Stajka 2016 - O pohár SDH Stajka

Liga: VCT
Místo: Stajka
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 03. 09. 2016 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 08. 2016 18:00
Konec rezervace: 02. 09. 2016 18:00
Začátek tipování:  03. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2016 00:00
Zadal: Aleš Daňhel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: M, Ž
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: http://www.firesport.eu/rezervace-mista-stajka-7334.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stajka JHJan Zahradník
22Roseč JHJan Šachl
33Slavošovice CBvit koukal
44Halámky JHJan Prokes
55Frahelž JHLáďa Růžička
66Lásenice JHHanka Straňáková
77Markvarec JHmartin pecha
88Roseč BJHJan Šachl
99Cizkrajov JHKarel Běhan
1010Valtínov JHmartin pecha
1111Mníšek JHJan Zahradník
1212Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
1313Stříbřec JHLáďa Frantík
1414Polště JHKarel Hummler
1515Hosín CBStanda Hrubeš
1616Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
1717Rudolfov CBJan Völfl
1818Stříbřec BJHLáďa Frantík
1919Pístina JHLukáš Jankovec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lásenice JHHanka Straňáková
22Rapšach JHstáňa
33Novosedly nad Nežárkou JHRostislav Nohava
44Stříbřec JHLáďa Frantík
55Chlum u Třeboně JHPetr Belanský
66Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
78Staňkov JHHasiči Staňkov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stříbřec JH--19,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Slavošovice CB--19,042016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH--19,252016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH--19,272016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mníšek JH--19,782016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Halámky JH--19,782016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Stajka JH--20,492016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lásenice JH--21,002016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Frahelž JH--22,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Novosedly nad Nežárkou JH--22,882016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Roseč BJH--23,112016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Polště JH--23,652016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stříbřec BJH--39,432016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chlum u Třeboně JH--56,382016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Višňová JH--NP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Roseč JH--NP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pístina JH--NP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/09/05 Stajka, O pohár SDH Stajka
VCT
2016/09/03 Stajka, O pohár SDH Stajka
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2017/05/27 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/24 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2017/07/01 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2017/07/08 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2017/07/15 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2017/07/22 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2017/08/05 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2017/08/12 Příbraz, O pohár obce Příbraz
VCT
2017/08/19 Rapšach, VCT Rapšach
VCT
2017/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2017/09/16 Slavošovice, O pohár SDH Slavošovice
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga