Raspenava 2017 - FNC Raspenava

Liga: FNC
Místo: Raspenava
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 08. 07. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Raspenava
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 06. 2017 20:00
Konec rezervace: 08. 07. 2017 00:00
Začátek tipování:  28. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 08. 07. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Di-Raspenava-1644168232521666/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-8232.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Křížkový Újezdec PHKarel K
22Nová Ves LILukáš Pokorný
33Příchovice JNJan Kupka
44Doubravička MBPetr Šifta
55Raspenava LIFNC
66Karlinky LIFNC
77Chyjice JCTomáš Mikolášek
88Desná I JNFNC
99Frýdlant LIFNC
1010Pěnčín JNMarek Mrkvička
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Raspenava LILuboš Roušal
1313Krásná Ves MBJan Macoun
1414Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1515Škodějov SMTomáš Zelenka
1616Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
1717Záskalí LIhasici Bezaskovice
1818Hradčany LITomáš Marvan
1919Janův Důl LIHonza Mašek
2020Pěnčín JNMAD Matthew
2121Frýdštejn JNVáclav Matura
2222Košťálov SMTomáš Tulach
2323Raspenava LužecLISDH Lužec
2425Nové Město pod Smrkem LIMaxim Popovič
2526Mělník BlataMEMilan Corna
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Raspenava BLIFNC
24Karlinky LISDH Karlinky
35Příchovice JNJan Kupka
46Košťálov SMTomáš Tulach
57Frýdlant LIFilip Kokta
68Raspenava ALIFNC
79Jeřmanice LIIveta
810Zlatá Olešnice JNJan Kupka
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCAles Rozum
22Karlinky LIFNC
33Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Dalešice JNDavid Beránek
66Příchovice JNJan Kupka
77Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
88Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
99Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1010Doubravička MBPetr Šifta
1111Smržovka JNJan Sajewicz
1212Hradčany LITomáš Marvan
1313Škodějov SMTomáš Zelenka
1414Záskalí LIhasici Bezaskovice
1515Chyjice JCTomáš Mikolášek
1616Mělník BlataMEMilan Corna
1717Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1818Lučany nad Nisou JNKlára Dušková
1919Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
2020Rozstání LIAleš Korda
2121Janův Důl LIHonza Mašek
2223Desná I JNDavid Hejcman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2615,7715,772014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála JN15,7315,9715,972014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Karlinky LI15,2216,0616,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lestkov SM15,5016,1316,132014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jílové u Držkova JN15,1616,1816,182014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradčany LI15,8716,6216,622016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Frýdštejn JN16,6515,5816,652016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Smidary HK16,7315,3816,732016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ16,8316,9016,902014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Hamry JN16,7116,9316,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI16,2516,9516,952014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nová Ves LI16,7417,0817,082016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pěnčín JN17,1316,7317,132016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bukovina, Turnov SM15,7217,1417,142014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM16,4717,2217,222016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Příšovice LI16,4117,3217,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Janův Důl LI17,4716,5717,472016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jílové u Držkova JN17,5217,2317,522016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI16,7417,7317,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,9617,7517,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB17,8416,7917,842016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,8616,3317,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Škodějov SM16,8918,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bukovina, Turnov SM16,6818,1218,122016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Krásná Ves MB17,3918,2718,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Příchovice JN17,5818,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Roudný JN20,2217,8220,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ludvíkov pod Smrkem LI19,0120,4120,412016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Košťálov SM20,1820,4320,432016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velké Hamry JN20,0920,6220,622014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Záskalí LI21,4420,5321,442016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Ves LI22,2722,3322,332014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Raspenava LI21,8222,3522,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Karlinky LI22,4022,9422,942014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nová Ves u Bakova MB22,9723,4723,472014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Raspenava LI27,2018,0127,202014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Košťálov SM27,7326,7427,732014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeřmanice LI30,0627,7530,062014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Záskalí LI31,5232,2832,282014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Postoloprty LN39,2259,4559,452014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Odolenovice JN62,5162,6962,692016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Karlinky DorostLI64,4264,4964,492014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chrastava LI42,7049,56NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Nové Město pod Smrkem LI34,3220,18NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Maršovice JNNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Lužec LN19,3119,79NP2016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,7516,5316,752016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM17,7217,2617,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sychrov MB--17,962013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB--18,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Krásná Ves MB18,4817,9418,482014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jeřmanice LI18,5418,6318,632016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála AJN18,9019,1019,102014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK--19,132013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Těpeře JN19,4018,9619,402016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Huť JN--19,622013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Frýdlant LI20,2120,0520,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jeřmanice LI20,5621,2221,222014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC--21,722013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kosořice MB21,9421,6521,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LI22,0621,8922,062016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice DorostenkyLI22,5122,3922,512014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Hanychov, Liberec VIII LI21,8922,8022,802016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov SM21,1322,9322,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Karlinky LI22,9523,6723,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN--23,812013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Raspenava BLI22,5524,0024,002016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Košťálov SM23,4624,6724,672014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bulovka LI--24,992013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratříkov JN--25,602013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bulovka LI223,3326,5226,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Raspenava ALI26,8626,5726,862016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Benešov u Semil SM--31,462013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála BJN21,7235,2135,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chrastava LI38,9237,0538,922016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdlant LI--44,182013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Smidary HK46,3747,7247,722016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bulovka LI51,3753,3053,302016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Borovice MB--NP2013/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/09/08 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2008/09/13 Raspenava, LI, Smědavský pohár
JL
2010/09/11 Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR
JL
2013/09/14 Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár
JL
2014/07/12 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2014/11/08 Raspenava, Raspenava, Česká beseda
FNC
2015/07/11 Raspenava, Pohár starosty Města
FNC
2016/07/09 Raspenava, 6. kolo Raspenava
FNC
2017/07/08 Raspenava, FNC Raspenava
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže