Rychlov areál Skála 2016 - Rychlovská GRAPA denní soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Rychlov
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 17. 09. 2016 13:00
Kontakt:   Hana Vašinová
Telefon:  +420 739 418 273

Začátek rezervace: 04. 09. 2016 13:00
Konec rezervace: 16. 09. 2016 13:00
Začátek tipování:  16. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2016 00:00
Zadal: Tomanek Jara

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž do kopce


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rychlov-8118.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Valšovice (Hranice VI) PRTomanek Jara
22Hlinsko PRPetr Beránek
33Záhlinice KMjakub frgal
44Rychlov KMTomanek Jara
55Loučka VSŠimon Sedlář
66Hlinsko PRPetr Beránek
77Rychlov KMTomanek Jara
88Hrabůvka PRHonza
99Loukov MužiKMLukáš Pecháček
1010Podhradní Lhota KMTomanek Jara
1111Tučapy ženyKMBlanka Janálová
1213Loukov ŽenyKMLukáš Pecháček
1315Dětkovice PVLadislav Kořínek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice TR16,4216,2816,422003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Pravčice KM16,4616,9216,922013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladcová ZL16,9216,8416,922013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Petrovice TR16,8317,0017,002002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Petrov HO17,1317,1617,162003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM17,1816,7317,182013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Milotice nad Bečvou PR17,2517,1117,252016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Radkova Lhota PR17,0617,2817,282014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM16,6017,3617,362016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vacenovice HO17,3817,0717,382003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Radíkov PR17,3917,3717,392003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zahnašovice KM17,4017,0617,402015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Petrovice TR17,2517,4117,412000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Radíkov PR17,4517,4317,452002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mladcová ZL17,1117,5017,502015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Valšovice (Hranice VI) PR17,5017,3217,502014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladcová ZL17,5016,8817,502014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zahnašovice KM17,4217,5217,522014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Krumsín PV17,5417,5117,542003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Petrovice TR17,5517,0817,552001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nová Ves OV17,0417,5817,582002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Radkova Lhota PR17,1617,6217,622015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mniší NJ17,1517,6917,692003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vítonice KM17,2617,7117,712013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Stará Ves FM17,7217,6817,722003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Karolín KM17,7217,6217,722013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Valšovice (Hranice VI) PR17,3517,7217,722016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Babice VS17,7217,7217,722003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mikulovice TR17,7417,6117,742003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Radkova Lhota PR17,7517,4517,752013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Trnov RK17,3017,7617,762003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pravčice KM16,9017,7617,762015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Zahnašovice KM17,4317,7717,772016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Výčapy TR17,5417,7717,772003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Nová Dědina KM17,7717,2417,772013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Vlkoš HO17,8117,7617,812003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Plumlov PV17,5617,9117,912002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Radíkov PR--17,921999/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Radíkov PR16,8717,9517,952000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mistřice UH17,3817,9517,952015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Benetice TR17,9817,8217,982003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nětčice KM17,7617,9817,982014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vacenovice HO17,9817,6917,982001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Radíkov PR17,1117,9917,992001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vacenovice HO17,8018,0218,022002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Karolinka VS--18,031998/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Špičky PR16,9018,0418,042014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Podhradní Lhota KM18,0517,8818,052013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hodějice VY17,3118,0618,062003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Plumlov PV18,0717,7218,072001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mikulovice TR18,0918,1118,112001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Mniší NJ18,1217,2918,122002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radíkov PR--18,121998/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nová Dědina KM18,1218,0418,122015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Polkovice PR18,1517,3518,152014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Pozděchov VS17,4518,1818,182013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Babice VS17,9918,1918,192000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Luboměř NJ18,1917,6318,192015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mistřice UH17,6918,2318,232000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mistřice UH--18,231998/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Luboměř NJ18,1018,2818,282016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Mistřice UH17,9418,3018,302001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Rychlov KM17,9718,3118,312013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ústí PR18,3218,0618,322016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Karolín KM18,2418,3318,332015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Výčapy TR18,1918,4118,412001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mladcová ZL18,3218,4418,442016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vysoká PR17,9918,4618,462016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Ludslavice KM18,4617,9518,462015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Rychlov KM18,4617,4318,462014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Milenov PR17,7118,5118,512001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Starý Lískovec Sport BM18,3618,5118,512000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vacenovice HO18,2018,5118,512000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Rychlov KM17,9018,5218,522000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Opatovice PR18,4518,5318,532001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Mikulovice TR18,5518,5518,552000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Hlinsko PR18,0418,5518,552016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Radimovice LI--18,551997/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Vítonice KM18,5618,0218,562015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Bojkovice UH18,6118,4218,612002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Babice VS18,6116,6918,612016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Plumlov PV18,6517,6318,652003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad UO18,2118,6518,652000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Špičky PR17,7318,6618,662016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Opatovice PR18,5618,6718,672000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Karolín BKM18,7017,9518,702013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mistřice UH18,7017,0818,702014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Babice VS--18,711998/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Nová Ves OV--18,711999/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Valšovice (Hranice VI) PR17,7518,7418,742015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Úherce PS18,0018,7418,742003/08/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Hodějice VY18,7818,3218,782001/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Hostěrádky-Rešov VY18,7818,3818,782000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Mistřice UH18,1118,7918,792002/08/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Velké Hoštice OP18,8118,1518,812000/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Rychlov KM18,8118,1518,812015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Velké Hoštice OP--18,821999/07/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Křenovice PR18,8218,0218,822013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Rymice KM18,0618,8318,832014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Podhradní Lhota KM18,8517,7818,852014/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM17,3217,7517,752015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Rychlov KM19,1918,2419,192015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hlinsko PR19,5418,9219,542015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Počenice KM19,1419,7019,702015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Machová ZL19,2620,0320,032015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Bílany KM20,2120,2820,282015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pravčice KM20,7120,6020,712015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nětčice KM20,8820,0220,882015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loukov KM22,4022,0422,402015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rymice KM26,4125,3626,412015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Spišská Sobota PP26,5826,2826,582015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Němčice KM60,8059,5360,802015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tučapy KMNPNPNP2015/05/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/09/06 Rychlov, KM, Extraliga České republiky v požárním útoku
EXČR
1998/09/05 Rychlov, KM, Extraliga České republiky v požárním útoku
EXČR
1999/07/03 Rychlov, KM,
EXČR
2000/08/12 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2001/08/11 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2002/08/10 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2003/06/14 Rychlov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2003/08/09 Rychlov, KM, Pohár SDH Rychlov
EXČR
2004/06/14 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2005/06/11 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2006/06/10 Rychlov , KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2007/06/16 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2008/06/14 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2009/06/13 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2010/06/12 Rychlov, KM, O putovní pohár starosty SDH
PHL
2011/06/11 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2012/06/09 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2013/06/08 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2014/06/07 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2015/05/23 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
2016/06/11 Rychlov, O putovní pohár SDH Rychlov
VCPR
2016/09/17 Rychlov areál Skála, Rychlovská GRAPA denní soutěž na 2B
-
2017/07/22 Rychlov, O putovní pohár starosty SDH Rychlov
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/04/29 Medlov u požární nádrže, O pohár starosty obce Medlov, Zborovice 2B
-
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/05/01 hřiště TJ Družba Hlavnice, Memoriál Rostislava Tesaře pohárová soutěž
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/05/06 Malý Čepčín, Maločepčianska osmička (a dvanástka)
-
2017/05/06 Slavíkovice, Pouťový pohár
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/06 Hukovice, O pohár obce Bartošovice
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2017/05/07 Hasičský areál na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2017/05/07 Rakšice - Hřiště, o Pohár města Moravský Krumlov
-
2017/05/07 Brusné, o Pohár SDH Brusné na 2B
-
2017/05/12 Děhylov - školní hřiště, Noční soutěž o Bohušův krygel / 1. kolo NHHL
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2017/05/13 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Menhartice, O Putovní pohár starostky obce Menhartice
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/05/13 Armypark Slavičín, O pohár SDH Slavičín
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
Kdy Kde Liga