Podhradní Lhota 2017 - O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho

Liga: PHL
Místo: Podhradní Lhota
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 06. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Zdeněk Žejdlík
Telefon:  775 034 725

Začátek rezervace: 23. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 05. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  22. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 13. 08. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 12:45, start prvního družstva 13:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Start a okolí základny z tartanu, zbytek vydlážděná plocha
Povrch: Rovný travnatý povrch po celé dráze
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-podhradni-lhota-8292.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Podhradní Lhota KMMishi
22Rymice KMMishi
33Babice VSMishi
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Litenčice KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Ludslavice KMMishi
1010Bystřička VSZdeněk Žejdlik
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Křenovice PRMishi
1818Špičky PRVeronika Květoňová
1919Hrabůvka PRHonza
2020Roštění KMPavel Lajda
2121Ratiboř MužiVSOndřej Bártek
2222Přílepy KMRadim Kašpárek
2323Hlinsko PRPetr Beránek
2424Loučka VSJosef Kundrát
2525Vrbka KMViliam Pospíšil
2626Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2727Velká Lhota VSJosef Sabo
2828Brusné KMMartin Šťastný
2929Loukov KMLukáš Pecháček
3030Zdounky KMJiří Šauer
3140Leskovec VSZdeněk Frýdek
3260Karolín KMMishi
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRMishi
22Loukov KMMishi
33TAG Zahnašovice KMMishi
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Brusné KMMartin Šťastný
88Hlinsko PRPetr Beránek
99Holešov ženyKMBlanka Janálová
1010Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1111Výkleky PRIveta Hnilicová
1212Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1313Pravčice BKMMishi
1414Radíkov PRMagdaléna Hlavová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,5516,8116,812015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,9116,6716,912015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Babice VS16,5317,0017,002017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pravčice KM17,1116,6917,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pravčice KM16,8717,3017,302016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Podhradní Lhota KM17,5217,0817,522017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Špičky PR17,5416,7617,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Babice VS17,6117,2617,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radkova Lhota PR17,6217,5917,622017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,6817,6817,682013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Špičky PR17,5917,7817,782017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ludslavice KM17,7817,6917,782013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Ludslavice KM17,5917,8117,812017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  TAG Zahnašovice KM17,6217,8417,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Špičky PR17,8917,6617,892013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladcová ZL16,8317,9017,902014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  TAG Zahnašovice KM17,9217,3517,922017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  TAG Zahnašovice KM17,8117,9717,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mistřice UH17,9918,0218,022014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ludslavice KM18,0417,9218,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Luboměř NJ18,0417,9918,042014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Karolín KM18,1117,7318,112017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Karolín KM18,1717,3818,172013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Radkova Lhota PR18,0318,1918,192015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Karolín KM18,2117,8518,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Ludslavice KM18,2118,0218,212016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2517,5318,252015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nová Dědina KM18,2818,0518,282013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Rychlov KM17,6418,2818,282014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Litenčice KM18,4418,2118,442016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hlinsko PR17,6118,4518,452013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Rymice KM18,5118,0418,512017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Malhotice PR18,3418,5418,542016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rymice KM18,3718,5618,562016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ludslavice KM18,5617,8018,562015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Mistřice UH18,6018,0918,602016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Rymice KM18,3118,6218,622015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Litenčice KM18,6418,6018,642017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podhradní Lhota KM18,4818,7118,712013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nětčice KM18,5318,7218,722014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Nová Dědina KM17,9818,7818,782014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Rychlov KM18,8418,3918,842015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Babice VS18,0918,8418,842013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nová Dědina AKM18,5118,8518,852016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Nová Dědina KM18,5818,8818,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mladcová ZL18,8917,7718,892016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Juřinka VS18,9418,7118,942016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Milotice nad Bečvou PR18,3218,9718,972014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Podhradní Lhota KM19,0317,9419,032016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mistřice UH19,4318,1319,432017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Polkovice PR18,8419,4719,472014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rychlov KM19,3019,4919,492013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Hlinsko PR19,5218,0919,522015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Opatovice PR19,2919,5719,572017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Křenovice PR19,5918,4619,592015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Vítonice KM19,6019,0519,602013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Loukov KM19,6319,4219,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tučapy KM19,6719,5119,672014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Radkova Lhota PR19,4619,6919,692016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nová Dědina BKM19,7418,8919,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Jasenice VS19,8819,6919,882017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Martinice KM18,8619,8819,882014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Roštění KM18,7519,8919,892015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chropyně KM19,9319,0719,932014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Roštění KM18,7119,9419,942017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Karolín KM19,9919,4719,992015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Roštění KM18,6420,0020,002016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Počenice KM20,0719,7720,072014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Nětčice KM20,3219,9120,322015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Tučapy KM20,3320,2120,332013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Roštění KM20,3519,7920,352014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Sulimov KM20,3820,3420,382015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Počenice KM19,4920,5420,542013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Zádveřice ZL19,4020,6020,602015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bystřička VS20,7019,4820,702013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Dobrotice KM20,2320,9120,912013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Křenovice PR20,9318,3020,932016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Karolín KM20,9420,3120,942014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Podhradní Lhota KM19,1620,9620,962015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Podhradní Lhota KM18,4820,9820,982014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  TAG Zahnašovice KM21,1418,5521,142013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Litenčice KM21,5621,3021,562013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Valšovice (Hranice VI) PR21,7518,3121,752013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Vrbka KM21,1921,7721,772017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Tučapy KM21,0421,7821,782015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nětčice KM22,1821,1522,182017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Slušovice ZL20,7022,3522,352014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Hlinsko PR21,6922,6122,612017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Brusné KM22,4323,1523,152016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Radkova Lhota PR19,5523,3623,362014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Brusné KM22,9523,6423,642017/08/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Rajnochovice KM24,3018,8724,302013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Litenčice KM19,7224,3624,362015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Mikulůvka VS24,4524,1624,452014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Karolín BKM24,9218,8924,922013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Záhlinice KM25,0424,4425,042013/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mistřice UH26,1024,6126,102015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Valšovice (Hranice VI) PR18,0426,6126,612014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Luboměř NJ25,6428,3428,342015/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Vítonice KM28,5527,9128,552014/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,4217,1017,422016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Hlinsko PR18,1917,7918,192016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bílany KM18,7417,7918,742016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Rychlov KM17,4818,7618,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tučapy KM19,0620,5120,512016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  TAG Zahnašovice KM22,2217,6422,222016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Rymice KM17,3922,8822,882016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Brusné AKM22,1223,7923,792016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nětčice KM18,9228,5828,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Němčice KM36,1135,9436,112016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Brusné BKM26,2640,0240,022016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pravčice KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Loukov KMNPNPNP2016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/08/03 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2009/08/02 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2010/08/07 Podhradní Lhota, KM, Pohárová soutěž
PHL
2011/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2012/08/11 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2013/08/04 Podhradní Lhota, PHL Podhradní Lhota
-
2013/09/06 Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota
-
2013/10/05 Podhradní Lhota, Memorial Davida Žejdlíka
-
2014/08/09 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2014/09/05 Podhradní Lhota areal SDH, noční soutěž 2B
-
2014/10/11 Podhradní Lhota areal SDH, Memoriál Davida Žejdlíka na 2B
-
2015/08/08 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2015/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž na 2B
-
2015/10/10 PODHRADNÍ LHOTA, Memoriál Davida Žejdlíka
-
2016/08/07 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2016/09/02 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční Podhradní Lhota 2.9 2016 v 20:00
-
2016/10/08 Podhradní Lhota areal SDH, Memorial Davida Žejdlika
-
2017/08/06 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2017/09/01 Areal Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota 2B
-
2017/09/30 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka Podhradní Lhota
-
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy
PHL
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga