8817,1117,112017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jinolice RenmotorJC17,1216,8717,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Špičky PR16,8717,1217,122014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jinolice JC17,1216,8717,122017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bohdalín PE16,9617,1517,152017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Úherce PS16,5917,1617,162006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Olešná HB17,1716,5717,172016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Obrubce MB16,9017,1717,172017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Domamyslice PV17,1817,1617,182016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Domamyslice PV17,1817,1617,182016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Letohrad - Kunčice BUO16,8017,1917,192014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Olešná HB16,9417,2017,202017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Luboměř NJ16,9417,2117,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Krasonice JI16,9517,2117,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  TAG Zahnašovice KM16,6817,2217,222017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Dětkovice PV16,6717,3217,322017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Dětkovice PV16,6717,3217,322017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Louňovice pod Blaníkem BN17,3416,9417,342017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Petrovice TR17,2917,3717,372006/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Bílovice PV17,0617,3817,382014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Prchalov NJ17,3917,3617,392008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Sychotín BK17,4317,4117,432008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Chrášťany LT17,2417,4617,462017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Domamyslice PV17,3517,4817,482017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Moravany PA16,8617,5117,512017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Jabloňany BK17,3517,5217,522014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lavičky ZR16,8017,5217,522017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Jabloňany BK17,3517,5217,522014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Petrovice TR17,2517,5217,522005/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velké Hoštice OP17,5516,7517,552009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Šarovy ZL17,3317,5517,552005/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Petrovice TR--17,572003/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Letohrad - Kunčice BUO17,5817,2517,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lhotky Sport ZR17,5816,1417,582017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Bolatice OP17,5417,6017,602005/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Okrouhlá BK17,6017,2717,602014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Okrouhlá BK17,6017,2717,602014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bolatice OP17,2417,6017,602008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Olešná HB17,0817,6117,612009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Bohdalín PE17,4217,6317,632005/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Myslejovice PV17,4217,6417,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Myslejovice BPV17,4217,6417,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Dětkovice PV17,5217,6517,652016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM16,8717,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Libuň JC17,3817,4017,402017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Benešov u Semil SM16,5717,4417,442017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bílovice APV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bílovice PV18,3218,0818,322014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Louňovice pod Blaníkem BN18,9916,5818,992017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krasice PV19,3117,6719,312017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bílovice PV19,3919,3419,392017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešnice OL19,6517,8219,652017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chrášťany LT17,1719,8519,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Soběsuky PV20,5420,0720,542014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Pěnčín PV20,5820,5820,582014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Olešnice OL20,8520,4120,852014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chrášťany LT21,0615,7821,062014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Malé Hoštice OP18,7421,2121,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Soběsuky BPV19,8021,2321,232014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vitiněves JC22,3017,2822,302014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radíkov PR22,2022,3722,372017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pěnčín PV18,2122,9122,912017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Rokytno PA20,1523,0623,062017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludéřov OL19,1324,5524,552014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Soběsuky APV16,7926,7126,712016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Soběsuky PV27,2119,4127,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bílovice BPV28,0724,6428,072016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Soběsuky BPV21,4148,9648,962016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stará Říše JI--NP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malé Hoštice OPNP16,78NP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Pěnčín PVNP17,23NP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Dvorce TA-18,22NP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Olešnice OL21,43NPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/20 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga