Roudný 2017 - FNC Roudný

Liga: FNC
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 08. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Roudný
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 19. 08. 2017 00:00
Začátek tipování:  09. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/128479737170587/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-8235.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Doubravička MBPetr Šifta
33Frýdštejn JNMartin Bušek
44Škodějov SMMartin Špidlen
55Karlinky LIFNC
66Janův Důl LIHonza Mašek
77Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
88Veselá SMEliška Novotná
99Březová LIMartina Šámalová
1010Hradčany LITomáš Marvan
1111Velké Hamry JNRoman Paldus
1212Jílové u Držkova JNTomáš Palme
1313Bechov MBMiloslav Tauchman
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Pěnčín JNRoman Paldus
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1818Krásná Ves MBJan Macoun
1919Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2020Příchovice JNJan Kupka
2121Košťálov SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
22Příchovice JNPetra Černá
33Březová LIMartina Šámalová
44Veselá SMEliška Novotná
55Košťálov SMTomáš Tulach
66Karlinky LISDH Karlinky
77Dolní Měcholupy ABVendula Vytinová
88Zlatá Olešnice JNPetra Černá
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Ploukonice SMRadek Vytina
1111Jeřmanice LIJan Kühnel
1213Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCAles Rozum
22Karlinky LIFNC
33Nová Ves LILukáš Pokorný
44Doubravička MBPetr Šifta
55Dalešice JNDavid Beránek
66Škodějov SMMartin Špidlen
77Příchovice JNJan Kupka
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Roztoky u Semil SMMartin Špidlen
1010Janov nad Nisou JNDavid Beránek
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Hradčany LITomáš Marvan
1313Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1414Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1616Bechov MBMiloslav Tauchman
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1919Velké Hamry JNRoman Paldus
2020Smržovka JNMartin Briestenský
2121Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2222Rozstání LIAleš Korda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže