Rapšach 2017 - VCT Rapšach

Liga: VCT
Místo: Rapšach
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 19. 08. 2017 13:00
Kontakt:   Stanislava Pytlová
Telefon:  734838758

Začátek rezervace: 06. 08. 2017 18:00
Konec rezervace: 18. 08. 2017 18:00
Začátek tipování:  19. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rapsach-8249.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rapšach JHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Stříbřec JHLáďa Frantík
44Halámky JHJan Prokes
55Slavošovice CBKuba Kohoutek
66Hamr JHMichal Szokol
77Příbraz JHMartin Neumann
88Mníšek JHJan Zahradník
99Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1010Lásenice JHMartin Janků
1111Višňová JHAleš
1212Frahelž JHJan Slipka
1313Stajka JHLuboš Petr
1430Chlum u Třeboně JHPavla Mesárošová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rapšach JHJan Zahradník
22Chlum u Třeboně JHPavla Mesárošová
33Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
45Staňkov JHHasiči Staňkov
56Lásenice JHMartin Janků
67Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
78Stříbřec JHKateřina Jonáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH18,7519,4419,442017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Slavošovice CB19,8820,0620,062017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mníšek JH20,3320,5120,512017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH19,4120,8220,822017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8121,4221,422017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stříbřec JH19,2321,5121,512017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Halámky JH21,0721,8621,862017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Halámky BJH22,8423,1123,112017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frahelž JH20,4924,9824,982017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Višňová JH26,1728,0228,022017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Příbraz JH31,9933,5833,582017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Rapšach JH29,2351,2951,292017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Hamr JH49,9870,6570,652017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2017/08/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga