Škodějov 2017 - FNC Škodějov

Liga: FNC
Místo: Škodějov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 20. 05. 2017 21:15
Kontakt:   SDH Škodějov
Telefon: 

Začátek rezervace: 10. 05. 2017 20:00
Konec rezervace: 20. 05. 2017 00:00
Začátek tipování:  10. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-skodejov-8227.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Březová LILukáš Pokorný
33Karlinky LIFNC
44Bozkov SMFNC
55Pěnčín JNOndřej Antoš
66Příchovice JNFNC
77Nová Ves LILukáš Pokorný
88Frýdštejn JNMartin Bušek
99Roprachtice SMFNC
1010Příšovice LIladislav kosek
1111Janův Důl LIDavid Beránek
1212Odolenovice JNSDH Odolenovice
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Křížkový Újezdec PHKarel K
1515Dolní Sytová SMJiří Buchar
1616Košťálov SMTomáš Tulach
1717Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1818Hradčany LITomáš Najman
1919Kundratice SDH KundratceSMSDH Kundratice
2020Mělník BlataMEPavel Veselý
2121Tanvald Šumburk JNJakub Kozák
2222Jesenný SMPetr Hlůže
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Bozkov SMkarel Čermák
24Kundratice SMSDH Kundratice
35Karlinky LIJaroslav Vobecký
46Křížkový Újezdec PHKarel K
57Zlatá Olešnice JNPetra Černá
610Veselá SMJaroslav Novotný
711Jeřmanice LISDH Odolenovice
812Příchovice JNPetra Černá
930Košťálov SMTomáš Tulach
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMFNC
22Nová Ves LILukáš Pokorný
33Roztoky u Semil SMFNC
44Roprachtice SMFNC
55Dalešice JNDavid Beránek
66Karlinky LIFNC
77Březová LILukáš Pokorný
88Křížkový Újezdec PHKarel K
99Sukorady JCMichal Horák
1010Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1111Odolenovice JNSDH Odolenovice
1212Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1313Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1414Smržovka JNMartin Briestenský
1515Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1616* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1717Příchovice JNJan Kupka
1818Janův Důl LIDavid Beránek
1919Příšovice LIladislav kosek
2020Dolní Sytová SMJiří Buchar
2121Hradčany LITomáš Najman
2222Mělník BlataMEPavel Veselý
2323Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/05/20 Škodějov, FNC Škodějov
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže