Rymice za hasičskou zbrojnicí 2017 - O Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B

Liga: -
Místo: Rymice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 20. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Josef Fuksa
Telefon:  603787212

Začátek rezervace: 15. 05. 2017 10:00
Konec rezervace: 20. 05. 2017 10:00
Začátek tipování:  20. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2017 00:00
Zadal: Radim Svěchota

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 9:45, start prvního družstva 10:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Kompletní náběh i povrch kolem základny vydlážděn
Povrch: Rovný travnatý povrch po celé dráze, začátek z mírného kopce
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů

Ceny: finanční odměny

TÝMY SE MŮŽOU PŘIHLAŠOVAT DO PŘÍJEZDU POSLEDNÍHO TÝMU U KAŽDÉ KATEGORIE.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-rymice-8814.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rymice KMRadim Svěchota
22Podhradní Lhota KMRadim Svěchota
34Mysločovice ZLRadim Svěchota
46Roštění KMRadim Svěchota
57Mladcová ZLRadim Svěchota
68Zahnašovice KMPetr Miklík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rymice KMRadim Svěchota
22Zahnašovice KMPetr Miklík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,6317,1617,162016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mistřice UH17,1117,4517,452015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM17,4817,3117,482013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Mladcová ZL17,5017,1417,502013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR17,5217,1617,522013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM17,5117,5617,562015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Vrbětice ZL17,4017,6217,622013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mladcová ZL16,8317,7617,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Polkovice PR17,8117,6317,812015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Podhradní Lhota KM17,5117,8617,862013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pravčice KM17,9016,9417,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radkova Lhota PR17,8117,9017,902013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Zahnašovice KM17,1318,1718,172013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Podhradní Lhota KM18,3218,3718,372017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Zahnašovice KM17,6518,4018,402016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hlinsko PR17,4318,4518,452013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mladcová ZL18,5017,7218,502017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rymice KM18,5117,6118,512016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Roštění KM18,5518,2718,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vítonice KM18,5918,3318,592015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pravčice KM17,0518,6018,602015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Karolín KM17,9718,6418,642013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nová Dědina AKM17,8018,6518,652016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Držková ZL18,6618,7518,752013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nětčice KM18,8518,6218,852016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rychlov KM18,8518,0818,852013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Špičky PR16,5718,8718,872015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Ludslavice KM17,9919,0919,092015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Podhradní Lhota KM18,1719,1619,162016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Karolín BKM19,2818,9419,282013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mladcová ZL18,9819,3419,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Martinice KM19,4219,3019,422015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Radkova Lhota PR18,2119,4519,452016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Provodovice PR19,4917,9619,492013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Radkova Lhota PR17,6219,7219,722015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Luboměř NJ18,9619,7819,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mysločovice ZL19,4519,8819,882016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Mysločovice ZL19,9019,8619,902015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Rymice KM19,3719,9219,922017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Sulimov KM19,5419,9419,942015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Rymice KM20,2517,2320,252015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Vítonice KM18,8620,2620,262016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Karolín KM20,3117,8120,312016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tučapy KM20,4719,4220,472013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tučapy KM20,4718,7320,472016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rajnochovice KM20,2620,4920,492013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rymice KM19,5420,7420,742013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Počenice KM20,7519,4020,752015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina KM20,4921,0221,022013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2521,0221,022013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Rychlov BKM21,3920,2721,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Nová Dědina KM21,4417,9521,442015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Polkovice PR20,5421,5221,522013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Karolín KM21,0521,6121,612015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Loukov KM21,9720,6121,972016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Roštění KM19,3821,9921,992013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nětčice BKM21,4322,0622,062013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Počenice KM22,3921,3222,392013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Ludslavice KM22,6122,5522,612013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Litenčice KM23,0820,1723,082016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Záhlinice KM23,6123,2623,612015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nětčice KM18,0524,3824,382015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Vrchoslavice PV24,6418,9524,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dobrotice KM24,2524,9724,972013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Tučapy KM19,7525,0425,042015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Nová Dědina BKM25,8026,5526,552015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Sulimov KM27,4820,2727,482016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Záhlinice AKM28,4722,6028,472016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Žopy KM28,4729,3129,312015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Morkovice KM27,8329,6829,682013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Ludslavice KM17,3930,0630,062016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mistřice UH31,0317,4531,032016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lukov ZL31,3232,2132,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Roštění KM34,8434,6734,842017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hlinsko PR36,0718,1936,072016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Količín KM35,7336,9336,932013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Zdislavice KM39,2639,1739,262013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Roštění KM23,8941,9541,952015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nětčice KM42,1531,5242,152013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Záhlinice BKM65,5665,0065,562016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Malhotice PRNPNPNP2013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Křenovice PRNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Šarovy ZLNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Litenčice KMNPNPNP2013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Šarovy ZLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Mysločovice ZLNP18,21NP2017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Luboměř NJNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zahnašovice KMNPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Nová Dědina BKMNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,6816,8317,682016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM17,6617,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Slušovice ZL17,9417,2117,942016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Tučapy KM17,9718,5618,562016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Rychlov KM18,4718,7918,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Rymice KM18,5418,9318,932016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR19,2818,6219,282016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zahnašovice KM20,1717,5920,172017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bílany KM18,7120,1920,192016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Rymice KM20,2219,4020,222017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nětčice KM19,9022,7222,722016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Brusné AKM20,4950,8350,832016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Machová ZLNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KMNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Loukov KMNPNPNP2016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/15 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2007/07/14 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2008/07/19 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/07/18 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/17 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2011/06/05 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2012/06/03 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2013/06/02 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2015/06/20 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2015/06/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, O pohár starosty obce rymice
-
2016/07/09 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, O Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Křepice (Znojmo), hřiště, O pohár starosty obce
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Hostěrádky - Rešov, 5. ročník Memoriálu mjr. Jana Červinky
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Racková hřiště, O pohár starosty SDH, muži 3B, ženy, dorost
-
2017/05/28 Svoboda - hřiště, 1. kolo MSP, Memoriál Josefa Halfara, 2B
-
2017/06/03 Provodovice, Okresní kolo Přerov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/03 fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony, 2B
-
2017/06/04 Bílovec-Výškovice, hřiště, XIII. ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2017/06/04 Obec Šarovy, 17. Ročník souteže o Melůnový pohár
-
2017/06/04 Před hasičskou zbrojnicí, utovní pohár starosty obce Střelice
-
2017/06/04 Vrbka, u hasičské zbrojnice, Memoriál Bruna Hanského, pohárová soutěž, 2B
-
2017/06/09 Leskovec,hřiště, 5.Noční soutěž O pohár valašských kotárů
-
2017/06/09 za fotbalovým hřištěm, O putovní pohár starosty SDH Markvartovice,
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Janovice u Rýmařova, HL-Praděd M.Ž. 2B
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2017/06/10 Horní Dubňany,hřiště, pohar starostky obce,2B
-
2017/06/10 Dešná, Noční hasičská soutěž Dešná
-
2017/06/10 sportovní areál, X. ročník noční soutěže Větřkovice
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/16 Vrchoslavice, Vrchoslavská pohárovka
-
2017/06/17 Dolní část Zámeckého parku, O putovní štít města Oder
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/17 Oprechtice, XVI.ročník o putovní pohár SDH Oprechtice
-
2017/06/17 Rešice, hřiště, noční soutěž na 2B
-
2017/06/17 VÝČAPY NOČNÍ, areál SDH Výčapy, Pohár SDH Výčapy
-
2017/06/17 Oprechtice, IX.ročník Climart cup
-
2017/06/18 Hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka 2B
-
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
Kdy Kde Liga