Plzeň - Slovany 2017 - O pohár starosty MO Plzeň Slovany

Liga: ZČHL
Místo: Plzeň - město
Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
Kdy: 03. 09. 2017 12:00
Kontakt:   Červený Zdeněk
Telefon:  +420 606 825 439

Začátek rezervace: 21. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  03. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-plzen---mesto-8179.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žebnice PSHonza Adamec
24Mokrouše PJHonza Adamec
35Horní Lukavice PJHonza Adamec
46Kalenice STHonza Adamec
57Útušice PJHonza Adamec
68Dehtín KTHonza Adamec
79Poděvousy DOHonza Adamec
810Únětice PJHonza Adamec
912Chrást PBHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
24Hradec PJHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO16,8917,5517,552015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice PJ17,7716,6417,772015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Horní Lukavice PJ16,9617,8317,832015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kalenice ST17,8017,9017,902016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Štichovice PS17,7918,2318,232016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žebnice PS18,3117,0718,312015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Útušice PJ18,3818,0618,382016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Novosedly ST17,1118,6418,642016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žebnice PS18,7317,5018,732016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dehtín KT18,7417,3018,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Mokrouše PJ18,4518,8118,812015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dehtín KT18,8517,2218,852016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Vřeskovice KT18,8518,8018,852016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Štichovice PS18,1618,8818,882015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Štěnovický Borek PJ19,0018,8619,002016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Horní Kamenice DO19,0817,4619,082016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obora PS19,2918,9619,292016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bolkov PJ19,3418,4119,342015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bolkov PJ19,7918,1619,792016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Obora PS19,8719,0419,872015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotíkov PS20,1718,7720,172015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Chrást DraciPB17,3120,5420,542015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Úněšov PS20,9518,7820,952016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Příšov PS22,1322,2922,292016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chotíkov PS23,6723,2323,672016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Útušice PJ24,9126,7426,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chrást PB26,7927,1527,152016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Poděvousy DO27,4830,0430,042016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Robčice PJ42,1941,6342,192016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vřeskovice KT20,11NPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hradiště PM24,8123,53NP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Nevřeň PSNP18,01NP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Poděvousy DONP18,24NP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Úherce PSNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Úherce PSNPNPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Únětice PJ17,44NPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Štěnovický Borek PJNP22,06NP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Božkov PM38,82NPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nevřeň PSNPNPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Lukavice PJNPNPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Robčice PJNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Božkov PMNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Hradiště PMNP23,89NP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Želčany PJNPNPNP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kalenice STNPNPNP2015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mokrouše PJNP18,13NP2016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/05/29 Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka
-
2015/07/04 Plzeň-město, O pohár starosty MO Plzeň 2-Slovany
ZČHL
2016/06/26 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2017/05/28 Úherce, O pohár starosty SDH Úherce
ZČHL
2017/06/10 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2017/06/11 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2017/07/01 Brodeslavy, O pohár starosty obce Brodeslavy
ZČHL
2017/07/02 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2017/07/15 Kalenice, O pohár starosty obce Kalenice
ZČHL
2017/07/16 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2017/07/29 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2017/07/30 Obora, O pohár SDH Obora
ZČHL
2017/08/05 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2017/09/03 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2017/10/20 Galavečer Plzeň, Galavečer Plzeň
ZČHL
Kdy Kde Liga