Roudný 2017 - FNC Roudný

Liga: FNC
Místo: Roudný
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 08. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Roudný
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 08. 2017 20:00
Konec rezervace: 19. 08. 2017 00:00
Začátek tipování:  09. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 08. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/128479737170587/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-roudny-8235.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Ves LILukáš Pokorný
22Doubravička MBPetr Šifta
33Frýdštejn JNMartin Bušek
44Škodějov SMMartin Špidlen
55Karlinky LIFNC
66Janův Důl LIHonza Mašek
77Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
88Veselá SMEliška Novotná
99Březová LIMartina Šámalová
1010Hradčany LITomáš Marvan
1111Velké Hamry JNRoman Paldus
1212Jílové u Držkova JNTomáš Palme
1313Bechov MBMiloslav Tauchman
1414Chyjice JCDavid Hrdý
1515Pěnčín JNRoman Paldus
1616Záskalí LIhasici Bezaskovice
1717Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1818Krásná Ves MBJan Macoun
1919Malá Skála JNAndrea Vavřichová
2020Příchovice JNJan Kupka
2121Košťálov SMTomáš Tulach
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
22Příchovice JNPetra Černá
33Březová LIMartina Šámalová
44Veselá SMEliška Novotná
55Košťálov SMTomáš Tulach
66Karlinky LISDH Karlinky
77Dolní Měcholupy ABVendula Vytinová
88Zlatá Olešnice JNPetra Černá
99Raspenava LILuboš Roušal
1010Ploukonice SMRadek Vytina
1111Jeřmanice LIJan Kühnel
1213Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sukorady JCAles Rozum
22Karlinky LIFNC
33Nová Ves LILukáš Pokorný
44Doubravička MBPetr Šifta
55Dalešice JNDavid Beránek
66Škodějov SMMartin Špidlen
77Příchovice JNJan Kupka
88Janův Důl LIHonza Mašek
99Roztoky u Semil SMMartin Špidlen
1010Janov nad Nisou JNDavid Beránek
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Hradčany LITomáš Marvan
1313Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1414Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1616Bechov MBMiloslav Tauchman
1717Chyjice JCDavid Hrdý
1818Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1919Velké Hamry JNRoman Paldus
2020Smržovka JNMartin Briestenský
2121Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2222Rozstání LIAleš Korda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jablonec nad Jizerou SM15,0014,4215,002013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tatobity SM15,1714,7715,172013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Maršovice JN14,4415,6315,632013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Veselá SM15,8715,2515,872013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Košťálov SM16,0015,4016,002013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bukovina, Turnov SM16,0215,6516,022013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sloup PZ15,6316,1616,162013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB16,2015,8116,202013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Sloup PZ15,7816,2816,282014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hradčany LI16,4815,3916,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lestkov SM15,5616,5216,522013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jeřmanice LI16,6316,9316,932013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Malá Skála JN17,1116,1817,112013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN17,1717,2017,202014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,9517,2117,212014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vlastiboř JN17,2816,6317,282013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bukovina, Turnov SM16,8817,4717,472014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Ves nad Popelkou SM16,5517,6017,602013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Košťálov SM17,6517,4717,652014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Karlinky LI17,2517,8617,862014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nová Ves LI16,5318,0318,032014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves u Bakova MB19,5419,8019,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lestkov SM18,4021,0021,002014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sedlejovice LI21,9319,2421,932013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Stakory MB20,0422,4622,462013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Roudný JN16,3922,5322,532014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Krásná Ves MB18,4722,6522,652014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Veselá SM23,9724,2524,252014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velké Hamry JN18,4425,5325,532014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Ves u Bakova MB24,5925,6125,612014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hradčany LI26,2626,5426,542014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Záskalí LI20,7027,0527,052013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Záskalí LI27,5826,2127,582014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Karlinky LI21,5829,6129,612013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malá Skála JN16,7632,9532,952014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rváčov SM34,6433,9734,642014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sedlejovice LI37,5136,8936,892014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Pěnčín JN24,0537,0937,092014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Příšovice LI37,1937,2737,272014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Janův Důl LI45,4639,9145,462013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Březová LINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Podůlší JCNP17,45NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Velké Hamry JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Janův Důl LINP18,88NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Odolenovice JNNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jeřmanice LI21,7521,11NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Vlastiboř JNNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Tatobity SMNP16,05NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšovice LINPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Katusice MBNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Roudný JNNPNPNP2013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Raspenava LINPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krásná Ves MB18,0117,7918,012013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC18,4817,6518,482013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Malá Skála AJN19,0618,0619,062014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Jeřmanice LI18,3119,7319,732013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Malá Skála Malá Skála BJN20,3517,6520,352013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM20,6120,8220,822014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jeřmanice LI20,9620,5720,962014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Katusice MB21,8921,6421,892013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,2022,2722,272013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN18,1022,6722,672014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radimovice LI23,0522,3023,052014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM30,9130,6930,912013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlastiboř JN33,3637,1437,142013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Veselá SM38,8720,3738,872014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LI46,0344,8044,802014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice DorostenkyLI27,8328,75NP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Záskalí BezáskoviceLINPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Roudný, Pohár Ivana Ivanova
FNC
2014/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2014/08/16 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2015/04/25 Hasičský areál Roudný, Fire training day
-
2015/06/06 Roudný, PKL Roudný
PKL
2015/08/15 Roudný, O pohár Ivana Ivanova
FNC
2016/08/13 Roudný, 10. kolo Roudný
FNC
2017/08/19 Roudný, FNC Roudný
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže