Rohovka 2017 - Memoriál Martina Smrčky

Liga: -
Místo: Rohovka
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 09. 09. 2017 12:00
Kontakt:   SDH Rohovka
Telefon:  722 930 585, 776 847

Začátek rezervace: 04. 09. 2017 12:00
Konec rezervace: 09. 09. 2017 12:00
Začátek tipování:  09. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 09. 09. 2017 00:00
Zadal: Jan Štětka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovka-9102.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Rohovka PEJan Štětka
22Zajíčkov PEMichaela Hejdová
33Počátky PEDominik Smetana


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou APE16,3616,6116,612013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kaliště JI17,2017,3417,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žirovnice PE17,8317,7017,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Příseka HB16,9618,1018,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Batelov AJI18,2117,6018,212013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bohdalín PE18,3018,1918,302013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Ves JI16,3518,5118,512013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žirovnice BPE17,9818,7318,732013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Batelov BJI18,9017,6618,902013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Rohovka PE19,1516,1719,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krahulčí JI19,1320,0920,092013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Drunče JH20,1019,0320,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libkova Voda PE20,0221,3421,342013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkov PE20,5321,5421,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zajíčkov PE22,0716,9322,072013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Strachoňovice JI28,0030,1530,152013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Božejov PE25,3531,5931,592013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libkova Voda BPE32,1025,1632,102013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rynárec PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Polesí PENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Včelnice JH19,7720,8820,882013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rohovka PE25,6626,3126,312013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Boršov JI27,5424,9327,542013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libkova Voda PE39,8338,9539,832013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Nová Ves JINPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APENPNPNP2013/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/21 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
PLPU
2014/09/20 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2015/07/18 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
2016/07/23 Rohovka, 3. Ročník Memoriálu Martina Smrčky
-
2017/09/09 Rohovka, Memoriál Martina Smrčky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/12/09 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2017/12/09 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky
-
2017/12/16 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA
-
2018/04/14 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory
-
2018/05/05 FK Velké Hoštice, Hoštická májová soutěž na 2B
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/07/21 Krchleby, Devátá Krchlebská káď
-
2018/07/21 Zahořany - fotb.hřiště, O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga