Sportovní areál Prosetín 2016 - IV. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, s FireTV

Liga: -
Místo: Prosetín
Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
Kdy: 10. 12. 2016 11:00
Kontakt:   Mates Vít, Tomáš Vít
Telefon:  725586595, 722121399

Začátek rezervace: 05. 11. 2016 12:00
Konec rezervace: 09. 12. 2016 15:00
Začátek tipování:  09. 12. 2016 20:00
Konec hlasování: 10. 12. 2016 00:00
Zadal: Tomáš Vít

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://chjprosetin.mypage.cz/rubriky/pripravovane-akce-2016/vanocni-kapr-10-12-2016

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Česká Hasičská Jednota Prosetín ve spolupráci s SK Sokol Prosetín pořádá v sobotu 10.12.2016 na fotbalovém hřišti IV. ročník zimní soutěže v požárním útoku O VÁNOČNÍHO KAPRA

Časový harmonogram:
10:00 Prezentace
10:45 Nástup soutěžních družstev 
11:00 Požární útoky
Vyhlášení 15 min po posledním skončeném útoku

Kategorie: 
Muži, ženy - smíšené pořadí
2B hadice min. B65, C42, min délka 19m
Základna zámková s novým odvodněním, terče sklopné, časomíra elektronická
Možno zapůjčit max. 2 členy z jiného družstva
U žen může být muž na stroji

Nářadí: 
Každé družstvo vlastní, včetně stroje.
Stroj bude před provedením disciplíny nastartován.

Startovné:
150 Kč/družstvo

Přihlášky:
Rezervace pořadí na Firesport.eu (od 5.11.2016), popřípadně v komentu na facebooku nebo na 725 586 595 

Více informací na tel. 725 586 595 nebo na chjprosetin.mypage.cz 

Teplé občerstvení jako je grog, čaj, svařák , rum, mlha na fjordem zajištěno. K jídlu bude připravena gulášová a zabíjáčková polévka, bramboráčky, uzené z domácí udírny a mnoho dalších dobrot.
Možnost převlečení ve vyhřátých šatnách.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-prosetin-8159.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Prosetín mužiCRTomáš Vít
22Hrobice PAOndra Kolibík
33Choltice mužiPATomáš Vít
44Smidary mužiHKTomáš Vít
55Výsonín mužiCRTomáš Vít
66Hlinsko mužiCRTomáš Vít
77Rosice CRTomáš Vít
88Lukavice CRTomáš Vít
99Smidary ženyHKTomáš Vít
1010Dolní Bečva MuziVSMartin
1111Otradov mužiCRMiroslav Kusý
1212Rychnov ženyCRMiroslav Kusý
1313Mokrýšov mužiCRTomáš Vít
1414Nová Ves u Světlé HBVávris
1515Seč CRFilip Kružík
1616Komárov muži APATomáš Vít
1717Svídnice mužiCRTomáš Vít
1818Srch PALeoš Panchártek
1919Svinčany PAOndra Kolibík
2021Komárov muži BPATomáš Vít
2122Hrobice PAOndra Kolibík
2223Slatiňany CRTomáš Vít
2324Mrákotín Muži ACRTomáš Vít
2425Krouna MuziCRTomáš Vít
2526Stéblová Muži APATomáš Vít
2627Dašice MuziPATomáš Vít
2728Třebihošť mužiTUMartin
2829Mrákotín Muži BCRTomáš Vít
2930Stéblová Muži DPATomáš Vít
3031Vinary CRTomáš Vít
3132Hlinsko ŽenyCRTomáš Vít
3233Dolní Újezd MužiSYTomáš Vít
3334Stéblová ŽenyPATomáš Vít
3435Oplocany Muzi okr.PrerovPRPetr Kadaník
3536Česká Bělá BHBMichal Semerád
3637Dolní Újezd ŽenySYTomáš Vít
3738Hlinsko CRTomáš Vít
3839Pohled zenyHBJakub Vašíček
3940Holice ŽenyPATomáš Vít
4041Oplocany ŽenyPRJana Bitalová
4142Srch "J" - mužiPALeoš Panchártek
4243Příložany mužiTRTomáš Vít
4344Pohled HBJakub Vašíček
4445Krásná Ves MBLukáš Novotný
4546Zderaz ACRJan Tměj
4647Dolní Čermná MužiUOTomáš Vít
4748Holice ženy BPATomáš Vít
4850Bučina MuziUOTomáš Vít
4951Zderaz BCRJan Tměj
5052Náchod MužiTATomáš Vít
5154Dolní Holetín MužiCRTomáš Vít


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svinčany PA15,5315,8315,832013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Srch PA--15,862014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Velký Třebešov NA--15,872014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Výsonín CR--16,482014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rosice CR--16,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kostelec u Heřmanova Městce CR16,9816,6516,982013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlinsko CR--17,092014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rohovládova Bělá PA--17,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pomezí SY--17,462014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malinné CR--17,542014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rosice CR17,8717,2517,872013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lukavice CR--17,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedmpány BN18,0318,1018,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Svinčany PA--18,112014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mrákotín CR--18,202014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kameničky CR18,7018,5318,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bezděčí u Trnávky SY--18,982014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hlinsko CR18,5019,2419,242013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Blatno CR19,3418,7519,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dašice PA19,1719,9419,942013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Skuteč CR20,3920,8420,842013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vinary CR21,1920,8821,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kostelec u Heřmanova Městce CR--21,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Choltice PA--22,912014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Prosetín CR24,4425,7325,732013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Komárov PA--26,562014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrochův Týnec CR25,2227,1327,132013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dašice PA--27,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Seč CR--30,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vinary CR--40,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Srch PA41,7029,0341,702013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svídnice CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Čeperka PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kosmonosy MBNP14,85NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Smidary HK--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Choltice PANP15,83NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Holice PA--20,102014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice PA20,3521,0221,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlinsko CR--23,832014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Moravany CR33,4732,3933,472013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hrobice PA--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pokřikov CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Prosetín CRNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Prosetín CR--NP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlinsko CRNP24,36NP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Choltice PANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/12/14 Prosetín, O vánočního kapra 2B
-
2014/05/17 Prosetín, Otevřená Župní soutěž
-
2014/07/25 Prosetín, Noční soutěž na 2B
-
2014/12/13 Prosetín, O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2015/07/24 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2015/12/12 Prosetín, 3. ročník soutěže O vánočního kapra
-
2016/07/22 Prosetín, Noční soutěž na 2B + nejrychlejší náběr
-
2016/12/10 Sportovní areál Prosetín, IV. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, s FireTV
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/01/21 Brně - Městská hala Vodova, Štafeta 4x60 (2x2x60m)
-
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/02/19 Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2017/04/15 Dašice, hřiště, Memoriál Antonína Hory, paralelní soutěž v PÚ
-
2017/04/22 Náměstí TGM, 3. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2017/04/22 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/24 Knínice, hříště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/02 Študlov fotbalové hřiště, XI. ročník Memoriálu Jindřicha Polácha
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medajlu starostu obce Letničie
-
2017/08/12 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2017/08/18 Kozmice, hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka (noční)
-
2017/08/20 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, kolo MSP 2017, 3B
-
Kdy Kde Liga