Pšánky 2016 - 9. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 11. 09. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 08. 2016 20:00
Konec rezervace: 10. 09. 2016 23:59
Začátek tipování:  11. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 11. 09. 2016 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-7183.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJFilip Pustějovský
22Podůlší BéčkoJCMartina Panožková
33Čeperka PAMichal Tydrych
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUMartínek z Dubence
77Bystřec  AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Jinolice  RenmotorJCHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Pšánky HKHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Pajer
1414Letohrad - Kunčice  CUOHonza Pajer
1515Bystřec  BUOHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Červený Kostelec NATomáš Karásek
2020Dolní Měcholupy ABTomáš Zubr
2121Germany ( Německo ) -Tomáš Zubr
2222Pšánky HKTomáš Zubr
2323Dobšín -ObrubceMBPepa Adam
2424Košťálov SMTomáš Tulach
2525Karlinky LIPetr Augusta
2626Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
2727Choustníkovo Hradiště TUMartínek z Dubence
2828Oponešice TRJosef Navrátil
2929Karlinky LIPetr Augusta
3030Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3131Horní Měcholupy ABVáclav Zubr
3232Jeníkovice HKMatěj Potůček
3333Chrášťany LTMiloš Zeman
3434Rokytno PAMichal Tydrych
3535Třebihošť TUMartin
3636Urbanice GHKZdeněk Jandera
3737Velichovky NAHonza Pajer
3838Srch PALeoš Panchártek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vitiněves JCHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Rokytno PAHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Dolní Přím HKHonza Pajer
77Libuň JCHonza Pajer
88Libňatov TUHonza Pajer
99Nepomuky UOKateřina Krudencová
1010Košťálov SMTomáš Tulach
1111Dlouhá Ves RKPepa Malý
1212Karlinky LIPetr Augusta
1313Smidary HKEliška Rosůlková
1414Karlinky LIPetr Augusta
1515Letohrad - Červená UOadus
1616Chrášťany LTBarča Škodová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,1816,3616,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK--16,502015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC--16,852015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,7316,9016,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Letohrad - Orlice UO16,9016,8516,902013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,9916,9216,992014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jablonec nad Jizerou SM19,9720,4517,002013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vitiněves JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC17,1417,1517,152014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO17,1817,1217,182014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrášťany LT17,1916,5317,192014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC17,2317,2717,272013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jablonec nad Jizerou SM17,2717,2517,272014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM17,2117,4517,452013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chrášťany LT--17,462015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UO--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice UO17,0917,5917,592014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Orlice UO--17,712015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krásná Ves MB--17,732015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rokytno PA--17,942015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice UO--17,982015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MB--18,012015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libuň JC--18,042015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benešov u Semil SM--18,102015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libňatov TU18,1117,3718,112014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nepomuky UO--18,212015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nevcehle JI--18,372015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myštěves HK--18,462015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Červená UO18,6218,5118,622013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Košťálov SM--18,672015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libňatov TU--18,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK--18,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO18,7518,3818,752014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libňatov TU18,8118,6118,812013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Přím HK--18,842015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dolní Přím HK18,7618,8518,852013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Kunětice PA18,9418,7718,942013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Kunčice UO19,0917,5319,092013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Myštěves HK19,1218,2319,122013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jeřmanice LI19,1319,0019,132014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dolní Přím HK18,2919,3119,312014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Rohovládova Bělá PA18,7919,4319,432014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Jeníkovice HK19,4619,5019,502013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Benešov u Semil SM18,0519,5519,552014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Lodín HK18,1719,5519,552013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Košťálov SM19,6018,9319,602014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dolní Přím HK--19,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dlouhá Ves RK18,5119,9019,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Letohrad - Červená UO19,9718,9519,972014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dlouhá Ves RK--20,132015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Trnov RK19,5120,3620,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nepomuky UO--20,502015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Karlinky LI--20,612015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Roudnice HK--20,922015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Kunčice UO--21,122015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Roudnice HK--21,532015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chrášťany LT--21,712015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Roudnice HK21,9221,7821,922014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Karlinky LI23,0722,4723,072014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Slatiny JC25,3718,5025,372014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Dubenec TUNPNPNP2014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Benešov u Semil SM--NP2015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2017/05/21 Velký Třebešov, 40.ročník soutěže
VČHL
2017/06/10 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga