Předonín 2017 - O pohár SHD Předonín

Liga: KL
Místo: Předonín
Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
Kdy: 06. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Jaroslav Vocásek
Telefon:  723174947

Začátek rezervace: 06. 08. 2017 11:00
Konec rezervace: 06. 08. 2017 11:00
Začátek tipování:  06. 08. 2017 00:00
Konec hlasování: 06. 08. 2017 00:00
Zadal: Vašek Maderák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Dvoukolo


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-predonin-8203.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,1416,1916,192016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Slavětín LN--17,002016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chrášťany BLT--17,082016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Štrbice TP--17,152016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Předonín LT--17,342016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Černuc KL--17,652016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lhenice ATP--17,672014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Slavětín LN--17,842014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Štrbice BTP--17,842016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Košťálov SM--17,932016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zeměchy LN--18,262016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jimlín LN--18,412014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Předonín ALT--18,492014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Štrbice TP--18,592014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Předonín BLT--18,622014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Jimlín LN--18,712016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zeměchy LN--18,912014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Touchovice LN--19,042016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Lhenice BTP--19,672014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrášťany LT--19,892014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obora LN--20,292016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Duchcov TP--20,492016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Předonín BLT--22,762016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Předonín CLT--24,182014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bříza LT--29,892014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čížkovice LT--30,002014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lhenice ATP--NP2016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Štrbice BTP--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrobce ALT--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nové Dvory LT--NP2016/09/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Srbice ATP--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obora LN--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Srbice BTP--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/09/06 Předonín, O pohár PS Předonín (okres Litoměřice)
KL
2016/09/18 Předonín, O pohár SHD Předonín
KL
2017/08/06 Předonín, O pohár SHD Předonín
KL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Klášterec nad Ohří, O pohár SDH Klášterec nad Ohří
KL
2017/06/24 Jimlín, O pohár SDH Jimlín
KL
2017/06/25 Nové Dvory, O pohár Nové Dvory
KL
2017/07/15 Černčice, Pohár SDh Černčice
KL
2017/08/05 Černuc, O pohár SDH
KL
2017/08/06 Předonín, O pohár SHD Předonín
KL
2017/08/20 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany
KL
2017/09/02 Duchcov, Pohár SDH
KL
2017/09/09 Srbice, O pohár SDH Srbice (okres Teplice)
KL
Kdy Kde Liga