Rymice za hasičskou zbrojnicí 2017 - Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B

Liga: -
Místo: Rymice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 20. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Josef Fuksa
Telefon:  603787212

Začátek rezervace: 20. 05. 2017 10:00
Konec rezervace: 20. 05. 2017 10:00
Začátek tipování:  20. 05. 2017 00:00
Konec hlasování: 20. 05. 2017 00:00
Zadal: josef fuksa

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rymice-8674.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,6317,1617,162016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mistřice UH17,1117,4517,452015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM17,4817,3117,482013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL17,5017,1417,502013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR17,5217,1617,522013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM17,5117,5617,562015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vrbětice ZL17,4017,6217,622013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladcová ZL16,8317,7617,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Polkovice PR17,8117,6317,812015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Podhradní Lhota KM17,5117,8617,862013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pravčice KM17,9016,9417,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radkova Lhota PR17,8117,9017,902013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zahnašovice KM17,1318,1718,172013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Podhradní Lhota KM18,3218,3718,372017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zahnašovice KM17,6518,4018,402016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hlinsko PR17,4318,4518,452013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladcová ZL18,5017,7218,502017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rymice KM18,5117,6118,512016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Roštění KM18,5518,2718,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vítonice KM18,5918,3318,592015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pravčice KM17,0518,6018,602015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Karolín KM17,9718,6418,642013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nová Dědina AKM17,8018,6518,652016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Držková ZL18,6618,7518,752013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nětčice KM18,8518,6218,852016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rychlov KM18,8518,0818,852013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Špičky PR16,5718,8718,872015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ludslavice KM17,9919,0919,092015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podhradní Lhota KM18,1719,1619,162016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Karolín BKM19,2818,9419,282013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladcová ZL18,9819,3419,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Martinice KM19,4219,3019,422015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radkova Lhota PR18,2119,4519,452016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Provodovice PR19,4917,9619,492013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Radkova Lhota PR17,6219,7219,722015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Luboměř NJ18,9619,7819,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mysločovice ZL19,4519,8819,882016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mysločovice ZL19,9019,8619,902015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Rymice KM19,3719,9219,922017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Sulimov KM19,5419,9419,942015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Rymice KM20,2517,2320,252015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Vítonice KM18,8620,2620,262016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Karolín KM20,3117,8120,312016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tučapy KM20,4719,4220,472013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tučapy KM20,4718,7320,472016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rajnochovice KM20,2620,4920,492013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rymice KM19,5420,7420,742013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Počenice KM20,7519,4020,752015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina KM20,4921,0221,022013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2521,0221,022013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Rychlov BKM21,3920,2721,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Nová Dědina KM21,4417,9521,442015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Polkovice PR20,5421,5221,522013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Karolín KM21,0521,6121,612015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Loukov KM21,9720,6121,972016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Roštění KM19,3821,9921,992013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nětčice BKM21,4322,0622,062013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Počenice KM22,3921,3222,392013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Ludslavice KM22,6122,5522,612013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Litenčice KM23,0820,1723,082016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Záhlinice KM23,6123,2623,612015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nětčice KM18,0524,3824,382015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Vrchoslavice PV24,6418,9524,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dobrotice KM24,2524,9724,972013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Tučapy KM19,7525,0425,042015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nová Dědina BKM25,8026,5526,552015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Sulimov KM27,4820,2727,482016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Záhlinice AKM28,4722,6028,472016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Žopy KM28,4729,3129,312015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Morkovice KM27,8329,6829,682013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Ludslavice KM17,3930,0630,062016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mistřice UH31,0317,4531,032016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lukov ZL31,3232,2132,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Roštění KM34,8434,6734,842017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hlinsko PR36,0718,1936,072016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Količín KM35,7336,9336,932013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Zdislavice KM39,2639,1739,262013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Roštění KM23,8941,9541,952015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nětčice KM42,1531,5242,152013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Záhlinice BKM65,5665,0065,562016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Malhotice PRNPNPNP2013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Křenovice PRNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Šarovy ZLNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Litenčice KMNPNPNP2013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Šarovy ZLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mysločovice ZLNP18,21NP2017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Luboměř NJNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zahnašovice KMNPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nová Dědina BKMNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,6816,8317,682016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM17,6617,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Slušovice ZL17,9417,2117,942016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tučapy KM17,9718,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Rychlov KM18,4718,7918,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Rymice KM18,5418,9318,932016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR19,2818,6219,282016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahnašovice KM20,1717,5920,172017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílany KM18,7120,1920,192016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rymice KM20,2219,4020,222017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nětčice KM19,9022,7222,722016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Brusné AKM20,4950,8350,832016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Machová ZLNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KMNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Loukov KMNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/15 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2007/07/14 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2008/07/19 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/07/18 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/17 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2011/06/05 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2012/06/03 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2013/06/02 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2015/06/20 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2015/06/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, O pohár starosty obce rymice
-
2016/07/09 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, O Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2017/06/10 Horní Dubňany,hřiště, pohar starostky obce,2B
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Oprechtice, XVI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/17 Oprechtice, IX.ročník Climart cup
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
Kdy Kde Liga