Rohovládova Bělá 2017 - 1. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Rohovládova Bělá
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 20. 05. 2017 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 07. 05. 2017 19:30
Konec rezervace: 19. 05. 2017 23:59
Začátek tipování:  20. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovladova-bela-8209.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Červený Kostelec NAAleš Hejna
22Choltice PADavid čermák
33Čeperka PALeoš Kříž
44Hrobice PAHonza Pajer
55Moravany PAHonza Pajer
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Pšánky HKHonza Pajer
1515Rokytno PALeoš Kříž
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
2020Velichovky NAHonza Pajer
2121Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2222Zderaz BCRJan Tměj
2323Jeníkovice HKMatěj Potůček
2424Stéblová Stéblová DPAPatrik Kučera
2525Srch JPALeoš Panchártek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Libuň JCHana Jarolímková
78Rokytno PAVeronika Borůvková
830Nepomuky UOMartin Valda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,2116,5216,522016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bystřec AUO16,5116,7116,712016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Letohrad - Orlice AUO16,0716,8216,822016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Čeperka NPA16,5816,8516,852016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bříšťany JC16,5416,8616,862015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Rohovládova Bělá PA17,1717,1517,172017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrobice PA17,2217,1517,222016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO16,3717,2317,232016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Červený Kostelec NA16,9917,2617,262016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čeperka NPA17,2816,9517,282016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Letohrad - Kunčice BUO17,2517,4017,402016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Čeperka NPA17,4416,9317,442017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Orlice BUO17,3317,5017,502017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Trnov RK17,5617,3317,562016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Červený Kostelec NA17,4117,5717,572015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bystřec AUO17,6316,5917,632017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Orlice BUO17,6417,3417,642016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kunětice PA17,5117,6517,652015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čeperka NPA17,5517,7117,712015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Smidary HK17,7117,5817,712016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rohovládova Bělá PA17,7217,5717,722016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Myštěves HK17,7717,3817,772016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Červený Kostelec NA17,7717,7017,772017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Choltice PA17,4317,8017,802017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Svinčany PA17,9517,3117,952017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Červený Kostelec NA17,2118,0118,012016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Choustníkovo Hradiště TU18,1618,0218,162017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velký Třebešov NA18,0318,1618,162017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Choltice PA18,2017,2618,202016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Hrobice PA17,5818,3118,312015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kunětice PA17,3518,3418,342017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Srch JPA17,9218,3618,362016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Slepotice PA18,1818,3618,362015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Choltice PA17,8118,3818,382015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rohovládova Bělá PA17,4618,4018,402015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Rokytno PA18,4617,7418,462016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Choltice APA18,5518,4718,552016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Slepotice PA17,3418,5618,562016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Svinčany PA18,6118,6718,672015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Rokytno PA17,7218,7118,712015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Srch PA18,7518,7218,752016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Pšánky HK16,9018,8618,862016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dubenec TU18,9017,7818,902017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Trnov RK19,0518,5919,052017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Slepotice PA19,1117,6219,112016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Moravany PA19,1418,5319,142016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rokytno PA19,1518,3719,152016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Rohovládova Bělá PA19,1617,8519,162016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Stéblová PA19,3619,0019,362016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Slepotice PA19,4119,1319,412017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Moravany PA19,3619,4419,442017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Svinčany PA19,7417,7819,742016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Choustníkovo Hradiště TU19,5319,8119,812016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Srch SPA20,0717,6720,072016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zderaz BCR20,0920,0620,092017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Moravany PA20,1620,2620,262015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Kostelec u Heřmanova Městce CR20,0820,2920,292015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velichovky NA20,4620,4220,462017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jeníkovice HK20,7318,6820,732016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Srch SPA17,7321,4121,412015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Vinary CR20,7221,6021,602016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Zderaz ACR22,1421,4122,142017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Moravany PA18,0922,2022,202016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Srch JPA23,9122,8823,912017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Voleč PA24,1124,3824,382015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Srch JPA24,4224,7624,762015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kunětice PA26,6425,8926,642016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Srch SPA29,0028,0029,002017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Stéblová DPA30,8318,4330,832017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Choltice DorciPA36,4934,3736,492016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Svinčany PA39,6735,7639,672016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bezděkov pod Třemšínem PBNPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Velichovky NANPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Velichovky NA--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Dubenec TUNPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Roudnice HK--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Hrobice PA--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Smidary HKNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Velký Třebešov NANPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Velký Třebešov NA--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Stradouň UONPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Roudnice HKNPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Bašnice JCNPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Choltice DorciPA--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Horní Radechová BNANPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Rohovládova Bělá, hřiště, "O pohár starosty obce" , 2B úzké
-
2015/05/16 Roh. Bělá, fotbalové hřiště, 3.kolo LPO
LPO
2015/07/18 Hřiště Rohovládova Bělá, Pohár starosty obce + BIG SHOCK CUP
-
2016/05/21 Rohovládova Bělá, na hřišti, 3.kolo LPO
LPO
2016/05/21 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2017/05/20 Fotbalové hřiště Roh. Bělá, IV. kolo LPO 2017
LPO
2017/05/20 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/10 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga