Slavošovice 2016 - O pohár SDH Slavošovice

Liga: VCT
Místo: Slavošovice
Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 17. 09. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 04. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 16. 09. 2016 18:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

2B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-slavosovice-7335.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Slavošovice CBJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou zenyJHvlasta kotek
33Lásenice ženyJHHanka Straňáková
44Rapšach ženyJHstáňa
55Stříbřec JHLáďa Frantík
66Hamr JHMichal Szokol
77Chlum u Třeboně ženyJHPavla Mesárošová
88Lásenice mužiJHHanka Straňáková
99Polště JHJirka Písař
1010Halámky JHJan Zahradník
1111Stříbřec ženyJHLáďa Frantík
1212Mníšek JHJan Zahradník
1314Suchdol nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
1415Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
1516Stříbřec BJHLáďa Frantík
1617Ledenice CBMatouš Janovský
1718Cizkrajov JHKarel Běhan
1819Chlum u Třeboně MužiJHPavla Mesárošová
1920Stajka JHLuboš Petr
2021Staňkov ženyJHHasiči Staňkov
2122Třebeč CBvit koukal
2223Valtínov JHJosef Bártů
2326Třebeč ženyCBvit koukal
2450Markvarec JHmartin pecha


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Markvarec JH15,2815,8915,892016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Cizkrajov JH15,5316,0516,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Slavošovice CB15,1216,2116,212016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mníšek JH16,1317,5717,572016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stříbřec BJH18,2919,1119,112016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chlum u Třeboně JH19,2019,7019,702016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lásenice JH19,7320,2620,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stříbřec JH21,2221,4321,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hamr JH20,2021,6721,672016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ledenice CB22,1622,8622,862016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Halámky JH22,4023,0923,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Polště JHNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Třebeč CBNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Lásenice JH20,9421,1021,102016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Staňkov JH20,8521,2521,252016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lomnice nad Lužnicí JH20,5622,2622,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Třebeč CB23,3623,5123,512016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rapšach JH23,4624,8824,882016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Suchdol nad Lužnicí JH24,2928,7528,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chlum u Třeboně JH20,3232,2932,292016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Novosedly nad Nežárkou JH32,3432,7732,772016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/09/19 Slavošovice, PS 8 PS 12 2B široké
-
2016/06/11 Slavošovice, Soutěž v požárním ůtoku - PS 8 a PS 12 2B. Široké
-
2016/07/23 Slavošovice, Noční ps 8 2B široké
-
2016/09/17 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga