Areal SDH Podhradní Lhota 2016 - Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 09. 2016 20:00
Kontakt:   SDH Podhradní Lhota
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 15. 08. 2016 10:00
Konec rezervace: 01. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2016 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-8076.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
22Tošovice NJZdeněk Žejdlik
33Podolí VSZdeněk Žejdlik
44Valšovice (Hranice VI) PRZdeněk Žejdlik
55Stachovice NJZdeněk Žejdlik
66Tučapy ženyKMZdeněk Žejdlik
77Vítonice KMZdeněk Žejdlik
88Rožnov pod Radhoštěm muži AVSZdeněk Žejdlik
99Loučka VSZdeněk Žejdlik
1010Tučapy mužiKMZdeněk Žejdlik
1111Velké Karlovice VSZdeněk Žejdlik
1212Vlčovice NJZdeněk Žejdlik
1313Luboměř NJZdeněk Žejdlik
1414Loukov Ženy KMJakub Adámek
1515Babice VSJakub Adámek
1616Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
1717Loukov Muži KMJakub Adámek
1818Vigantice ženy AVSZdeněk Žejdlik
1919Ublo mužiZLPavel Baťa
2020Rouské PRMartin Čech
2121Hrabůvka PRHonza
2222Vigantice ženy BVSZdeněk Žejdlik
2323Komárovice ženyVSEva Foukalová
2424Karolinka Sklárny mužiVSJan Gášek
2525Střítež nad Ludinou ženyPRKristýna Čočková
2626Malhotice PRLuboš Lehnert
2727Potštát ženy APRVeronika Kocjanová
2828Valašská Polanka MužiVSTomáš Fojtik
2929Komárovice mužiVSEva Foukalová
3030Juřinka VSZdeněk Horák
3131Střítež nad Ludinou mužiPRKristýna Čočková
3232Kunovice ŽenyVSTomáš Kočajnar
3333Velká Lhota Muži VSJosef Sabo
3434Opatovice mužiPRDalibor Vašíček
3535Mikulůvka Ženy VSLucie Malá
3636Brusné KMMartin Šťastný
3737Němčice ženyKMIveta Červinková
3838Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3939Drahotuše (Hranice IV) ŽenyPRMonika Koutná
4040Brusné Ženy KMMartin Šťastný
4141Hranice PRVítězslav Stratil
4242Býškovice ženyPRjarka kulickova
4343Záhlinice KMjakub frgal
4444Velká Lhota ženyVSJosef Sabo
4546Dolní Bečva VStomas adamek
4647Francova Lhota VSRoman Silvestr
4748Police mužiVSAneta Halamíčková
4849Sobíšky PRJiří Kočař
4950Choryně ženyVSSabina Trlifajová
5051Vsetín Semetín ženyVSJosef Kundrát
5153Police ženyVSAneta Halamíčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,5516,8116,812015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,9116,6716,912015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,8717,3017,302016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Špičky PR17,5416,7617,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Babice VS17,6117,2617,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladcová ZL17,6817,6817,682013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludslavice KM17,7817,6917,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahnašovice KM17,6217,8417,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Špičky PR17,8917,6617,892013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL16,8317,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,8117,9717,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mistřice UH17,9918,0218,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Luboměř NJ18,0417,9918,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludslavice KM18,0417,9218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Karolín KM18,1717,3818,172013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkova Lhota PR18,0318,1918,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Karolín KM18,2117,8518,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludslavice KM18,2118,0218,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2517,5318,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Nová Dědina KM18,2818,0518,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rychlov KM17,6418,2818,282014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Litenčice KM18,4418,2118,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlinsko PR17,6118,4518,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Malhotice PR18,3418,5418,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Rymice KM18,3718,5618,562016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludslavice KM18,5617,8018,562015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mistřice UH18,6018,0918,602016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rymice KM18,3118,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podhradní Lhota KM18,4818,7118,712013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nětčice KM18,5318,7218,722014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nová Dědina KM17,9818,7818,782014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Rychlov KM18,8418,3918,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Babice VS18,0918,8418,842013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nová Dědina AKM18,5118,8518,852016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladcová ZL18,8917,7718,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Juřinka VS18,9418,7118,942016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Milotice nad Bečvou PR18,3218,9718,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Podhradní Lhota KM19,0317,9419,032016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Polkovice PR18,8419,4719,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Rychlov KM19,3019,4919,492013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hlinsko PR19,5218,0919,522015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Křenovice PR19,5918,4619,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vítonice KM19,6019,0519,602013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loukov KM19,6319,4219,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tučapy KM19,6719,5119,672014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radkova Lhota PR19,4619,6919,692016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Nová Dědina BKM19,7418,8919,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Martinice KM18,8619,8819,882014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Roštění KM18,7519,8919,892015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chropyně KM19,9319,0719,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Karolín KM19,9919,4719,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Roštění KM18,6420,0020,002016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Počenice KM20,0719,7720,072014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nětčice KM20,3219,9120,322015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Tučapy KM20,3320,2120,332013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Roštění KM20,3519,7920,352014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sulimov KM20,3820,3420,382015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Počenice KM19,4920,5420,542013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Zádveřice ZL19,4020,6020,602015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bystřička VS20,7019,4820,702013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Dobrotice KM20,2320,9120,912013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Křenovice PR20,9318,3020,932016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Karolín KM20,9420,3120,942014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Podhradní Lhota KM19,1620,9620,962015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Podhradní Lhota KM18,4820,9820,982014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Zahnašovice KM21,1418,5521,142013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Litenčice KM21,5621,3021,562013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Valšovice (Hranice VI) PR21,7518,3121,752013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Tučapy KM21,0421,7821,782015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Slušovice ZL20,7022,3522,352014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Brusné KM22,4323,1523,152016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Radkova Lhota PR19,5523,3623,362014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Rajnochovice KM24,3018,8724,302013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Litenčice KM19,7224,3624,362015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mikulůvka VS24,4524,1624,452014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Karolín BKM24,9218,8924,922013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Záhlinice KM25,0424,4425,042013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mistřice UH26,1024,6126,102015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Valšovice (Hranice VI) PR18,0426,6126,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Luboměř NJ25,6428,3428,342015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Vítonice KM28,5527,9128,552014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Nová Dědina BKM28,6828,0628,682015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mysločovice ZL28,7129,3929,392016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Záhlinice BKM29,4122,9429,412016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Roštění KM31,5428,5831,542013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mladcová ZL31,8631,7631,862015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Rajnochovice KM33,4220,6433,422014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Nová Dědina KM19,4535,5435,542015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Šarovy ZL34,8336,1936,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zdounky KM37,6037,6337,632013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Luboměř NJ18,6438,5438,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pravčice KM39,1228,1339,122013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Tučapy KM41,9724,6941,972016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nětčice KM31,3943,7843,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Rymice KM44,7321,3044,732013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Rouské PR45,1937,4045,192016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nětčice KM51,9130,4751,912016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Zahnašovice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Radkova Lhota PRNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Záhlinice BKMNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/26 hřiště tj sokol liptaň, pohár SDH Liptaň 2B
-
2017/05/27 fotbalové hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2017/06/10 Horní Dubňany,hřiště, pohar starostky obce,2B
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga