Podhradní Lhota areal SDH 2016 - Memorial Davida Žejdlika

Liga: -
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 08. 10. 2016 11:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík
Telefon:  775034725

Začátek rezervace: 23. 09. 2016 11:00
Konec rezervace: 07. 10. 2016 20:47
Začátek tipování:  01. 10. 2016 20:00
Konec hlasování: 01. 10. 2016 00:00
Zadal: Zdeněk Žejdlik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-8131.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
22Hranice PRZdeněk Žejdlik
33Rožnov pod Radhoštěm ženyVSZdeněk Žejdlik
44Loučka mužiVSZdeněk Žejdlik
55Luboměř mužiNJZdeněk Žejdlik
66Radkova Lhota muži PRZdeněk Žejdlik
77Rožnov pod Radhoštěm muži AVSZdeněk Žejdlik
88Valšovice (Hranice VI) mužiPRZdeněk Žejdlik
99Mladcová mužiZLZdeněk Žejdlik
1010Loukov ženyKMZdeněk Žejdlik
1111Rychlov ženyKMZdeněk Žejdlik
1212Rožnov pod Radhoštěm muži BVSZdeněk Žejdlik
1314Loukov mužiKMZdeněk Žejdlik
1415Domamyslice muži dvojkaPVZdeněk Žejdlik
1516Vlčovice muži nad 35 let ANJZdeněk Žejdlik
1617Dolní Bečva muži AVSZdeněk Žejdlik
1719Vlčovice muži nad 35 let BNJZdeněk Žejdlik
1820Dolní Bečva muži BVSZdeněk Žejdlik
1921Babice mužiVSZdeněk Žejdlik
2022Milotice nad Bečvou mužiPRLuboš Kopřiva
2123Jasenice mužiVSLuboš Kopřiva
2224Dolní Bečva ženyVSZdeněk Žejdlik
2325Tučapy mužiKMZdeněk Žejdlik
2426Lubno FMZdeněk Žejdlik
2527Podolí PRZdeněk Žejdlik
2628Lešná VSHarry
2729Velká Lhota MužiVSJakub Adámek
2830Chropyně KMMarek Mucha
2931Hřivínův Újezd -KaňoviceZLPatrik Hruška
3032Litenčice KMmirrao
3133Valašská Polanka mužiVSTomáš Fojtik
3234Velká Lhota ŽenyVSJakub Adámek
3336Hrabůvka PRHonza
3437Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
3539Juřinka VSOndřej
3640Mořice muži nad 35letPVPetr Lecián
3741Dětkovice VYMichal Hrabánek
3843Prostřední Bečva VSPavel Růčka
3944Dřevohostice PRPatrik Josiek
4045Malhotice PRLuboš Lehnert
4146Dětkovice ženyVYMichal Hrabánek
4247Sobíšky PRJiří Kočař
4348Mikulůvka ženyVSTomáš Žamboch
4449Juřinka narubyVSOndřej
4550Podhradní Lhota MUŽI NAD 35 LETKMZdeněk Žejdlik
4651Komárno mužiKMZdeněk Žejdlik
4752Kožušany OLPetr Zmeškal
4853Slušovice ženyZLJakub Adámek
4954Vsetín Semetín ženyVSJosef Kundrát
5055Nevšová mužiZLMartina Petríková
5156Morkovice KMPavel Krejčí
5257Vítonice KMHonza Bělík
5358Nevšová Nevlach (Nevšová-Vlachovice)ženyZLMartina Petríková
5459Valašské Příkazy VSVojta Petřík
5561Vidče mužiVSOldřich Knébl
5662Police VSJosef Kundrát
5763Velké Karlovice muži nad 35 letVSZdeněk Žejdlik
5864Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
5965Oldřichovice ZLKateřina Polášková
6066Mikulůvka ženyVSLucie Malá
6167Potštát ženyPRVeronika Kocjanová
6268Radkova Lhota " B "PRJan Klimecký
6369Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
6470Němčice ženyKMIveta Červinková
6571Paršovice PRTereza Růžičková
6672Slušovice mužiZLJakub Adámek
6773Nedašova Lhota ženyZLMíša Jatelová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,5516,8116,812015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,9116,6716,912015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,8717,3017,302016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Špičky PR17,5416,7617,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Babice VS17,6117,2617,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladcová ZL17,6817,6817,682013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludslavice KM17,7817,6917,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahnašovice KM17,6217,8417,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Špičky PR17,8917,6617,892013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL16,8317,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,8117,9717,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mistřice UH17,9918,0218,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Luboměř NJ18,0417,9918,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludslavice KM18,0417,9218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Karolín KM18,1717,3818,172013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkova Lhota PR18,0318,1918,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludslavice KM18,2118,0218,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Karolín KM18,2117,8518,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2517,5318,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rychlov KM17,6418,2818,282014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nová Dědina KM18,2818,0518,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Litenčice KM18,4418,2118,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlinsko PR17,6118,4518,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Malhotice PR18,3418,5418,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM18,5617,8018,562015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rymice KM18,3718,5618,562016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Mistřice UH18,6018,0918,602016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Rymice KM18,3118,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podhradní Lhota KM18,4818,7118,712013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nětčice KM18,5318,7218,722014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nová Dědina KM17,9818,7818,782014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Babice VS18,0918,8418,842013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Rychlov KM18,8418,3918,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nová Dědina AKM18,5118,8518,852016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladcová ZL18,8917,7718,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Juřinka VS18,9418,7118,942016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Milotice nad Bečvou PR18,3218,9718,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Podhradní Lhota KM19,0317,9419,032016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Polkovice PR18,8419,4719,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Rychlov KM19,3019,4919,492013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hlinsko PR19,5218,0919,522015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Křenovice PR19,5918,4619,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vítonice KM19,6019,0519,602013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loukov KM19,6319,4219,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tučapy KM19,6719,5119,672014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radkova Lhota PR19,4619,6919,692016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Nová Dědina BKM19,7418,8919,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Martinice KM18,8619,8819,882014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Roštění KM18,7519,8919,892015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chropyně KM19,9319,0719,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Karolín KM19,9919,4719,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Roštění KM18,6420,0020,002016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Počenice KM20,0719,7720,072014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nětčice KM20,3219,9120,322015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Tučapy KM20,3320,2120,332013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Roštění KM20,3519,7920,352014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sulimov KM20,3820,3420,382015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Počenice KM19,4920,5420,542013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Zádveřice ZL19,4020,6020,602015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Bystřička VS20,7019,4820,702013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Dobrotice KM20,2320,9120,912013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Křenovice PR20,9318,3020,932016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Karolín KM20,9420,3120,942014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Podhradní Lhota KM19,1620,9620,962015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Podhradní Lhota KM18,4820,9820,982014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Zahnašovice KM21,1418,5521,142013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Litenčice KM21,5621,3021,562013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Valšovice (Hranice VI) PR21,7518,3121,752013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Tučapy KM21,0421,7821,782015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Slušovice ZL20,7022,3522,352014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Brusné KM22,4323,1523,152016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Radkova Lhota PR19,5523,3623,362014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Rajnochovice KM24,3018,8724,302013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Litenčice KM19,7224,3624,362015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mikulůvka VS24,4524,1624,452014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Karolín BKM24,9218,8924,922013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Záhlinice KM25,0424,4425,042013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mistřice UH26,1024,6126,102015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Valšovice (Hranice VI) PR18,0426,6126,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Luboměř NJ25,6428,3428,342015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Vítonice KM28,5527,9128,552014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Nová Dědina BKM28,6828,0628,682015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mysločovice ZL28,7129,3929,392016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Záhlinice BKM29,4122,9429,412016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Roštění KM31,5428,5831,542013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mladcová ZL31,8631,7631,862015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Rajnochovice KM33,4220,6433,422014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Nová Dědina KM19,4535,5435,542015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Šarovy ZL34,8336,1936,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zdounky KM37,6037,6337,632013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Luboměř NJ18,6438,5438,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Pravčice KM39,1228,1339,122013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Tučapy KM41,9724,6941,972016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nětčice KM31,3943,7843,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Rymice KM44,7321,3044,732013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Rouské PR45,1937,4045,192016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Nětčice KM51,9130,4751,912016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Rychlov BKMNPNPNP2015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Zahnašovice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Radkova Lhota PRNPNPNP2013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/15 Eurocamp Běšiny, O pohár starosty obce
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2017/04/15 areál u školy v Litovanech, O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA 2B
-
2017/04/22 Skuteč, tréninkové hřiště FBC, O pohár starosty města, Memoriál Honzíka Kreminy
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Holice - Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Hodov, 4. ročník Memoriálu Františka Komínka
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/08/12 Mikulůvka, O pohár starosty SDH a obce Mikulůvka
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/19 Hřiště TJ Velká Lhota, O pohár starosty SDH Velká Lhota
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
2017/08/26 náměstí Míru, Rýmařov. 795 01, TFA Rýmařovský Železný Hasič
-
2017/09/02 Štítary, hřiště SDH Štítary, Noční soutěž, 2B
-
2017/09/16 Atletický stadion, XXII.ročník "O pohár starosty města Nová Včelnice"
-
Kdy Kde Liga