HŘIŠTĚ ZA GYMNÁZIEM, LUČNÍ 2016 - FINÁLE BRDSKÉ LIGY V POŽÁRNÍM ÚTOKU 2B

Liga: -
Místo: Sedlčany
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 10. 09. 2016 12:00
Kontakt:   Petr Janský, Jaroslav Janský
Telefon:  731572393

Začátek rezervace: 10. 09. 2016 12:00
Konec rezervace: 10. 09. 2016 12:00
Začátek tipování:  10. 09. 2016 00:00
Konec hlasování: 10. 09. 2016 00:00
Zadal: Jarous Janský

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

SDH Sedlčany pořádá Finále Brdské ligy, které se koná za gymnáziem na Mrskošovně dne 10.09.2016 od 12:00 hodin. Závod okoření i netradiční pivní štafeta o 5 závodnících, vítězové dostanou sud piva a pohár hasičských pivních šampionů.


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-sedlcany-8115.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB--14,322016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Líchovy PanthersPB--14,402016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radětice PB--14,492015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Líchovy PanthersPB14,6014,4714,602014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Šipoun PT--14,642016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrást PB--14,652016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vranovice PekloPB--14,792016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kotenčice PB--15,042016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Namnice PB--15,082015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zalužany PB--15,122016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nalžovice PB15,2515,0815,252014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Vranovice PB--15,262015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sedlčany PB--15,292016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radětice PB15,3614,6815,362014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Záborná Lhota PB--15,422016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Buková PB--15,422016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vranovice PB15,4315,4515,452014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíč PB--15,482015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radíč PB15,4915,1515,492014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zalužany PB--15,502015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radíč PB--15,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlčany PB--15,592015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jesenice PB--15,862015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Radětice PB--15,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Starosedlský Hrádek PB--15,902015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lhotka PB--15,982016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zalužany PB15,5715,9815,982014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Buková PB15,5016,0016,002014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Počepice PB--16,012016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Věšín PB--16,122016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jesenice PB--16,172016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Buková PB--16,192015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Namnice PB15,9116,3516,352014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Ves pod Pleší PB--16,362015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Počepice PB--16,572015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Broumy BE--16,622016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Věšín PB--16,662015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Líchovy PanthersPB--16,772015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Namnice PB--16,792016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Obděnice PB--17,212015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Starosedlský Hrádek PB16,3417,2217,222014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Zahořany PZ--17,512016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dobrošovice PB16,7217,6417,642014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Obděnice PB16,9517,6517,652014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Počepice PB17,6717,6217,672014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Ves pod Pleší PB17,3817,7717,772014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Křečovice BN--17,842016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libíň PB--18,182015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Březnice PB--19,142016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Starý Rožmitál PB--19,652015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chotilsko PB19,1621,0821,082014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dobrošovice PB--23,582015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hostivice PZ24,1918,5624,192014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dublovice PB23,9824,4824,482014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Sedlčany PB23,8824,8224,822014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chrást DraciPB25,7115,9025,712014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojetín PB27,9524,5527,952014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kotenčice PB--30,022015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Suchodol PB--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nalžovice PB--NP2015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Sedlčany BPB--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nalžovice PB--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Sloup PZ17,9016,42NP2014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Doubravice u Volyně STNPNPNP2014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ--16,702016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Líchovy PB--17,162015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sloup PZ16,9117,2917,292014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Líchovy PB--17,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahořany PZ--17,622016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Petrovice PB16,7017,6617,662014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radětice PB--17,932016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zalužany PB--17,932016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radětice PB17,8118,1118,112014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lhotka PB--18,532016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Ves pod Pleší PB--18,722015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zalužany PB--19,192015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nihošovice ST19,4118,6619,412014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lhotka PB--19,532015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotilsko PB17,9619,6619,662014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Broumy BE--19,682016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Malé Přílepy ModréBE19,5619,7919,792014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Rožmitál pod Třemšínem PB--19,962016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malé Přílepy ModréBE--20,482016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malé Přílepy ModréBE--21,522015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Namnice PB--21,532015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Líchovy PB17,9522,2422,242014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Namnice PB31,8834,6534,652014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves pod Pleší PB36,8836,2936,882014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zalužany PBNPNPNP2014/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Radětice PB--NP2015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Namnice PB--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/31 Sedlčany, Pohár SDH Sedlčany
BL
2015/08/22 Sedlčany, Pohár SDH Sedlčany
BL
2016/09/10 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O Pohár SDH Sedlčany
BL
2016/09/10 HŘIŠTĚ ZA GYMNÁZIEM, LUČNÍ, FINÁLE BRDSKÉ LIGY V POŽÁRNÍM ÚTOKU 2B
-
2017/08/19 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany
BL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/05/01 hřiště TJ Družba Hlavnice, Memoriál Rostislava Tesaře pohárová soutěž
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/05/06 Malý Čepčín, Maločepčianska osmička (a dvanástka)
-
2017/05/06 Slavíkovice, Pouťový pohár
-
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/06 Hukovice, O pohár obce Bartošovice
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2017/05/07 Hasičský areál na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2017/05/07 Rakšice - Hřiště, o Pohár města Moravský Krumlov
-
2017/05/07 Brusné, o Pohár SDH Brusné na 2B
-
2017/05/12 Děhylov - školní hřiště, Noční soutěž o Bohušův krygel / 1. kolo NHHL
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2017/05/13 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Menhartice, O Putovní pohár starostky obce Menhartice
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/05/13 Armypark Slavičín, O pohár SDH Slavičín
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga