Roudnice 2017 - 8. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Roudnice
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 05. 07. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 05. 07. 2017 10:00
Konec rezervace: 05. 07. 2017 10:00
Začátek tipování:  05. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2017 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudnice-8216.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO15,8916,1016,102016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,3116,2716,312013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,3416,2216,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,5816,1516,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,6016,8516,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vitiněves JC17,0616,5517,062014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rokytno PA17,0716,6117,072016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice UO17,7016,6317,702015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO17,8517,1617,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Dolní Přím HK17,6517,8617,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Libňatov TU17,9317,8317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice UO18,0917,4618,092013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kunětice PA18,2817,4418,282013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Orlice UO18,3217,1018,322014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC18,2718,3618,362014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Orlice UO17,5418,4118,412013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dlouhá Ves RK18,5818,6518,652016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roudnice HK18,8919,2519,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC19,4416,9319,442016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vitiněves JC19,4718,2119,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Trnov RK19,5419,3419,542014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Přím HK19,8219,8719,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Roudnice HK19,9819,2719,982016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rohovládová Bělá PA20,3918,5520,392016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Lodín HK19,3820,5420,542013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Libňatov TU20,4020,5520,552013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nepomuky UO16,9220,6720,672016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC19,3920,6920,692013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Rohovládova Bělá PA20,6520,8620,862013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC16,5021,6021,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeníkovice HK21,6421,8721,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jeníkovice HK18,1024,2224,222013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libňatov TU22,6525,1225,122014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Roudnice HK32,3832,5732,572013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libňatov TU36,7637,4837,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myštěves HK37,7338,1038,102013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice UONPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolní Přím HK20,80NPNP2013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HKNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Dolní Přím HKNPNPNP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Roudnice HK23,2522,70NP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Roudnice, 8. kolo VCHL
VČHL
2014/06/01 Roudnice, 4. kolo VČHL
VČHL
2015/09/12 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2016/07/03 Roudnice, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2017/05/21 Velký Třebešov, 40.ročník soutěže
VČHL
2017/06/10 Trnov, 3. kolo VČHL
VČHL
2017/06/11 Myštěves, 4. kolo VČHL
VČHL
2017/06/17 Horní Třešňovec, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/25 Nepomuky, 7. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2017/09/09 Zderaz, 12. kolo VČHL
VČHL
2017/09/10 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
2017/09/16 Velichovky, 14. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga