Radíkov 2017 - Noční Radíkov CUP 2017

Liga: -
Místo: Radíkov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 27. 05. 2017 21:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica
Telefon:  +420776133607

Začátek rezervace: 25. 04. 2017 18:00
Konec rezervace: 26. 05. 2017 21:30
Začátek tipování:  27. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2017 00:00
Zadal: Lucie Dreiseitlová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  http://www.sdhradikov.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Program: do 21:15 hod. - prezence družstev (platí i pro družstva žen)!!!

               21:30 hod. - nástup a zahájení soutěže

Místo konání: Radíkov, fotbalové hřiště, povrch travnatý, prostor základny asfaltový, prostor tratě osvětlen

Kategorie: muži, ženy

Disciplína: Požární útok: muži, ženy – 2B (dle platných pravidel Extraligy ČR 2017 - naleznete na: www.extraliga-pu.cz)

Startovné: 200 Kč - muži, ženy

Informace: tel.: 776 133 607 p. Hynčica, www.firesport.cz , www.sdhradikov.cz 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-radikov-8671.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Opatovice PRDalibor Vašíček
22Lešná VSLucie Dreiseitlová
33Jasenice VSLucie Dreiseitlová
44Milotice nad Bečvou ženyPRLucie Dreiseitlová
55Zahnašovice KMLucie Dreiseitlová
66Prchalov ANJLucie Dreiseitlová
77Radíkov ženyPRLucie Dreiseitlová
88Hranice PRLucie Dreiseitlová
99Milotice nad Bečvou PRLucie Dreiseitlová
1010Zahnašovice ženyKMLucie Dreiseitlová
1111Tošovice NJLucie Dreiseitlová
1212Prchalov BNJLucie Dreiseitlová
1313Stachovice NJLucie Polášková
1414Střítež nad Ludinou MužiPRMichal Brázda
1515Louky MužiZLpeca
1616Hrabůvka PRHonza
1717Odry NJLucie Dreiseitlová
1818Velká Lhota VSJosef Sabo
1919Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2020Opatovice ženyPRNikol Romanová
2121Loukov MužiKMLukáš Pecháček
2222Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
2323Šumvald OLBoB Kobylka
2424Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2525Loukov ženyKMmarta
2626Střítež nad Ludinou ŽenyPRMichal Brázda
2727Luboměř NJDaniel Peřina
2828Paršovice ženyPRTereza Růžičková
2930Brusné mužiKMVlastimil Hynčica
3031Čechy PRRoman Hynčica
3132Kožušany OLRoman Hynčica
3233Šumvald OLBoB Kobylka
3334Čechy ženyPRRoman Hynčica
3435Podolí PRBřeťa Koplík
3536Bělá mužíOPPatrik Holuša
3637Podolí MužiVSPavel Barbořák
3738Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
3839Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
3940Bělá ženyOPPatrik Holuša
4041Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
4142Vlčnov NJLucie Dreiseitlová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,0516,1316,132014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ--16,242015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Lavičky ZR16,1416,3816,382016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nevcehle JI16,3016,4416,442012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Starý Lískovec Sport BM16,2616,4416,442016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI--16,452015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lavičky ZR16,4616,5516,552014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO16,2416,5716,572016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olšovec PR16,5916,5916,592013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olšovec PR16,5916,5916,592013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Jankov BN--16,602015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Plumlov PV16,6016,4916,602015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5516,6316,632016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR16,4716,6516,652013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bašnice JC--16,662015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC16,6616,4016,662016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jinolice RenmotorJC--16,672015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lavičky ZR16,7016,5116,702009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,742015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Prchalov NJ16,7516,4416,752014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jankov BN16,7716,7416,772016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Plumlov PV16,6916,7816,782014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Trnava TR16,4716,7816,782016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Petrovice BTR16,7916,7716,792010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Prchalov NJ16,5116,8216,822016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Prchalov NJ16,1116,8416,842016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC16,6416,8416,842014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevcehle JI16,8516,8916,852008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velké Hoštice OP16,8516,5316,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plumlov PV16,8516,3016,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice BUO16,4916,8516,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Radíkov PR16,6516,8616,862010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radíkov PR16,6516,8516,862010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Letohrad - Kunčice BUO16,8716,6016,872014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Žernovník BK16,8716,6816,872013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Pasohlávky BV16,8816,8516,882013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Trnava TR16,8316,8916,892008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Olešná HB16,4416,8916,892016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Neplachovice OP16,9116,9016,912013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Špičky PR--16,912015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9116,8616,912013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Trnava TR--16,932015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stará Říše JI16,6016,9516,952013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lavičky ZR--16,952015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kunovice VS16,9518,5416,952012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Olšovec PR--16,962015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Zahnašovice KM16,7716,9816,982015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lhenice TP17,0016,7217,002008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Plumlov PV16,9517,0017,002009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Petrovice TR16,9117,0417,042010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jinolice JC17,0416,9017,042013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jinolice RenmotorJC17,0516,6017,052012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Jinolice JC17,0516,9417,052010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Stará Říše JI17,0516,5517,052016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,0516,2217,052014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nevcehle JI16,6117,0717,072009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sychotín BK17,0716,5517,072014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Letohrad - Kunčice BUO16,8817,0717,072016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Petrovice TR17,0816,9617,082013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Starý Lískovec Sport BM16,6517,0817,082014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Babice VS17,0816,7817,082016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Libuň JC--17,102015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Vrbětice ZL16,9017,1117,112009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Plumlov PV17,1117,0417,112008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Litava BO17,1117,0917,112008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Vrbětice ZL16,9017,1117,112009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Svoboda OP16,9617,1217,122016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bříšťany JC16,9017,1217,122014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Pasohlávky BV17,1316,9917,132012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Žernovník BK17,1516,5217,152014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lhotky Sport ZR17,1516,7317,152016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bolatice OP17,1617,0617,162016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Bohdalín PE--17,162015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Olšovec PR17,1716,9417,172012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Špičky PR17,1717,0117,172010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Olšovec PR17,1716,9417,172012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mistřín HO16,9917,1717,172014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Špičky PR17,1717,0117,172010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Čechtín TR--17,182007/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Čechtín TR--17,182007/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Valšovice (Hranice VI) PR17,1917,0617,192014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Valšovice (Hranice VI) PR17,1917,0617,192014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Kunovice VS16,6017,2017,202015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mladcová ZL16,8717,2217,222013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Mladcová ZL16,8717,2217,222013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Valšovice (Hranice VI) PR--17,232015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Hněvošice OP16,8317,2317,232014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Pasohlávky BV--17,232015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Luboměř NJ--17,232015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Vrbětice ZL17,2417,2217,242010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Chrášťany LT--17,262015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žernovník BK17,2617,0017,262010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8917,2717,272010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Petrovice TR16,7117,2817,282014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Trnava TR16,6717,2817,282010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Plumlov PV--17,292015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Olšovec PR16,9817,2917,292008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Olšovec PR16,9817,2917,292008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Benetice TR16,6117,2917,292012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Horní Poříčí BK16,9817,2917,292013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Milotice nad Bečvou PR18,0918,2318,232015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Špičky PR18,6318,7218,722015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Rychlov KM19,3619,3919,392015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Radíkov PR22,5122,3422,512015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Loukov KM18,8524,5724,572015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Drahotuše (Hranice IV) PR24,6624,6924,692015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Klokočí PR41,7220,7441,722015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/06/30 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH
EXČR
1997/06/29 Radíkov, PR, O pohár starosty SDH
EXČR
1998/06/28 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH
EXČR
1999/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2000/06/25 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2001/06/24 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2002/06/30 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2003/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2003/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2004/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2004/06/27 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2005/06/26 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2005/06/26 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2006/06/25 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2006/06/25 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2007/06/24 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2007/06/24 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2008/06/29 Radíkov, PR, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2008/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2009/06/28 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2009/06/28 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2010/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2010/06/27 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2011/06/26 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2012/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2012/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2013/06/30 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2013/06/30 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2014/06/15 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2014/06/15 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2015/05/17 Radíkov, Radíkov CUP
-
2015/06/14 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2015/12/05 Celkové vyhlášení, Vyhlášení Extraligy HVP ČR v PÚ 2015
EXČR
2016/05/21 Radíkov, NOČNÍ Radíkov Cup 2016
-
2016/05/29 Radíkov, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2016/06/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Pohár SDH Radíkov
VCPR
2017/05/28 Radíkov, O putovní pohár SDH Radíkov
FSCR
2017/07/02 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2017/06/10 Horní Dubňany,hřiště, pohar starostky obce,2B
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Oprechtice, XVI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/17 Oprechtice, IX.ročník Climart cup
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
Kdy Kde Liga