Počenice 2017 - Putovní pohár starosty SDH

Liga: MHJPR
Místo: Počenice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 03. 06. 2017 13:15
Kontakt:   Kunčar Pavel
Telefon:  pvcpavel@seznam.cz

Začátek rezervace: 20. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 01. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  03. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2017 00:00
Zadal: Vladislav Sedlařík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Požární útok na 3B pravidla VC MHJ PR-fotbalové hřiště

nástup v 13.15

start prvního drzžstva 13.30

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-pocenice-8434.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Počenice KMPavel Kunčar
22Rokytnice PRHana Lašáková
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Polkovice PRRadek Peřina
55Chropyně KMVladislav Sedlařík
66Sedlec CBPavel Kunčar
77Císařov PRLuboš Zatloukal
88Tršice OLJaroslav Hubka
99Tetětice KMPavel Kunčar
1010Mladcová ZLTomas Blažek
1111Trusovice OLJaroslav Hubka
1212Kokory PRTomáš Horák
1313Křenovice PRSDH Křenovice
1414Rymice KMRadim Svěchota
1515Luboměř NJDaniel Peřina
1616Podhradní Lhota AKMZdeněk Frýdek
1717Litenčice KMmirrao
1818Loukov KMLukáš Pecháček
1919Doloplazy APVRené Běhal
2020Ludslavice KMPavel Lužík
2121Vrchoslavice PVRadim Janečka
2222Hoštice KMAntonín Novák
2323Doloplazy BPVRené Běhal
2424Zdislavice KMRadek Šťastný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trusovice OLJaroslav Hubka
22Rokytnice PRHana Lašáková
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Kokory PRTomáš Horák
55Polkovice PRJana Zlámalová
66Určice PVvaša mirvald
77Loukov KMmarta
88Hoštice KMAntonín Novák
99Uhřice KMPavel Kunčar
1010Mladcová ZLTomas Blažek
1111Rymice KMJana Nevřalová
1220Kojetín  PRMartina Partykova
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Morkovice Sací týmKMPavel Kunčar
22Pornice KMPavel Kunčar
33Hoštice Drink TeamKMAntonín Novák
44Uhřice KMPavel Kunčar


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rymice KM17,2517,2117,252017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  TAG Zahnašovice KM17,5717,3917,572013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radkova Lhota PR17,1917,6717,672013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  TAG Zahnašovice KM17,7517,7317,752014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlinsko PR17,6217,9117,912013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Luboměř NJ17,9117,1117,912017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL16,9917,9617,962014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Ludslavice KM17,6118,0618,062017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nová Dědina KM17,6818,1018,102013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vítonice KM17,9218,1418,142013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Karolín KM17,9118,1418,142013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mladcová ZL17,5118,3418,342017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH18,1418,4518,452014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Karolín KM18,0018,4518,452014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Rychlov KM18,4518,5218,522013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladcová ZL16,8918,5918,592013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hlinsko PR17,8018,6618,662014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rychlov KM18,4018,6818,682014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice VY18,7218,6118,722014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pravčice KM17,2118,7218,722013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chropyně KM18,8717,7518,872017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Křenovice PR18,9417,9718,942017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Podhradní Lhota KM18,6819,0119,012014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ludslavice KM18,4219,0119,012013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radkova Lhota PR17,5419,0719,072014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Roštění KM19,1419,1719,172014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hodějice VY18,9519,1819,182013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Litenčice KM19,3718,6419,372014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pravčice KM18,2519,4519,452014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chropyně KM19,5018,4319,502014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Luboměř NJ19,1419,5619,562014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Počenice KM18,8519,6919,692014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Doloplazy PV19,5819,7519,752017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Vrchoslavice PV18,9119,8319,832017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dětkovice VY18,6720,2320,232013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nětčice KM19,5520,2620,262013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chropyně KM20,2819,9220,282013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Vítonice KM18,1020,3320,332014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dobrotice KM20,3820,3720,382014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Morkovice KM20,2320,3920,392017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Rajnochovice KM19,1120,7720,772013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Loukov KM20,4320,8920,892017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Zdislavice KM21,4520,6721,452017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Litenčice KM19,9221,5021,502013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nětčice KM19,0921,7621,762014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Trusovice OL22,0319,9322,032017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Ludslavice KM22,0422,1522,152014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Karolín BKM23,1121,5023,112013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kostelany KM23,9223,0323,922014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Polkovice PR21,9524,3924,392014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Roštění KM25,8625,2025,862013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Martinice KM24,6126,2226,222014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Rajnochovice KM22,7727,0627,062014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Zdislavice KM27,9327,9427,942013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Pornice KM28,3027,7828,302013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Salaš ZL29,0028,9329,002013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Pornice KM22,2630,5430,542014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nová Dědina KM30,9030,5730,902014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dobrotice KM33,7333,8033,802013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Záhlinice KM35,9835,3035,982013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chvalnov KM40,6738,7240,672013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bílany KM--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Morkovice KMNPNPNP2013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jarošov UHNPNPNP2014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Polkovice PR--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hoštice KM--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Počenice KMNPNPNP2013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Křenovice PRNPNPNP2013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Císařov PR--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Hodějice VYNPNPNP2014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Sedlec CB--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Míškovice KMNPNPNP2014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Počenice KM--NP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/05/31 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2004/06/05 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/06/04 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/06/03 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/06/02 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/05/23 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/05/22 Počenice, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2011/05/21 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2012/05/19 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2013/05/18 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2014/05/17 Počenice, O putovní pohár starosty SDH Počenice
PHL
2015/06/06 Počenice, Memoriál A. Trávníčka,O putovní pohár starosty SDH
-
2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště, Soutěž v požárním sportu
-
2017/06/03 Počenice, Putovní pohár starosty SDH
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže