Police - zámecký areál 2016 - MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police

Liga: -
Místo: Police
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 24. 09. 2016 19:30
Kontakt:   Pavel Procházka
Telefon:  702210922

Začátek rezervace: 09. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 24. 09. 2016 19:30
Začátek tipování:  24. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Police

si Vás dovoluje pozvat na 6. ročník noční soutěže v požárním útoku.

 

 

„MEMORIÁL Jana Slámy“

 

 

 

Kdy:                     24.9.2015

 

Kde:                      V Polici ( zámecký areál )

 

Kategorie:            muži, ženy

 

Disciplína:            Muži: Provedení jednoho požárního útoků na 2B, samostatné kategorie

                                         pro PS12 speciál a pro PS 12 bez úprav. (B 65mm, C 42mm –

                                         sportovní hadice lze zapůjčit u domácího týmu)

                                       

 

                              Ženy: Provedení jednoho požárního útoku na 2B (B 65mm, C 42mm)

 

Program:              18:00 – příjezd a prezence družstev

                              19:30 – nástup soutěžních družstev a zahájení soutěže

 

 

Přihlášení:            Na stránkách www.firesport.eu od 9. 9. 2016

 

Startovné:            200 Kč

 

Startovní pořadí: Dle přihlášení

 

Kontakt:               e-mail: SDHPolic@seznam.cz

                              mobil: +420 702 210 922

 

Ceny:                    Muži (speciál)                  Muži (bez úprav)                                Ženy

 

  1. Sele                                        Sele                                        Sele
  2. 700 Kč                                              400 Kč                                               300 Kč
  3. 300 Kč                                              200 Kč                                               100 Kč

 

 

 

 

 

Na Vaši účast se těší SDH Police.

 

 

Ostatní informace budou upřesněny před začátkem soutěže. Pořadatelé si vyhrazují právo změnit program soutěže.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-police-8070.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Police PS 12 bez úpravTRPavel
22Třebelovice specialTRJosef Bulíček
33Mladoňovice TRAleš Daňhel
44Knínice JILukáš Novák
55Menhartice PS 12TRPavel Ellinger
66Police TRPavel
77Český Rudolec JHOndřej Huml
88Knínice PS12JILukáš Novák
99Bačkovice TRPavel
1010Police ŽenyTRPavel
1111Dešná SpeciálJHPavel
1212Černín ZNJiří Veselý
1313Strachoňovice PS 12JIJiří Líčka
1414Blatnice TRSDH Blatnice
1515Lhotice TRLaďa Jánský
1616Dešná PS 12 bez úpravJHPavel
1717Mysletice PS 12JIStanislav Dolský
1818Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
1919Mikulovice ZNJan SDH Mikulovice
2020Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
2121Kostníky ženyTRDankaKa
2222Strachoňovice speciálJIJiří Líčka
2323Krahulov ženyTRAlena Hekerlová
2424Mysletice JIStanislav Dolský
2525Police TRPavel
2626Kostníky TRMartin Puchnar
2727Krahulov TRAlena Hekerlová
2828Drunče JHJiří Melecký
2929Častohostice ŽenyTRVladěna Nesibová
3030Chvalovice ZNRobert Vaněk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,9818,0918,092013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Vémyslice ZN17,9418,1318,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jezeřany-Maršovice ZN17,3618,1418,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Budeč JH17,9818,3318,332013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Police TR18,3118,5518,552014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodonice ZN18,9018,5518,902014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dobřínsko ZN19,0919,1319,132014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hornice TR19,1718,9719,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Police TR19,2719,5919,592013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Oponešice TR18,2919,6719,672013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chvalovice ZN19,7418,7819,742014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Únanov ZN20,3219,1020,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chvalovice ZN18,2820,3820,382013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dešná JH20,8220,5520,822013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Litohoř TR20,7520,9520,952013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kostníky TR19,4420,9820,982013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jaroměřice nad Rokytnou TR21,0219,5621,022013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladoňovice TR21,1719,5821,172013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Rácovice TR21,2920,8421,292013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radotice TR21,4722,7122,712013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jevišovice ZN22,3023,1723,172014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Loděnice ZN20,8523,2423,242014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kostníky TR24,3423,1824,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Písečné JH26,7826,2626,782013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jackov TR28,3727,5328,372013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dešná JH27,1929,4329,432014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Výrovice ZN32,5233,9833,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/28 Zámecký areál, Noční hasičské závody Police
-
2013/05/18 Police, Zámecký areál, O pohár starosty obce Police
-
2013/09/28 Police, Zámecký areál, Noční závody Police
-
2014/05/17 Police (zámecký areál), O pohár starosty obce Police
-
2014/08/23 Police, Zámecký areál, Znojemská liga
ZNL
2014/09/27 Zámecký areál Police, Noční závody Police
-
2015/09/26 Police Zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
2016/09/24 Police - zámecký areál, MEMORIÁL Jana Slámy - noční soutěž Police
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/07/01 V. Kunětice - Fotbalové hřiště, O pohár SDH
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2017/07/01 Areál Březiny, VI. ročník Memoriálu Eduarda Uličníka
-
2017/07/01 Mastník, Na bráně, O pohár starostky obce
-
2017/07/01 Buřenice, O pohár Starosty obce Buřenice
-
2017/07/01 Hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/01 Hrotovice, u Dolního rybníka, O pohár Města Hrotovice
-
2017/07/02 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O Putovní pohár starosty obce - IV. kolo MSL, 2B
-
2017/07/02 sportovní areál Svatoslav, XXIII. ročník pohárové soutěže
-
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/05 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/06 Fotbalové hřiště Karlovice, O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B
-
2017/07/07 Velké Karlovice, Noční TFA Velké Karlovice
-
2017/07/07 Závada, hřiště TJ Sokol, 5. kolo NHHL
-
2017/07/08 Hasičský areál u hřiště TJ, Memoriál Martina Horáka a Josefa Pospíšila
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Peč na návsi, O putovní pohár starosty obce Peč
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medailu starostu obce Letničie
-
2017/07/08 Roseč, Noční soutěž
-
2017/07/09 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B
-
2017/07/09 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice
-
2017/07/14 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2017/07/15 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník
-
2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC
-
2017/07/15 Poruba u Hustopeč n/B - hřiště, XXII. ročník memoriálu br. Františka Horníka v PÚ
-
2017/07/15 Malý Čepčín, 5. kolo THL + O pohár veliteľa + nočná súťaž
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2017/07/22 Machová, O pohár SDH Machová
-
2017/07/22 Široký Brod areál u Sokolovny, O Pohár SDH Široký Brod HL Praděd 2B
-
2017/07/22 Hřiště Chotěnice, Soutěž zmenšených družstev
-
2017/07/22 Hřiště Kašava, Noční soutěž
-
2017/07/23 fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2017/07/28 Sportovní areál Prosetín, Noční soutěž na 2B nástřik + nejrychlejší náběr
-
2017/07/29 Rýmařov Sokolovská ulice, MEMORIÁL JANA SUKA, 2B
-
2017/07/29 Pacov, Soutěž o pohár Starosty města Pacov, PEHL, M, Ž
-
2017/07/30 Hřiště TJ Hustopeče nad Bečvou, O POHÁR SDH HUSTOPEČE NAD BEČVOU
-
2017/08/04 Salačova Lhota, O pohár Starosty obce Salačova Lhota (noční) M,Ž
-
2017/08/05 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2017/08/11 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2017/08/11 Fotbalové hřiště, Noční soutěž. O pohár SDH Potštát na 2B
-
Kdy Kde Liga