Radimovice 2017 - Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  +420 482 428 601

Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  05. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhplus.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-8175.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Prchalov NJMartin Ondra
22Krasonice JILukáš Pivonka
33Štrbice TPika
44Trnava TRPavel Hnízdil
55Oponešice TRJosef Navrátil
66Dolní Měcholupy Rohovládova BěláABKuba Bažant
77Košťálov SMTomáš Tulach
88Chrášťany  LTHonza Adamec
99Velké Hoštice  OPHonza Adamec
1010Trnov RKdavid rohlena
1111Pasohlávky  BVHonza Adamec
1212Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1313Jílové u Držkova JNTomáš Tulach
1414Chářovice BNMartin Ondra
1515Plumlov  PVHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1717Útušice PJZdeněk Dědek
1818Stará Říše  JIHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Germany ( Německo ) Team Zella-Martínek z Dubence
2121Trnava  TRHonza Adamec
2222Chotěmice  TAHonza Adamec
2323Bašnice  JCHonza Adamec
2424Lavičky  ZRHonza Adamec
2525Krásná Ves MBJan Macoun
2626Březová LIJirka Havlík
2727Obrubce  MBHonza Adamec
2828Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2929Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
3030Mladoňovice  TRHonza Adamec
3131Únětice  PJHonza Adamec
3232Hrobice  PAHonza Adamec
3333Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3434Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
3535Malá Skála JNRadek Havelka
3636Moravany  PAHonza Adamec
3737Čikov TRVašek Maderák
3838Zeměchy LNLeoš Matyáš
3939Mělník BlataMERadek Svoboda
4040Lhenice TPLenka Vaicová
4141Břehy MBPetr Zavrtálek
4242Germany ( Německo ) Team Zella-Aleš Šrytr
4343Jeřmanice LIJan Kühnel
4444Novosedly STBohuslav Chval
4545Líchovy PBMarek Janoušek
4648Velké Hamry JNJan Hloucal
4760Pšánky HKJakub Doskočil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMTomáš Tulach
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Sloup PZBaďa
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec
1112Nové Dvory LTJirka Šimek
1213Jeřmanice LIJan Kühnel
1314Holice PAVeronika Janusová
1415Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1516Břehy MBHana Prokurátová
1617Myštěves HKVeronika Borůvková
1718Dolní Měcholupy Rohovládova BěláABnepřihlášen
1827Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Radíkov PR15,9715,9515,972017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT15,9016,2616,262016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,412015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíkov OL16,5215,9416,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT16,0416,5716,572014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK--16,582015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychotín BBK16,6016,2916,602016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT16,5516,6016,602017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM16,6816,4216,682017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice UO16,4116,7316,732014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO16,7516,7616,762016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM16,7816,6616,782016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Benešov u Semil SM--16,832015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myštěves HK16,9616,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC16,9616,3216,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rokytno PA17,0016,8217,002017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Říše JI17,0817,0517,082017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Skrochovice OP16,5217,1117,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nevcehle JI16,9917,1117,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Touchovice LN17,1117,2817,282016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM17,3116,7317,312014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MB--17,342015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC--17,392015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vitiněves JC17,4816,8017,482016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov PR17,5316,4817,532016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK17,0717,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jablonec nad Jizerou SM17,6016,9817,602014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála JN17,0517,6217,622016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychotín BK17,6416,9217,642014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dvorce TA17,6117,8017,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nevcehle JI16,6717,8217,822014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libuň JC16,8817,8717,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sloup PZ17,2917,9017,902017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Krásná Ves MB17,6017,9117,912016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nevcehle JI--17,952015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Borovice MB17,0818,0018,002016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dvorce TA17,3118,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bratříkov HuťJN17,6918,0118,012014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Orlice UO--18,032015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Břehy MB17,8318,0918,092016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jablonec nad Jizerou SM--18,172015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Břehy MB17,9618,2718,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vitiněves JC18,3616,4318,362013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malá Skála BéčkoJN17,5718,3718,372014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK18,4616,2818,462017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Malá Skála BečkoJN18,3318,5618,562013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB18,7618,7418,762014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Nové Dvory LT17,7518,8318,832017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Rychlov KM--18,961998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce TA17,4818,9718,972016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Holice PA19,1217,9919,122017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sychotín BK19,1616,4919,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Jeřmanice LI18,8919,4119,412017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Sychrov MB19,4317,6219,432013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Louňovice pod Blaníkem BN19,5917,1419,592016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Libuň JC19,8119,8019,812014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mistřice UH--19,871999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Rychlov KM--19,891999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Rychlov KM--19,931997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Mistřice UH--20,121997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bratříkov JN--20,162015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Výčapy TR--20,191998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Opatovice PR--20,241996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Radimovice LI--20,261999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Mistřice UH--20,291996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Radimovice LI--20,391996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Libuň JC20,4316,8520,432016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Výčapy TR--20,501999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Radimovice LI--20,541997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Vitiněves JC--20,602015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Malá Skála BéčkoJN18,0120,6320,632017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Opatovice PR--20,711998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Karlinky LI--20,712015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Radíkov PR--20,781998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Jeníkovice HK20,9019,6620,902013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad UO--21,091998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Libuň JC21,3320,5321,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Radimovice LI--21,451998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  nerozlišeno ---21,641996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Rychlov KM--21,681996/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Benešov u Semil SM--21,721999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Mistřice UH--21,851998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Radíkov PR--21,861999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bratříkov JN18,9322,1722,172016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Opatovice PR--22,421997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Tečovice ZL--22,441997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Měcholupy LN--22,741998/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Benešov u Semil SM22,7622,5122,762013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Lhenice TP--22,901999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Raspenava LI--23,051999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Košťálov SM23,3423,5123,512016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Výčapy TR--23,701997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Obrubce MB23,7024,1024,102016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Jeřmanice LI18,5024,1524,152013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Benešov u Semil SM--24,811997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Břehy MB24,8819,7624,882017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  nerozlišeno ---25,501997/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Jablonecké Paseky JN--25,721999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Měcholupy LN--25,891999/08/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Bratříkov JN26,3325,6326,332017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/09 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/10 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/07 Velké Hoštice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěves - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga