areál firmy Flídr s.r.o 2016 - O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 29. 10. 2016 08:30
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812

Začátek rezervace: 29. 10. 2016 08:30
Konec rezervace: 29. 10. 2016 08:30
Začátek tipování:  29. 10. 2016 20:00
Konec hlasování: 29. 10. 2016 00:00
Zadal: Jakub Paulíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

FLÍDR s.r.o. Široký Důl
&

Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl

si Vás dovolují pozvat na

 

XVIII. ročník recesní soutěže

”O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016” v požárním útoku

 

který se koná v sobotu 29.10 2016 v 8,30 hod.

 

Organizační zabezpečení soutěže

 

Místo konání: areál firmy FLÍDR s.r.o. Široký Důl


Kategorie: muži, ženy, senioři nad 35 let - v družstvu může být 1 soutěžící mladší než 35 let avšak starší než 30 let.

 

Časový harmonogram:

do 8,00 hod – uzavření startovní listiny, sestavuje pořadatel podle telefonických přihlášek. Startovnílistina bude zveřejněna a aktualizována v diskuzi na www.firesport.eu  a na facebooové stráncesoutěže.

od 8,30 hod – recesní zahájení soutěže

cca 9,00 hod - požární útoky - ženy

cca 11:15 požární útoky - senioři

cca 11:45 požární útoky -muži

Vyhlášení výsledků proběhne do 30 min po skončení posledního útoku mužů.

 

Rezervace pořadí: Je možná pouze telefonicky a to na telefonním čísle 737785812. Rezervovat místo si můžete od 10.9 2016 od 13:00 až do naplnění kapacity závodu cca 200 družstev. Dřívější hovory nebudou akceptovány. Jeden volající může zaregistrovat pouze jedno družstvo !!! Bez výjimek. Automaticky budou přidělena startovní čísla 10. nejlepším mužským družstvům, 5. nejlepším ženským družstvům a 3. nejlepším veteránským družstvům z minulého ročníku 2015. Místa nejsou přenosná startovat musí vždy daný tým. Daná družstva pouze potvrdí účast v soutěži na tomtéž telefonním čísle do 7 dnů od počátku rezervace. Ve startovní listině bude rezervováno 20 míst pro zahraniční družstva.

 

Dráhy: soutěž bude probíhat ze dvou základen, očíslování drah bude provedeno losem před

zahájením soutěže. Povrch asfaltový s odtokem vody

 

Časomíra: elektronická, se zobrazením na světelné tabuli – SDH Lubná – Pavel Uher

 

Startovné: Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování

takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle 737785812, kde mu bude potvrzeno přihlášení. Následně zašle každý zaregistrovaný tým 500Kč na

účet 158179055\0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována. Uzávěrka plateb bude 10. 10. 2016. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze startovní listiny vyškrtnuty. Po absolvování svého požárního útoku bude týmu vráceno 300kč v hotovosti. V případě neúčasti, nebo nedostavení se po pokusu pro zálohu, celá částka propadá ve prospěch pořadatele.

Pojištění: soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS.

Přetlakový ventil bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva.

 

Pravidla soutěže:

Požární útok dle pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B

Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.

Hadice: plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm !!!!

B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku.

Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku.

Doba přípravy základny - 3 minuty

Mezi ozuby koncovek musí projít arch papíru.

Zvláštní podmínky: Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu. V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.

 

Případné dotazy: tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz 

 

Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-8078.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystré SYHonza Adamec
22Polička SYHonza Adamec
33Květná SYHonza Adamec
44Zderaz ACRHonza Adamec
55Oldřišov OPHonza Adamec
66Jevíčko ASYHonza Adamec
77Desná ASYHonza Adamec
88Pohodlí SYHonza Adamec
99Nedvězí SYHonza Adamec
1010Přívrat UOHonza Adamec
1111Perálec CRHonza Adamec
1212Osík SYHonza Adamec
1313Jevíčko BSYHonza Adamec
1414Desná BSYHonza Adamec
1515Zderaz BCRHonza Adamec
1616Pomezí SYHonza Adamec
1717Hartmanice SYHonza Adamec
1818Chrastavec SYHonza Adamec
1919Široký Důl SYHonza Adamec
2020Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
2121Pšánky HKHonza Adamec
2222Hodějice VYHonza Adamec
2323Želetava TRHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sloup PZHonza Adamec
2626Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2727Plumlov PVHonza Adamec
2828Revúčka RAHonza Adamec
2929Vrbice AKAHonza Adamec
3030Lhotky Sport ZRHonza Adamec
3131Oponešice TRHonza Adamec
3232Chrášťany LTHonza Adamec
3333Olešná HBHonza Adamec
3434Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
3535Stará Říše JIHonza Adamec
3636Bašnice JCHonza Adamec
3737Sychotín BKHonza Adamec
3838Oprechtice FMHonza Adamec
3939Žernovník BKHonza Adamec
4040Trnava TRHonza Adamec
4141Benetice TRHonza Adamec
4242Děhylov OPHonza Adamec
4343Zbožnov CRHonza Adamec
4444Babice VSHonza Adamec
4545Žebnice PSHonza Adamec
4646Trnov RKHonza Adamec
4747Vrbětice ZLHonza Adamec
4848Špičky PRHonza Adamec
4949Mokrá BOHonza Adamec
5050Karolín KMHonza Adamec
5151Brumov BZLHonza Adamec
5252-  Tužbachy-Honza Adamec
5353Vysoká Štola AKVHonza Adamec
5454Spišská Sobota PPHonza Adamec
5555Zbora PUHonza Adamec
5656Nosice PUHonza Adamec
5757Bohuslavice u Zlína ZLHonza Adamec
5858Ruskovce BNHonza Adamec
5959-  Relov-Honza Adamec
6060-  Stratena-Honza Adamec
6161Vysoká Štola BKVHonza Adamec
6262Zbora BPUHonza Adamec
6363-  Zakovce-Honza Adamec
6464Svinná TNHonza Adamec
6565-  Orechova Poton-Honza Adamec
6666Stupné PBHonza Adamec
6767Čeperka PAHonza Adamec
6868Nesvačilka BOHonza Adamec
6969Nepomuky UOHonza Adamec
7070Slepotice PAHonza Adamec
7171Sedlčany PBHonza Adamec
7272Lešná VSHonza Adamec
7373Pasohlávky BVHonza Adamec
7474Nevšová ZLHonza Adamec
7575Jezeřany-Maršovice MaršoviceZNHonza Adamec
7676Slapy ATAHonza Adamec
7777Košťálov SMHonza Adamec
7878Olešnice OLHonza Adamec
7979Dvorce TAHonza Adamec
8080Chvalovice ZNHonza Adamec
8181Moravany PAHonza Adamec
8282Netín CirkusZRHonza Adamec
8383Malá Skála JNHonza Adamec
8484Větřkovice OPHonza Adamec
8585Morkovice KMHonza Adamec
8686Dešná BJHHonza Adamec
8787Hrobice PAHonza Adamec
8888Jirkov AJNHonza Adamec
8989Tatobity SMHonza Adamec
9090Březnice PBHonza Adamec
9191Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
9292Prosetín CRHonza Adamec
9393Podůlší BJCHonza Adamec
9494Bílovice PVHonza Adamec
9595Drahňovice BNHonza Adamec
9696Český Rudolec JHHonza Adamec
9797Tošovice NJHonza Adamec
9898Lubno FMHonza Adamec
9999Pustkovec OVHonza Adamec
100100Dolní Lhota OVHonza Adamec
101101Jílové u Držkova JNHonza Adamec
102102Rokytno PAHonza Adamec
103103Jeníkovice HKHonza Adamec
104104Sněžné RKHonza Adamec
105105Křenovice PRHonza Adamec
106106-  HUK-Honza Adamec
107107Ústrašice BTAHonza Adamec
108108Bukovina, Turnov  SMHonza Adamec
109109Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
110110Ludéřov OLHonza Adamec
111111Červený Kostelec NAHonza Adamec
112112Radětice PBHonza Adamec
113113Svinov OVHonza Adamec
114114Pavlov výběrSUHonza Adamec
115115Zahnašovice KMHonza Adamec
116116Mladoňovice TRHonza Adamec
117117Litovany TRHonza Adamec
118118Vysoké Pole ZLHonza Adamec
119119Choltice PAHonza Adamec
120120Cholina OLHonza Adamec
121121Dolní Marklovice KAHonza Adamec
122122Milenovice PIHonza Adamec
123123Seč CRHonza Adamec
124124Měrotín OLHonza Adamec
125125Nová Dědina OLHonza Adamec
126126Haňovice OLHonza Adamec
127127Valšovice (Hranice VI) PRHonza Adamec
128128Veselá SMHonza Adamec
129129Hradčany LIHonza Adamec
130130Skrýchov u Opařan TAHonza Adamec
131131-  Úmyslovice-Honza Adamec
132132Dolní Marklovice BKAHonza Adamec
133133Daměnice BNHonza Adamec
134134Lanšperk UOHonza Adamec
135135Benešov u Semil SMHonza Adamec
136136Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
137137Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
138138Chotěmice TAHonza Adamec
139139-  Náměšt-Honza Adamec
140140Choustníkovo Hradiště TUHonza Adamec
141141Ves Touškov PJHonza Adamec
142142Kožušany TážanyOLHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polička ASYHonza Adamec
22Hartmanice SYHonza Adamec
33Nedvězí SYHonza Adamec
44Oldřišov OPHonza Adamec
55Jevíčko SYHonza Adamec
66Lubná SYHonza Adamec
77Kamenec u Poličky SYHonza Adamec
88Polička BSYHonza Adamec
99Lezník SYHonza Adamec
1010Desná SYHonza Adamec
1111Nová Dědina OLHonza Adamec
1212Svinov OVHonza Adamec
1313Oprechtice FMHonza Adamec
1414Rychlov KMHonza Adamec
1515Němčice BKHonza Adamec
1616Malá Skála BéčkoJNHonza Adamec
1717Dvorce TAHonza Adamec
1818Zahnašovice KMHonza Adamec
1919Libňatov TUHonza Adamec
2020Krásná Ves MBHonza Adamec
2121Haňovice OLHonza Adamec
2222Radíkov PRHonza Adamec
2323Louňovice pod Blaníkem BNHonza Adamec
2424Sychotín BBKHonza Adamec
2525Chrášťany LTHonza Adamec
2626Zahořany PZHonza Adamec
2727Lešná VSHonza Adamec
2828Hodějice VYHonza Adamec
2929Slušovice ZLHonza Adamec
3030Spišská Sobota PPHonza Adamec
3131Malé Šenkvice PKHonza Adamec
3232Lehota pod Vtáčnikom PDHonza Adamec
3333Ruskovce BNHonza Adamec
3434Nosice PUHonza Adamec
3535-  Ihriště-Honza Adamec
3636Tvrdonice BVHonza Adamec
3737Pěnčín PVHonza Adamec
3838Nepomuky UOHonza Adamec
3939Olešnice OLHonza Adamec
4040Košťálov SMHonza Adamec
4141Bezděčín TAHonza Adamec
4242Kejžlice PEHonza Adamec
4343Holice PAHonza Adamec
4444Spišská Sobota BPPHonza Adamec
4545Slepotice PAHonza Adamec
4646Černovice ABKHonza Adamec
4747Hrobice PAHonza Adamec
4848Pustkovec OVHonza Adamec
4949Rokytno PAHonza Adamec
5050Ústrašice TAHonza Adamec
5151Radětice PBHonza Adamec
5252Stařeč TRHonza Adamec
5353Daměnice BNHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice Letohrad BUO13,9514,4114,412013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mladcová ZL14,0114,4214,422013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Podvysoká CA14,4413,9114,442013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Revúčka RA14,2314,4414,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zbora PU14,4914,2914,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Plumlov PV14,3214,5414,542015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lavičky ZR14,2614,5914,592016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nižné Ružbachy SL14,4314,6014,602016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Brumov AZL14,3214,6314,632013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Oprechtice FM14,6813,9214,682013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Benetice TR14,5714,6814,682012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benetice TR14,6814,3814,682016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Svinov AOV14,7014,6914,702013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bašnice JC14,7114,2114,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Želetava TR14,7114,6714,712014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zbora PU14,7214,6414,722014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bílovice PV14,4814,7214,722016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vysoké Pole ZL14,7014,7414,742014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešná HB14,1714,7514,752016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Plinkout OL14,7614,5714,762014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bezděkov pod Třemšínem PB14,7614,7514,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Cholina OL14,8014,7614,802013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sloup PZ14,8114,7114,812015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zbora APU14,8114,5814,812012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Olšovec PR14,7114,8214,822013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Brumov BZL14,8314,5714,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vysoká Štola BKV14,2314,8314,832016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lavičky ZR14,8414,2714,842015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Želetava TR14,8514,7114,852013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Stará Říše JI14,3814,8814,882012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Želetava TR14,8814,0714,882016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Lavičky ZR14,7114,8914,892013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Špičky PR14,3614,9014,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Cholina OL14,9114,7414,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Revúčka RA14,8614,9114,912016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Želetava TR14,9014,9214,922015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hodějice VY14,8114,9314,932015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pšánky HK14,9414,4614,942016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Hluboké TR14,9414,2814,942014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Pšánky HK14,9014,9414,942015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Olšovec PR14,8214,9514,952012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Veselá SM14,9514,5814,952014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Benetice TR14,9514,8114,952014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dvorce  ATA14,9514,6714,952015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Vrbice  BKA14,9614,6714,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Stará Říše JI14,7914,9714,972014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bartovice BOV14,6914,9814,982012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Břevenec OL14,5014,9814,982014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zbora  BPU14,9813,8414,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lavičky ZR14,9914,9914,992012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Plumlov PV14,9715,0215,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Hluboké TR15,0414,7915,042012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sedlčany PB15,0414,7815,042016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Kunčice CUO15,0614,4015,062014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myštěves HK15,0614,8815,062013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Žernovník BK14,9515,0715,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Daměnice BN14,7215,0715,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Reľov KK15,0715,0115,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Oponešice TR15,0015,0715,072014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chrastavec SY14,9015,0815,082016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Bartovice AOV14,6215,0915,092013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mladoňovice TR15,1014,9315,102013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Hrobice PA15,1114,9815,112015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8015,1215,122014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Plumlov PV13,6515,1315,132014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Letohrad - Kunčice Letohrad CUO15,1314,7615,132013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Vrbice AKA15,1514,4415,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Orechová Potôň DS15,1415,1715,172016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Choltice PA15,1715,0615,172016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Široký Důl SY14,3815,1715,172016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Bílovice PV14,9715,1815,182014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Žebnice PS14,8815,1915,192015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Čelechovice na Hané PV15,2015,0215,202015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nová Dědina OL14,9415,2015,202016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Chvalovice ZN14,7715,2215,222016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hodějice VY14,9315,2315,232016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Únětice PJ15,2314,7015,232013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Sychotín BK15,2414,8815,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Hrobice PA15,2415,2315,242016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Benetice TR15,2515,0315,252015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bystřec BUO15,2415,2515,252012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nedašov ZL15,2315,2615,262014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Jakubov u Moravských Budějovic TR14,0515,2615,262013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Žernovník BK15,2614,7315,262014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nesvačilka BO14,7215,2715,272014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Trnava TR14,1415,2715,272016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stará Říše JI14,7515,2715,272015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Velké Hoštice OP14,2015,2815,282013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Větřkovice OP14,7515,2815,282016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Trnov RK15,2515,2815,282015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nižné Ružbachy SL15,2914,5915,292014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Zbora BPU15,2615,2915,292012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Roudný JN15,3015,0515,302014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bartovice AOV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BBK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Krásná Ves MB17,7716,7217,772016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chrášťany LT17,8416,9017,842014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrášťany LT17,8617,2317,862012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrášťany LT17,9916,8617,992016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychotín BK17,4918,0018,002013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM17,5218,0218,022012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Krásná Ves MB17,4418,0818,082014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Radonín TR17,5218,1118,112012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychotín BK18,1416,6018,142014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nedvězí SY18,1517,7118,152016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Oldřiš SY18,0018,1918,192016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rychlov KM18,2116,8518,212016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Otaslavice PV17,9018,2218,222012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kunovice VS17,6118,2418,242012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libňatov TU18,3018,1918,302016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sloup PZ18,3218,0018,322014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Daměnice BBN17,9718,3818,382014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pravčice KM17,7918,3918,392013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dvorce TA18,4017,4118,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bartovice BOV18,0218,4118,412012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libňatov TU18,1018,4618,462015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zahnašovice KM18,5118,3118,512015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Pustkovec OV18,5418,0918,542014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Letohrad - Kunčice UO18,5517,1218,552014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Oprechtice FM18,5816,7418,582014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radíkov PR18,6017,0818,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Košťálov SM17,4318,6318,632016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nosice PU18,7518,4018,752014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dvorce TA18,7618,1718,762015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Spišská Sobota PP18,5718,8018,802016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nepomuky UO18,8517,4718,852016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hartmanice SY18,8318,8518,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Malá Skála BJN18,8517,9618,852015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Polička ASY18,8118,8618,862016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bartovice OV18,8918,6018,892014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Turčianske Teplice TR18,9017,0518,902015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pustkovec OV18,3018,9018,902016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Malá Skála JN18,6018,9218,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Malá Skála BJN18,9418,7518,942013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Pravčice KM18,9617,8018,962015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ždírec nad Doubravou HB17,3618,9718,972012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hrobice PA18,9817,8118,982015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Závada OP19,0518,5919,052014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nosice PU17,8919,0619,062016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dvorce TA18,3519,1819,182016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Orlice UO19,2017,6219,202015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dvorce TA19,2318,6419,232012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Radíkov PR19,2316,6619,232015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Slepotice PA19,0219,2919,292015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Krásná Ves MB18,8419,3119,312013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Letohrad - Orlice UO19,3218,1019,322012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Černovice BK18,7819,3819,382016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Holice PA19,4418,8619,442016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Turčianske Teplice TR19,4719,3219,472013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vitiněves JC19,4817,7319,482014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malá Skála BéčkoJN16,5419,5819,582016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Ruskovce BN18,4419,6419,642016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Líchovy PB18,6019,6619,662014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Černovice BK19,6918,7819,692012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dežerice BN18,3019,7119,712012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kunětice PA19,7119,2319,712012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nevcehle JI18,3019,7719,772012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Jevíčko SY19,8218,0819,822014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nedašova Lhota ZL19,2319,8819,882012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nevcehle JI19,4819,9019,902013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ivanovice na Hané VY19,2319,9219,922012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Netín ZR18,7219,9419,942012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nevcehle JI17,0819,9519,952014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Malá Skála AJN20,0318,3920,032014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bohuňov SY20,1919,6320,192014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chrášťany LT20,2316,8920,232015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Benešov u Semil SM20,2519,5220,252013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Lešná VS19,0720,2620,262016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nedašova Lhota ZL20,2917,6020,292016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Desná SY18,7420,3820,382013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Svinov OV20,4419,3620,442015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Sloup PZ17,8020,4820,482012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Pěnčín PV19,8620,4920,492016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Haňovice OL20,5619,5720,562016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Radonín TR20,5919,3820,592014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Polička SY20,6019,5820,602013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,0420,7020,702014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Olší BO17,4320,7520,752012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Rychlov KM20,8819,3320,882015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nová Dědina OL19,3320,9720,972016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Oldřiš SY21,0420,2221,042013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Bohuňov SY21,0620,6821,062013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Haňovice OL21,0721,0021,072014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Budišov TR21,1020,0521,102014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Pomezí SY19,8721,1121,112014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Radonín TR18,9621,1221,122013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/04/30 Široká Niva fotbalové hřiště, IV. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/05/01 hřiště TJ Družba Hlavnice, Memoriál Rostislava Tesaře pohárová soutěž
-
2017/05/06 Dostihový areál Slušovice, 3. ročník O pohár starosty města Slušovice (2B)
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/05/06 Malý Čepčín, Maločepčianska osmička (a dvanástka)
-
2017/05/06 Slavíkovice, Pouťový pohár
-
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/05/06 Bílany, hasičská zahrada, Pohárová soutěž Bílany, M,Ž na 2B
-
2017/05/06 Hukovice, O pohár obce Bartošovice
-
2017/05/07 Vladislav, cvičiště, Pohár SDH Vladislav mladých hasičů v PÚ
-
2017/05/07 Plzeň Košutka-Globus, Globus cup
-
2017/05/07 Hasičský areál na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2017/05/07 Rakšice - Hřiště, o Pohár města Moravský Krumlov
-
2017/05/07 Brusné, o Pohár SDH Brusné na 2B
-
2017/05/12 Děhylov - školní hřiště, Noční soutěž o Bohušův krygel / 1. kolo NHHL
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, soutěž mladých hasičů
-
2017/05/13 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice
-
2017/05/13 Břidličná-fotbalové hřiště(2B), O putovní pohár Starosty Města Břidličné
-
2017/05/13 Menhartice, O Putovní pohár starostky obce Menhartice
-
2017/05/13 Martinice, Memoriál Karla Žůrka, požární útok 2B
-
2017/05/13 Hřiště TJ Sokol Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného Vrchoslavice
-
2017/05/13 Armypark Slavičín, O pohár SDH Slavičín
-
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2017/05/19 Odry, 26. ročník Noční hasičské soutěže - 2B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/05/21 Dobříš, O pohár starosty města Dobříše - IX. ročník
-
2017/05/27 Sportovní areál Zderaz, II. ZDERADÁKUV POHÁR (+ Vepřové hody, afterparty)
-
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Putovní pohár SDH Radíkov
-
2017/06/03 Rugby hřište, park Přelouč, Požární útoky v kat. muži, ženy, ml. a st. žáci
-
2017/06/09 Provodovice, O pohár SDH Provodovice - noční soutěž
-
2017/06/10 Oplocany hriště, OPLOCKEJ KOPEČEK , 2B .
-
2017/06/10 Kolence, O pohár SDH Kolence, 7. ročník
-
2017/06/10 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2017/06/11 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2017/06/17 Měrotín - areál "Parduska", XIV. ročník memoriálu Josefa Vitoula, 2B
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/02 Kozmice, hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce (denní) MSL 2017
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Miřetice, O pohár starosty obce Miřetice - II. ročník
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
Kdy Kde Liga