Radimovice 2017 - Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Radimovice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 08. 2017 11:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  +420 482 428 601

Začátek rezervace: 06. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  05. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00
Zadal: Denis Balounová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhplus.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-radimovice-8175.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
17Prchalov  NJHonza Adamec
28Babice  VSHonza Adamec
39Velké Hoštice  OPHonza Adamec
410Chrášťany  LTHonza Adamec
511Pasohlávky  BVHonza Adamec
612Bohdalín  PEHonza Adamec
713Pravčice  KMHonza Adamec
814Krotějov  SportTAHonza Adamec
915Plumlov  PVHonza Adamec
1016Letohrad JeleniUOMartin Ondra
1117Olešná  HBHonza Adamec
1218Stará Říše  JIHonza Adamec
1319Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1420Oponešice  TRHonza Adamec
1521Trnava  TRHonza Adamec
1622Chotěmice  TAHonza Adamec
1723Bašnice  JCHonza Adamec
1824Lavičky  ZRHonza Adamec
1925Zahnašovice  KMHonza Adamec
2026Chářovice  BNHonza Adamec
2127Obrubce  MBHonza Adamec
2228Lhotky Sport  ZRHonza Adamec
2329Zlatá Olešnice  JNHonza Adamec
2430Mladoňovice  TRHonza Adamec
2531Únětice  PJHonza Adamec
2632Hrobice  PAHonza Adamec
2733Rohovládova Bělá  PAHonza Adamec
2834Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
2935Radostín nad Oslavou  ZRHonza Adamec
3036Moravany  PAHonza Adamec
3137Čikov  TRHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice  KMHonza Adamec
22Chrášťany  LTHonza Adamec
33Stará Říše  JIHonza Adamec
44Libuň  JCHonza Adamec
55Dvorce  TAHonza Adamec
66Louňovice pod Blaníkem  BNHonza Adamec
77Radíkov  PRHonza Adamec
88Skrochovice  OPHonza Adamec
99Rokytno PAMartin Ondra
1010Benešov u Semil  SMHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3116,0316,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI15,8316,3116,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ16,2216,3516,352016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Stará Říše JI16,5616,5116,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velké Hoštice OP16,3116,6116,612016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lhotky Sport ZR16,5316,7016,702014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,7216,5916,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bašnice JC16,8216,7616,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,3216,8216,822015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnava TR16,5616,8716,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov NJ16,3316,8916,892015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lavičky ZR16,8816,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR16,5417,0117,012014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR17,0316,5917,032015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Libuň JC16,5217,0317,032013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žernovník BK16,9717,0517,052014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohdalín PE16,5917,0517,052016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Slavětín LN17,0616,9117,062014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jinolice JC16,8617,0717,072013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lhotky Sport ZR16,9017,1017,102016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pšánky AHK17,1117,0017,112013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nevcehle JI17,1316,8917,132013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sychotín BK16,6117,1417,142014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bašnice JC17,1416,8017,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jinolice RenmotorJC16,2117,1617,162014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Letohrad - Kunčice CUO16,4517,1817,182016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jinolice RenmotorJC16,5517,1917,192015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olšovec PR16,8117,2217,222013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Plumlov PV17,2216,2517,222016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kosmonosy MB17,2316,9417,232015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Stará Říše JI16,8617,2417,242013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Starý Lískovec Sport BM17,2816,7117,282013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jinolice RenmotorJC17,3116,6517,312016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Petrovice TR17,3217,2417,322014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Špičky PR17,2417,3217,322013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Libuň JC17,0017,3417,342014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Plumlov PV17,3416,3417,342013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bohdalín PE17,3517,3117,352014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sychotín BK17,3716,5417,372013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Plumlov PV17,4817,4717,482014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jankov BN16,5817,5017,502015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Plumlov PV17,5117,3017,512015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Chrášťany LT17,5117,4417,512014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,5116,9517,512013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Oponešice TR16,4217,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Tuř JC17,4817,5617,562015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Tatobity SM17,0917,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Slavětín LN17,1117,5717,572016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Velké Hoštice OP17,4217,5717,572013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Letohrad - Kunčice BUO17,0617,6117,612014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bohdalín PE17,6117,1017,612015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Pasohlávky BV17,6517,0117,652013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chotěmice TA17,6517,3617,652015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Hodějice VY17,6717,4417,672015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Lhenice TP17,6717,0217,672013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Jankov BN17,6816,8117,682013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Tatobity SM17,7117,4017,712014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chrášťany LT16,9217,7217,722016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Dvorce TA17,8316,9517,832016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Trnov RK17,8417,5217,842014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Trnava TR17,8517,1017,852015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tatobity SM17,5517,8717,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Tatobity SM17,8817,6017,882015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Žernovník BK17,8617,9217,922013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Starý Lískovec Sport BM17,8217,9317,932015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Tuř JC16,8417,9817,982014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Pšánky HK18,0017,3318,002016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Letohrad - Orlice UO16,6818,0718,072016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chotěmice TA18,1818,0318,182016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Čeperka NPA18,2518,2018,252014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Letohrad - Kunčice BUO17,2118,3018,302016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Radíkov PR--18,311998/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Petrovice TR--18,351999/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Jirkov JN18,0318,3818,382013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Letohrad - Kunčice BUO16,9218,4018,402013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Radimovice LI--18,591999/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mistřice UH--18,641998/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Štrbice TP18,6517,7518,652014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Karlinky ALI17,3518,6618,662013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Žebnice PS18,2418,6718,672014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Slapy TA18,0418,6818,682015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Velký Třebešov NA18,2518,6818,682014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Radíkov PR--18,741999/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Velký Třebešov NA18,7518,3118,752013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Letohrad - Kunčice CUO17,2318,8118,812015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mistřice UH--18,821999/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Sychrov BMB17,4718,8718,872016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Letohrad - Kunčice CUO17,7118,9018,902014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Radimovice LI--18,931997/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Malá Skála JN18,1818,9318,932015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Podůlší BJC17,4518,9918,992014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Slapy TA17,7618,9918,992014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Slavětín LN19,1017,5219,102013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Čechtín TR--19,161999/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Krásná Ves MB18,8419,1619,162016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nová Ves OV--19,181999/08/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dobšín MB18,8719,1919,192013/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Jílové u Držkova JN18,7119,2119,212015/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Jablonec nad Jizerou SM19,2718,5219,272014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Opatovice PR--19,271998/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/03 Chvalovice, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/06/04 Pasohlávky, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/01 Babice, O pohár starosty SDH Babice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/02 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/09 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/30 Karolín, O pohár obce Karolín - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/20 Podsedice, O pohár SDH Chrášťany - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga