Liga: | - |
Místo: | Sazovice |
Okres: | Zlín |
Kraj: | Zlínský |
Kdy: | 26. 06. 2016 13:30 |
Kontakt: | SDH Sazovice |
Telefon: | 725534213 |
Začátek rezervace: | 14. 06. 2016 13:30 |
Konec rezervace: | 25. 06. 2016 23:59 |
Začátek tipování: | 14. 06. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 06. 2016 00:00 |
Zadal: | Vlastimil Potočný |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Pohárová soutěž mužů, žen a dorosteneckých kategorií zařazená do ZLPS a ZLPS dorostu
příjezd družstev do 13:15 hod, od 13:15 do 13:30 nástup, porada velitelů a zahájení soutěže
Prémie za případné překonání traťových rekordů jsou 10 000 u mužů a 5 000 u žen
https://www.facebook.com/events/142186712858452/?active_tab=highlights
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sazovice-7917.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Brusné | KM | Martin Šťastný | ||
2 | 4 | Louky | ZL | Vlastimil Potočný | ||
3 | 5 | Nedašov | ZL | Jakub Vilímek | ||
4 | 6 | Křekov | ZL | Roman Vaculčík | ||
5 | 11 | Velký Ořechov | GOGO B | ZL | Milan Juřík | |
6 | 12 | Martinice | KM | Vlastimil Potočný | ||
7 | 13 | Šarovy | ZL | Tom Mladší | ||
8 | 14 | Hostišová | ZL | Patrik Dosoudil | ||
9 | 15 | Velký Ořechov | GOGO C | ZL | Milan Juřík | |
10 | 29 | Bratřejov | ZL | David Schreiber | ||
11 | 30 | Pravčice | KM | Jiří Možíš | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Brusné | KM | Martin Šťastný | ||
2 | 2 | Pravčice | KM | Jiří Možíš | ||
3 | 3 | Bratřejov | ZL | David Schreiber | ||
4 | 4 | Hostišová | ZL | Patrik Dosoudil | ||
5 | 5 | Machová | ZL | Kateřina Brázdilová | ||
6 | 6 | Zahnašovice | KM | Vlastimil Potočný | ||
Dorostenky | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Machová | ZL | Kateřina Brázdilová | ||
2 | 2 | Přílepy | KM | Martin Šťastný | ||
Dorostenci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Mysločovice | ZL | Martin Gerža | ||
2 | 2 | Popov | ZL | Lukáš Kamenčák | ||
3 | 3 | Zádveřice | ZL | Lucie Tichá | ||
4 | 4 | Hostišová | ZL | Patrik Dosoudil | ||
5 | 5 | Přílepy | KM | Martin Šťastný |