Roudnice 2018 - 7. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Roudnice
Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 06. 07. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 07. 2018 10:00
Konec rezervace: 06. 07. 2018 10:00
Začátek tipování:  06. 07. 2018 00:00
Konec hlasování: 06. 07. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudnice-9209.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO15,8916,1016,102016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK16,2416,0116,242017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Vitiněves JC16,3116,2716,312013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,3416,2216,342015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,5816,1516,582016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK16,6016,8516,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM16,8616,4416,862017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO16,0716,8716,872017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC16,4516,9216,922017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vitiněves JC17,0616,5517,062014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytno PA17,0716,6117,072016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice UO17,7016,6317,702015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO17,8517,1617,852015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Přím HK17,6517,8617,862016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libňatov TU17,9317,8317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice UO18,0917,4618,092013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kunětice PA18,2817,4418,282013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Orlice UO18,3217,1018,322014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nepomuky UO18,3417,6418,342017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC18,2718,3618,362014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Přím HK18,4118,2818,412017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Letohrad - Orlice UO17,5418,4118,412013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RK18,5818,6518,652016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Roudnice HK18,8919,2519,252015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC19,4416,9319,442016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vitiněves JC19,4718,2119,472016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Trnov RK19,5419,3419,542014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dolní Přím HK19,8219,8719,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudnice HK19,9819,2719,982016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rohovládová Bělá PA20,3918,5520,392016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lodín HK19,3820,5420,542013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Libňatov TU20,4020,5520,552013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Hrobice PA16,9820,6620,662017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO16,9220,6720,672016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libuň JC19,3920,6920,692013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rohovládova Bělá PA20,6520,8620,862013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libuň JC16,5021,6021,602015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeníkovice HK21,6421,8721,872014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeníkovice HK18,1024,2224,222013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Holice PA22,4724,2224,222017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rokytno PA16,0324,7824,782017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Libňatov TU22,6525,1225,122014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Roudnice HK32,3832,5732,572013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libňatov TU36,7637,4837,482015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK37,7338,1038,102013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dolní Přím HKNPNPNP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Roudnice HK23,2522,70NP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Letohrad - Kunčice UONPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolní Přím HK20,80NPNP2013/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myštěves HKNPNPNP2014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Roudnice HKNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/07/05 Roudnice, 8. kolo VCHL
VČHL
2014/06/01 Roudnice, 4. kolo VČHL
VČHL
2015/09/12 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2016/07/03 Roudnice, 5. kolo VČHL
VČHL
2017/07/05 Roudnice, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/20 Velký Třebešov, 2. kolo VČHL
VČHL
2018/06/02 Horní Třešňovec, 3. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, 10. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga