areál firmy Flídr s.r.o 2016 - O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016

Liga: -
Místo: Široký Důl
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Kdy: 29. 10. 2016 08:30
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812

Začátek rezervace: 29. 10. 2016 08:30
Konec rezervace: 29. 10. 2016 08:30
Začátek tipování:  29. 10. 2016 20:00
Konec hlasování: 29. 10. 2016 00:00
Zadal: Jakub Paulíček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, M, Ž
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

FLÍDR s.r.o. Široký Důl
&

Sbor dobrovolných hasičů Široký Důl

si Vás dovolují pozvat na

 

XVIII. ročník recesní soutěže

”O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016” v požárním útoku

 

který se koná v sobotu 29.10 2016 v 8,30 hod.

 

Organizační zabezpečení soutěže

 

Místo konání: areál firmy FLÍDR s.r.o. Široký Důl


Kategorie: muži, ženy, senioři nad 35 let - v družstvu může být 1 soutěžící mladší než 35 let avšak starší než 30 let.

 

Časový harmonogram:

do 8,00 hod – uzavření startovní listiny, sestavuje pořadatel podle telefonických přihlášek. Startovnílistina bude zveřejněna a aktualizována v diskuzi na www.firesport.eu  a na facebooové stráncesoutěže.

od 8,30 hod – recesní zahájení soutěže

cca 9,00 hod - požární útoky - ženy

cca 11:15 požární útoky - senioři

cca 11:45 požární útoky -muži

Vyhlášení výsledků proběhne do 30 min po skončení posledního útoku mužů.

 

Rezervace pořadí: Je možná pouze telefonicky a to na telefonním čísle 737785812. Rezervovat místo si můžete od 10.9 2016 od 13:00 až do naplnění kapacity závodu cca 200 družstev. Dřívější hovory nebudou akceptovány. Jeden volající může zaregistrovat pouze jedno družstvo !!! Bez výjimek. Automaticky budou přidělena startovní čísla 10. nejlepším mužským družstvům, 5. nejlepším ženským družstvům a 3. nejlepším veteránským družstvům z minulého ročníku 2015. Místa nejsou přenosná startovat musí vždy daný tým. Daná družstva pouze potvrdí účast v soutěži na tomtéž telefonním čísle do 7 dnů od počátku rezervace. Ve startovní listině bude rezervováno 20 míst pro zahraniční družstva.

 

Dráhy: soutěž bude probíhat ze dvou základen, očíslování drah bude provedeno losem před

zahájením soutěže. Povrch asfaltový s odtokem vody

 

Časomíra: elektronická, se zobrazením na světelné tabuli – SDH Lubná – Pavel Uher

 

Startovné: Vzhledem k obrovskému zájmu soutěžních družstev je systém přihlašování

takový, že se každé soutěžní družstvo nejdříve zaregistruje na telefonním čísle 737785812, kde mu bude potvrzeno přihlášení. Následně zašle každý zaregistrovaný tým 500Kč na

účet 158179055\0300 a do zprávy pro příjemce jasně napíše tým, za který zálohu na startovné platí (např. sdh siroky dul muzi A). Jiná platba (hotovost, poukázka) nebude akceptována. Uzávěrka plateb bude 10. 10. 2016. Týmy, které do této doby nezaplatí startovné, budou ze startovní listiny vyškrtnuty. Po absolvování svého požárního útoku bude týmu vráceno 300kč v hotovosti. V případě neúčasti, nebo nedostavení se po pokusu pro zálohu, celá částka propadá ve prospěch pořadatele.

Pojištění: soutěž je pojištěna u HVP. Soutěžící jsou pojištěni na základě členství v SH ČMS.

Přetlakový ventil bude k dispozici na základě vyžádání vedoucího soutěžního družstva.

 

Pravidla soutěže:

Požární útok dle pravidel Extraligy ČR – muži i ženy 2 hadice B

Provádí se na sklopné terče přes otvor 50 mm.

Hadice: plošné měření šířky-C min 65mm – průměr 42 mm !!!!

B min 100 mm - bude měřeno před zahájením útoku.

Délka hadic -20m+/-1m – bude měřena libovolná hadice po skončení útoku.

Doba přípravy základny - 3 minuty

Mezi ozuby koncovek musí projít arch papíru.

Zvláštní podmínky: Soutěžící může nastoupit ve své kategorii pouze v jednom požárním útoku, tj. nemůže nastoupit ve vlastním druhém, ani v dalším cizím týmu. V případě startu dvou týmů z jednoho sboru musí nastoupit všech 14 soutěžících k označení. Výjimky-např. v případě pozdního příjezdu se nepovolují.

 

Případné dotazy: tel. 737785812 e-mail : jakub.paulicek@seznam.cz 

 

Nashledanou s Vámi se těší pořadatelé ze „Širocka“


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-siroky-dul-8078.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystré SYHonza Adamec
22Polička SYHonza Adamec
33Květná SYHonza Adamec
44Zderaz ACRHonza Adamec
55Oldřišov OPHonza Adamec
66Jevíčko ASYHonza Adamec
77Desná ASYHonza Adamec
88Pohodlí SYHonza Adamec
99Nedvězí SYHonza Adamec
1010Přívrat UOHonza Adamec
1111Perálec CRHonza Adamec
1212Osík SYHonza Adamec
1313Jevíčko BSYHonza Adamec
1414Desná BSYHonza Adamec
1515Zderaz BCRHonza Adamec
1616Pomezí SYHonza Adamec
1717Hartmanice SYHonza Adamec
1818Chrastavec SYHonza Adamec
1919Široký Důl SYHonza Adamec
2020Vyšní Lhoty FMHonza Adamec
2121Pšánky HKHonza Adamec
2222Hodějice VYHonza Adamec
2323Želetava TRHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sloup PZHonza Adamec
2626Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2727Plumlov PVHonza Adamec
2828Revúčka RAHonza Adamec
2929Vrbice AKAHonza Adamec
3030Lhotky Sport ZRHonza Adamec
3131Oponešice TRHonza Adamec
3232Chrášťany LTHonza Adamec
3333Olešná HBHonza Adamec
3434Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
3535Stará Říše JIHonza Adamec
3636Bašnice JCHonza Adamec
3737Sychotín BKHonza Adamec
3838Oprechtice FMHonza Adamec
3939Žernovník BKHonza Adamec
4040Trnava TRHonza Adamec
4141Benetice TRHonza Adamec
4242Děhylov OPHonza Adamec
4343Zbožnov CRHonza Adamec
4444Babice VSHonza Adamec
4545Žebnice PSHonza Adamec
4646Trnov RKHonza Adamec
4747Vrbětice ZLHonza Adamec
4848Špičky PRHonza Adamec
4949Mokrá BOHonza Adamec
5050Karolín KMHonza Adamec
5151Brumov BZLHonza Adamec
5252-  Tužbachy-Honza Adamec
5353Vysoká Štola AKVHonza Adamec
5454Spišská Sobota PPHonza Adamec
5555Zbora PUHonza Adamec
5656Nosice PUHonza Adamec
5757Bohuslavice u Zlína ZLHonza Adamec
5858Ruskovce BNHonza Adamec
5959-  Relov-Honza Adamec
6060-  Stratena-Honza Adamec
6161Vysoká Štola BKVHonza Adamec
6262Zbora BPUHonza Adamec
6363-  Zakovce-Honza Adamec
6464Svinná TNHonza Adamec
6565-  Orechova Poton-Honza Adamec
6666Stupné PBHonza Adamec
6767Čeperka PAHonza Adamec
6868Nesvačilka BOHonza Adamec
6969Nepomuky UOHonza Adamec
7070Slepotice PAHonza Adamec
7171Sedlčany PBHonza Adamec
7272Lešná VSHonza Adamec
7373Pasohlávky BVHonza Adamec
7474Nevšová ZLHonza Adamec
7575Jezeřany-Maršovice MaršoviceZNHonza Adamec
7676Slapy ATAHonza Adamec
7777Košťálov SMHonza Adamec
7878Olešnice OLHonza Adamec
7979Dvorce TAHonza Adamec
8080Chvalovice ZNHonza Adamec
8181Moravany PAHonza Adamec
8282Netín CirkusZRHonza Adamec
8383Malá Skála JNHonza Adamec
8484Větřkovice OPHonza Adamec
8585Morkovice KMHonza Adamec
8686Dešná BJHHonza Adamec
8787Hrobice PAHonza Adamec
8888Jirkov AJNHonza Adamec
8989Tatobity SMHonza Adamec
9090Březnice PBHonza Adamec
9191Kamenice nad Lipou PEHonza Adamec
9292Prosetín CRHonza Adamec
9393Podůlší BJCHonza Adamec
9494Bílovice PVHonza Adamec
9595Drahňovice BNHonza Adamec
9696Český Rudolec JHHonza Adamec
9797Tošovice NJHonza Adamec
9898Lubno FMHonza Adamec
9999Pustkovec OVHonza Adamec
100100Dolní Lhota OVHonza Adamec
101101Jílové u Držkova JNHonza Adamec
102102Rokytno PAHonza Adamec
103103Jeníkovice HKHonza Adamec
104104Sněžné RKHonza Adamec
105105Křenovice PRHonza Adamec
106106-  HUK-Honza Adamec
107107Ústrašice BTAHonza Adamec
108108Bukovina, Turnov  SMHonza Adamec
109109Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
110110Ludéřov OLHonza Adamec
111111Červený Kostelec NAHonza Adamec
112112Radětice PBHonza Adamec
113113Svinov OVHonza Adamec
114114Pavlov výběrSUHonza Adamec
115115TAG Zahnašovice KMHonza Adamec
116116Mladoňovice TRHonza Adamec
117117Litovany TRHonza Adamec
118118Vysoké Pole ZLHonza Adamec
119119Choltice PAHonza Adamec
120120Cholina OLHonza Adamec
121121Dolní Marklovice KAHonza Adamec
122122Milenovice PIHonza Adamec
123123Seč CRHonza Adamec
124124Měrotín OLHonza Adamec
125125Nová Dědina OLHonza Adamec
126126Haňovice OLHonza Adamec
127127Valšovice (Hranice VI) PRHonza Adamec
128128Veselá SMHonza Adamec
129129Hradčany LIHonza Adamec
130130Skrýchov u Opařan TAHonza Adamec
131131-  Úmyslovice-Honza Adamec
132132Dolní Marklovice BKAHonza Adamec
133133Daměnice BNHonza Adamec
134134Lanšperk UOHonza Adamec
135135Benešov u Semil SMHonza Adamec
136136Čelechovice na Hané PVHonza Adamec
137137Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
138138Chotěmice TAHonza Adamec
139139-  Náměšt-Honza Adamec
140140Choustníkovo Hradiště TUHonza Adamec
141141Ves Touškov PJHonza Adamec
142142Kožušany TážanyOLHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polička ASYHonza Adamec
22Hartmanice SYHonza Adamec
33Nedvězí SYHonza Adamec
44Oldřišov OPHonza Adamec
55Jevíčko SYHonza Adamec
66Lubná SYHonza Adamec
77Kamenec u Poličky SYHonza Adamec
88Polička BSYHonza Adamec
99Lezník SYHonza Adamec
1010Desná SYHonza Adamec
1111Nová Dědina OLHonza Adamec
1212Svinov OVHonza Adamec
1313Oprechtice FMHonza Adamec
1414Rychlov KMHonza Adamec
1515Němčice BKHonza Adamec
1616Malá Skála BéčkoJNHonza Adamec
1717Dvorce TAHonza Adamec
1818TAG Zahnašovice KMHonza Adamec
1919Libňatov TUHonza Adamec
2020Krásná Ves MBHonza Adamec
2121Haňovice OLHonza Adamec
2222Radíkov PRHonza Adamec
2323Louňovice pod Blaníkem BNHonza Adamec
2424Sychotín BBKHonza Adamec
2525Chrášťany LTHonza Adamec
2626Zahořany PZHonza Adamec
2727Lešná VSHonza Adamec
2828Hodějice VYHonza Adamec
2929Slušovice ZLHonza Adamec
3030Spišská Sobota PPHonza Adamec
3131Malé Šenkvice PKHonza Adamec
3232Lehota pod Vtáčnikom PDHonza Adamec
3333Ruskovce BNHonza Adamec
3434Nosice PUHonza Adamec
3535-  Ihriště-Honza Adamec
3636Tvrdonice BVHonza Adamec
3737Pěnčín PVHonza Adamec
3838Nepomuky UOHonza Adamec
3939Olešnice OLHonza Adamec
4040Košťálov SMHonza Adamec
4141Bezděčín TAHonza Adamec
4242Kejžlice PEHonza Adamec
4343Holice PAHonza Adamec
4444Spišská Sobota BPPHonza Adamec
4545Slepotice PAHonza Adamec
4646Černovice ABKHonza Adamec
4747Hrobice PAHonza Adamec
4848Pustkovec OVHonza Adamec
4949Rokytno PAHonza Adamec
5050Ústrašice TAHonza Adamec
5151Radětice PBHonza Adamec
5252Stařeč TRHonza Adamec
5353Daměnice BNHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/06/24 Heraltice, náves, asfalt, O pohár starosty městyse Heraltice
-
2017/06/24 Fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice
-
2017/06/24 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2017/06/24 Bácovice, obec, Soutěž o pohár Starosty o pohár obce Bácovice
-
2017/06/24 Hasičský areál Ješov, O pohár starost SDH
-
2017/06/24 Valašské Příkazy, noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2017/06/24 Vranín, Hasič. areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2017/06/25 Zálesí, O pohár Starostky obce
-
2017/06/25 Ihrisko Jedľové Kostoľany, Súťaž o pohár starostu obce
-
2017/06/25 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2017/06/25 Němetice-výletiště, Pohárová soutěž mužů a žen na 2B
-
2017/06/25 Výletiště Zahrázovo, ZLPS Sazovice M - 3B, Ž,Dor-ci/ky - 2B
-
2017/07/01 V. Kunětice - Fotbalové hřiště, O pohár SDH
-
2017/07/01 Čelákovy, 6. ročník memoriálu Jaroslava Seidla
-
2017/07/01 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2017/07/01 Areál Březiny, VI. ročník Memoriálu Eduarda Uličníka
-
2017/07/01 Mastník, Na bráně, O pohár starostky obce
-
2017/07/01 Buřenice, O pohár Starosty obce Buřenice
-
2017/07/01 Hřiště SDH, O putovní pohár SDH Běhařovice
-
2017/07/01 sport. areal SDH Hostěradice, Noční soutěž 2B
-
2017/07/01 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2017/07/01 Hrotovice, u Dolního rybníka, O pohár Města Hrotovice
-
2017/07/02 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O Putovní pohár starosty obce - IV. kolo MSL, 2B
-
2017/07/02 sportovní areál Svatoslav, XXIII. ročník pohárové soutěže
-
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/07/05 Ctiněves, fotbalové hřiště, O Pohár starostů obcí Černouček/Ctiněves.
-
2017/07/05 Zdislavice - Sokolská zahrada, O Pohár starosty SDH
-
2017/07/05 Leskovec nad Moravicí, Pohárová soutěž - 2B, kategorie : M,Ž
-
2017/07/06 Jablůnka, O putovní pohár starosty
-
2017/07/06 Fotbalové hřiště Karlovice, O pohár starostky obce Karlovice - II.ročník, 2B
-
2017/07/07 Velké Karlovice, Noční TFA Velké Karlovice
-
2017/07/07 Závada, hřiště TJ Sokol, 5. kolo NHHL
-
2017/07/08 Hasičský areál u hřiště TJ, Memoriál Martina Horáka a Josefa Pospíšila
-
2017/07/08 Vidice, 8. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2017/07/08 Bolkov, O pohár zasloužilých členů
-
2017/07/08 Oprechtice-f. hřiště Zahořany, O Pohár starosty obce
-
2017/07/08 St. Červ. Voda - louka před HZ, HL - Praděd, muži 3B, ženy 2B
-
2017/07/08 Areál SDH Nevšová, Miškářský pohár v PÚ
-
2017/07/08 Peč na návsi, O putovní pohár starosty obce Peč
-
2017/07/08 ihrisko Letničie, Nočná súťaž o Zlatú medailu starostu obce Letničie
-
2017/07/08 Roseč, Noční soutěž
-
2017/07/09 V.Karlovice Tisňavy zbrojnice, O Valašský širák, 2B
-
2017/07/09 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice
-
2017/07/14 Stachovice, Noční hasičská soutěž, 2B
-
2017/07/15 TJ Tatran Holčovice, Pohárová soutěž mladých hasičů 3.ročník
-
2017/07/15 Ješov TFC, Ješov TFC
-
2017/07/15 Poruba u Hustopeč n/B - hřiště, XXII. ročník memoriálu br. Františka Horníka v PÚ
-
2017/07/15 Malý Čepčín, 5. kolo THL + O pohár veliteľa + nočná súťaž
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
Kdy Kde Liga