Pšánky 2017 - 13. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Pšánky
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 10. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 27. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 09. 09. 2017 23:59
Začátek tipování:  10. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-psanky-8221.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Podůlší BéčkoJCMartina Panožková
23Čeperka NPALeoš Kříž
34Hrobice PAHonza Pajer
45Moravany PAHonza Pajer
56Dubenec TUHonza Pajer
67Bystřec AUOHonza Pajer
78Roudnice HKHonza Pajer
89Zderaz ACRHonza Pajer
910Trnov RKHonza Pajer
1011Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1112Myštěves HKHonza Pajer
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1314Pšánky HKHonza Pajer
1416Velký Třebešov NAHonza Pajer
1517Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1618Bašnice JCHonza Pajer
1719Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
1820Stéblová DPAPatrik Kučera
1922Košťálov SMLenka Poloprutská
2023Oponešice TRJosef Navrátil
2124Pšánky HKVáclav Zubr
2225Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
2326Drahňovice BNDaniel Košata
2427Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Libuň JCLucie Samková
77Nepomuky UOKateřina Krudencová
88Letohrad - Červená UOadus
99Semtín ExplosiaPAMichaela Knížková
1010Košťálov SMLenka Poloprutská
1111Jeřmanice LIJan Kühnel
1212Krásná Ves MBBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,1816,3616,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK--16,502015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM--16,692017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK--16,792017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC--16,852015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,9016,8516,902013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vitiněves JC16,7316,9016,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK16,9916,9216,992014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jablonec nad Jizerou SM19,9720,4517,002013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vitiněves JC--17,092015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Krásná Ves MB--17,102017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC--17,142017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC17,1417,1517,152014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Orlice UO17,1817,1217,182014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chrášťany LT17,1916,5317,192014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jablonec nad Jizerou SM17,2717,2517,272014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libuň JC17,2317,2717,272013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benešov u Semil SM17,2117,4517,452013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolní Přím HK--17,452017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chrášťany LT--17,462015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO--17,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO--17,582017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice UO17,0917,5917,592014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Orlice UO--17,712015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krásná Ves MB--17,732015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Semtín ExplosiaPA--17,882017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rokytno PA--17,942015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice UO--17,982015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Krásná Ves MB--18,012015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Červená UO--18,042017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libuň JC--18,042015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Benešov u Semil SM--18,102015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Libňatov TU18,1117,3718,112014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO--18,212015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hrobice PA--18,342017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nepomuky UO--18,342017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nevcehle JI--18,372015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK--18,462015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Červená UO18,6218,5118,622013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Košťálov SM--18,672015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Myštěves HK--18,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Libňatov TU--18,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nepomuky UO18,7518,3818,752014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Libňatov TU18,8118,6118,812013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolní Přím HK--18,842015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Přím HK18,7618,8518,852013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kunětice PA18,9418,7718,942013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Kunčice UO19,0917,5319,092013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Myštěves HK19,1218,2319,122013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jeřmanice LI19,1319,0019,132014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Holice PA--19,142017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Dolní Přím HK18,2919,3119,312014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rohovládova Bělá PA18,7919,4319,432014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Jeníkovice HK19,4619,5019,502013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Benešov u Semil SM18,0519,5519,552014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lodín HK18,1719,5519,552013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Košťálov SM19,6018,9319,602014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dolní Přím HK--19,732015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dlouhá Ves RK18,5119,9019,902014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Červená UO19,9718,9519,972014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Roudnice HK--19,972017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dlouhá Ves RK--20,132015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Trnov RK19,5120,3620,362013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nepomuky UO--20,502015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Karlinky LI--20,612015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Roudnice HK--20,922015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Letohrad - Kunčice UO--21,122015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Roudnice HK--21,532015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chrášťany LT--21,712015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Roudnice HK21,9221,7821,922014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Trnov RK--22,852017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Karlinky LI23,0722,4723,072014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Slatiny JC25,3718,5025,372014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Benešov u Semil SM--NP2015/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dlouhá Ves RK--NP2017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dubenec TUNPNPNP2014/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/09/16 Sportovní areál Pšánky, O pohár starosty Obce
-
2013/09/15 Pšánky, 12. kolo VCHL, 16. ročník O pohár starosty obce
VČHL
2014/09/14 Pšánky, 12. kolo VČHL
VČHL
2015/06/20 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2015/09/13 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2016/09/11 Pšánky, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga