Řepeč 2018 - O pohár starosty obce Řepeč

Liga: THL
Místo: Řepeč
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 08. 2018 13:00
Kontakt:   Ondřej Mrzena
Telefon:  601 242 102

Začátek rezervace: 04. 08. 2018 13:00
Konec rezervace: 04. 08. 2018 13:00
Začátek tipování:  04. 08. 2018 00:00
Konec hlasování: 04. 08. 2018 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-repec-9322.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce ATA--16,452015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Louňovice pod Blaníkem BBN--16,662015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dvorce ATA16,3816,9116,912014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dvorce ATA15,4717,0917,092013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dvorce ATA17,1916,6117,192016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Včelnice JH17,4417,3017,442013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chotěmice TA17,6417,0017,642014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ústrašice TA17,3317,8217,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dvorce BTA17,8218,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou APE--18,152015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dvorce BTA17,7218,2518,252013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou APE18,3518,4218,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrbonín TA18,1918,4318,432013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ústrašice TA18,5418,1518,542013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou APE18,6118,0518,612013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chotěmice TA18,7618,3518,762016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou BPE18,5618,7718,772014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dvorce BTA18,6918,8018,802017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Zhoř u Tábora TA17,8218,9018,902017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce BTA--18,912015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chotěmice TA--18,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slapy TA19,0318,7319,032017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústrašice TA18,1619,1419,142016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Včelnice JH--19,252015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ústrašice TA19,2618,7319,262012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Smrkov TA19,3119,4619,462016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dvorce BTA18,3219,4719,472012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chotěmice TA19,6918,1019,692012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Smrkov TA--19,772015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zdešov JH17,6119,8319,832014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Daměnice BN19,9018,6119,902017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Bezděčín TA17,0820,0220,022017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chrbonín TA19,6020,3120,312012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zdešov JH20,1720,3920,392017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zhoř u Tábora TA--20,542015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Včelnice JH18,1420,5920,592016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Smrkov TA20,6619,4020,662017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chotěmice TA20,4520,7620,762017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chotěmice TA20,3720,8620,862013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kamenice nad Lipou PE18,3421,1321,132012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Malšice TA21,2519,7021,252016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Slapy TA21,3818,3021,382016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Košice TA21,4918,9521,492013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kamenice nad Lipou APE21,9421,7321,942016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Chrbonín TA21,7422,6222,622017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Zhoř u Tábora TA21,9022,6722,672013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malšice TA21,2122,7922,792017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malšice TA23,1922,8923,192014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Tučapy TA22,3823,7723,772013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zhoř u Tábora TA24,2424,0224,242012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dvorce BTA24,9826,0426,042014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Oltyně TA28,1227,0828,122016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Oltyně TA29,1628,8829,162012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Malšice TA--30,092015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Oltyně TA--30,892015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Včelnice JH30,9028,7830,902012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Včelnice JH17,2932,3132,312017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malšice TA32,2832,8032,802012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Řepeč TA19,1733,6533,652013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chabrovice TA--35,502015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Oltyně TA25,2226,3736,372014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Oltyně TA21,6938,4038,402013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lom TANPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Včelnice JHNPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Ústrašice TA--NP2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Ústrašice TANPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Chrbonín TANPNPNP2014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dvorce TANPNPNP2012/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Bezděčín TANPNPNP2016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Oltyně TANPNPNP2017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Řepeč, -,
THL
2011/08/06 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2012/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2013/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2014/08/02 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2015/08/01 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2016/08/06 Řepeč, O pohár
THL
2017/08/05 Řepeč, O pohár
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/12 Dvorce, O pohár SDH Dvorce
THL
2018/05/19 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2018/06/09 Tučapy, O putovní pohár Obce Tučapy
THL
2018/06/30 Chrbonín, Memoriál Michala Velíška
THL
2018/07/01 Slapy, O putovní pohár obce Slapy
THL
2018/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2018/07/21 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2018/07/28 Krátošice, O pohár starosty obce Krátošice
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/18 Ústrašice (koná se v Želči), O pohár
THL
2018/08/19 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2018/08/25 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga