Roštění 2017 - O pohár starosty obce Roštění

Liga: PHL
Místo: Roštění
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 15. 07. 2017 13:00
Kontakt:   Petr Lajda
Telefon:  608 473 597

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 14. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2017 00:00
Zadal: Tomáš Hráček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhrosteni.cz

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup soutěžních družstev v 12:45, start prvního soutěžního družstva v 13:00.

Kategorie: Muži 3B, Ženy 2B
Základna: Vydlážděná plocha kolem základny s odvodněním, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rosteni-8289.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roštění KMTomáš Hráček
22Polkovice PRTomáš Hráček
33Ludslavice KMTomáš Hráček
44TAG Zahnašovice KMMishi
55Mladcová ZLMishi
66Mistřice UHMishi
77Litenčice KMMishi
88Pravčice KMMishi
99Rymice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Luboměř NJMishi
1212Tučapy KMMishi
1313Radkova Lhota PRMishi
1414Nová Dědina KMMishi
1515Vítonice KMMishi
1616Nětčice KMMishi
1717Provodovice PRŠtefan Bršťák
1818Brusné KMMartin Šťastný
1919Louky ZLpeca
2020Mysločovice ZLSDH Mysločovice
2121Špičky PRJarda Schneider
2222Šarovy ZLTom Mladší
2323Prchalov ANJJakub Adámek
2424Babice VSDalibor Plesník
2525Přílepy KMRadim Kašpárek
2626Hlinsko PRPetr Šromota
2727Vrbka KMViliam Pospíšil
2828Sulimov KMSvatopluk Minařík
2929Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
3030Sobíšky PRHonza Balint
3131Vrchoslavice PVRadim Janečka
3233Zdounky KMJiří Šauer
3334Křenovice PRSDH Křenovice
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRTomáš Hráček
22Hlinsko PRTomáš Hráček
33TAG Zahnašovice KMMishi
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice BKMMishi
77Radíkov PRMagdaléna Hlavová
88Loukov KMmarta
910Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
1011Brusné KMMartin Šťastný
1112nerozlišeno -Mishi
1213Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková
1314Holešov ženyKMBlanka Janálová
1430Pravčice AKMMishi


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM15,7016,0616,062013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,5616,2616,562017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radíkov PR16,6016,0316,602017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice KM16,7116,1216,712014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  TAG Zahnašovice KM16,4516,7316,732017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rymice KM16,3216,8816,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rychlov KM16,8316,9616,962015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rymice KM17,0216,8117,022015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pravčice BKM17,1016,7817,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  TAG Zahnašovice KM17,1817,1317,182014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  TAG Zahnašovice KM17,2516,6617,252016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pravčice KM17,5417,4817,542015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlinsko PR17,3517,6317,632017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM17,7217,4317,722013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílany KM17,7717,6117,772016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  TAG Zahnašovice KM16,7717,8317,832015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nětčice KM17,9917,3117,992017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rychlov KM18,0218,0518,052013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pravčice KM18,4217,2718,422016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  TAG Zahnašovice KM18,4817,9018,482013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tučapy KM18,5318,5718,572014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Holešov KM18,6518,4518,652017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Loukov KM18,6518,5518,652017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tučapy KM18,6618,4118,662016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Špičky PR17,2818,7918,792017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Loukov KM18,8218,8118,822015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bílany KM18,3518,8718,872013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy KM17,7618,9718,972013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Tučapy KM19,0017,2619,002015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rymice KM19,0917,9019,092013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Počenice KM19,1118,8519,112015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Střítež nad Ludinou PR19,0919,1819,182013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nětčice KM19,2419,1519,242015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rymice KM18,3819,2619,262014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Loukov KM19,2519,6119,612014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Machová ZL18,9819,6519,652015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Slušovice ZL17,6519,9719,972015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nětčice BKM20,0320,1720,172014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bílany KM20,2019,1020,202015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nětčice KM20,6320,3020,632014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Choryně VS20,9218,7720,922017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rychlov KM19,9921,5221,522017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Rymice KM22,7322,5022,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Brusné AKM22,8024,2224,222016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loukov KM25,5220,7125,522016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nětčice BKM19,7725,8025,802013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rychlov KM26,2026,3526,352014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Rychlov KM27,3527,0627,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nětčice KM18,0228,5828,582016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vrbka KM31,3333,5433,542016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bílany KM36,8038,8838,882014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Karlovice KM44,3242,2644,322016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kašava ZLNPNPNP2015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
-
2013/07/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2014/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2015/07/25 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2016/07/16 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/07/15 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/09/08 Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2018/06/16 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy
PHL
2018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2018/08/11 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga